Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Kilépjek ebből a...

Mit tegyek? Kilépjek ebből a házasságból, vagy próbáljak a férjem kedvére tenni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak kíváncsi vagyok a véleményetekre.

Amikor a férjemmel megismerkedtem, csinos, vékony lány voltam. Kiderült, hogy nem lehet babánk, vagy csak mesterséges megtermékenyítéssel. Ezen felbuzdulva évek óta járok a meddőségi központba, ahol teletömtek hormonkészítményekkel, ezáltal kb. 15 kilót híztam. Bevallom, nem csak ettől, mostanában már "bánatomban" is nassolok, nem figyelek oda az étkezésekre, fáradt vagyok minden sporthoz. Magamnak sem tetszik, amit a tükörben látok, de nincs (még) erőm elkezdeni egy fogyókúrát.

Mióta meghíztam, szinte a nullára redukálódott a szexuális életünk. Meg sem csókol, meg sem ölel... A férjem (aki egyébként szintén kövér), a napokban a fejemhez vágta nyiltan, hogy ő azt a vékony nőt szerette és kívánta, aki egykor voltam. Egyébként is gyakran célozgat az alakomra, de ezzel éppen az ellenkező hatást váltja ki belőlem: még többet eszek, még kevesebb a motivációm az életmód váltásra. Nagyon rosszul esett, amit mondott, szinte semmi önbizalmam nincs már. Én elfogadtam őt olyannak, amilyen. Sosem bántottam a súlya miatt.

Megalázónak érzem, hogy nem úgy tekint rám, mint nőre, csak azért, mert felszedtem valamennyit. Hogy nem érti meg, hogy mint mentem keresztül, hogy gyerekünk legyen?? Szeret egyáltalán? Vagy csak a "jó testet" látta bennem?

Rengeteget küzdök a babáért, és a mai napig nem jött össze. Úgy érzem, lassan összeroppanok idegileg. Nincs nap, hogy ne sírnék, annyira el vagyok keseredve,és olyan megalázónak érzem a helyzetet.

Nők és férfiak válaszát is szívesen olvasnám, köszi, ha írtok!


2011. jan. 29. 00:39
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%

Ha nekem a férjem ezt mondaná, hogy álljunk le, mert csak elhízok, ugy vágnám ki mint macskát .....ni!

Te szeretnél babát?

Nem tudom , akkor elöször is azt döntsétek el, hogy akarjátok-e azt a kisbabát!

Mert ha nem , akkor hajrá fogy le!

2011. jan. 29. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:

ma 01:02

.... hát igen....:))

Gratulálok a babához Neked!!!!!!!!

2011. jan. 29. 01:05
 13/60 A kérdező kommentje:

ma 01:05

ÉN akarom a Babát!!!!! Semmi másról nem szól az életem már évek óta!!! Viszont az sem lenne utolsó, ha szép családban nőne majd fel, ha egyáltalán lesz valaha...

2011. jan. 29. 01:07
 14/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég érzéketlen volt tőle, finomabban is figyelmeztethetett volna, hogy ez már talán túl sok és talán nem is lesz megállás, ha így folytatod. Ez lelkileg még inkább összeroppant téged, aki áldozatot vállal kettőtökért, mint hogy vidáman, derületátóbban könnyedén ledobj pár fölös kilót, mostmár zsarol is! Te meg mondd azt neki, hogy te meg abban a reményben mentél hozzá, hogy majd a hatásodra lefogy!!!
2011. jan. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim ***** válasza:
97%

Ha Én babát szertnék, akkor a jóisten se tudna benne megakadályozni, addig amíg esély lenne rá, hogy teherbe essek, addig tuti nem adnám fel, főleg nem egy ilyen ember miatt!

Nekem nagyon ugy tünik, hogy Ö nem is akar babát!

Viszont ha Te szeretnél, akkor keresd meg a megfeleő embert!

Minden nő megérdemli, hogy anya lehessen, és Te ezét már nagyon sokat tettél!

Én nem hagynám veszni az álmomat!

Mi lehet szebb, mint mikor a gyermeked először rád néz, rád mosolyog, azt mondja, hogy anya!

Látod felnőni stb...

2011. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 A kérdező kommentje:

ma 01:11 Nagyon igazad van...:))

Csak sóhajtok nagyokat a válaszok olvasása után.

Szerintem is nagyon "mellényúltam" a párválasztást illetően, de ki látta ezt annak idején...?

NEKEM tuti, hogy lesz gyerekem, hogy neki lesz-e, nem tudom.

2011. jan. 29. 01:14
 17/60 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszéljétek meg, mondd el neki, hogy Te nagyon szeretnél kisbabát, akár az alakod árán is!

hallgassátok meg egymás véleményét!

Mi nem mondhatjuk azt, hogy válj el tőle!

De ha Te ennyire szeretnéd ezt a kisbabát, akkor ne hagyd veszni az álmod!

2011. jan. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
100%

Viszont akkor először is rakjátok helyre a baba témát. Mert ha te ennyire akarsz, ő ennyire nem, azt elég nehéz lesz összeegyeztetni. Lehet, hogy eleve mást kell keresned, akkor meg felesleges hormonokkal mérgezni magad.

Többen írták, hogy a gyerek megér annyit.

Na de ha ő nem is akar gyereket, akkor nem csoda, hogy nem éri meg neki a dolog.


Beszéljetek mindenképp. Nem a 15 kilód az igazi baj itt sajnos.

2011. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%

Most mondtál egy nagyon nagy igazságot!

Neked tuti lesz gyereked, de neki nem biztos!

Én ezzel az egy mondattal elé állnék, és válasszon!

Ha szeret akkor kövéren is szeretni fog, ha nem akkor meg legalább tudod , hogy rossz emberhez mentél feleségül!

Ezen nincs mit szégyelni, senki nem tudhatta az elején, mi lesz most!

Ezen ne törd magad!

Én szívből kívánom neked a boldogságot!

Bízz magadban, és meglátod sikerülni fog az a baba!

Kitartás!!!!

2011. jan. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Teljesen átérzem a gondodat,Én is hasonló helyzetben vagyok,hosszú évek óta babáért küzdünk,és sajnos nem "csak"15 kilót szedtem fel,hanem sokkal többet..Én sem érzem jól magamat a bőrömben,de engem nem bánt a férjem,sőt,annyira mellettem áll,mint még soha senki.Én szoktam sokszor elkeseredve mondogatni,hogy már hogy nézek ki,de Ő mindig mondja nevetve,hogy oda se neki,igaz hogy "picit"kerekebb vagyok,de az arcom még mindig csodaszép,és majd úgyis lefogyok,ha meg lesz a babánk..Soha,egy percig sem éreztetem,hogy szánalommal nézne rám,vagy hogy már nem kívánna,ha így is van,nagyon jól titkolja.Nagyon büszke rám,mindig azt mondja,hogy a férfiak fele ennyi fájdalmat,kezelést nem bírnának ki,mint mi nők,és ezért az összes nőt nagyon tiszteli,hogy mit kell átélnünk,hogy közös kisbabánk lehessen a szeretett férfival...

Nagyon sajnálom,hogy életetek legnehezebb időszakában,amikor a legnagyobb szükségetek van egymásra,nem áll melletted,akinek gyermeket szeretnél szülni.Kitartást kívánok,és remélem,hogy mihamarabb sikerül a baba Nektek is,bár szerintem Téged nem érdemel meg a férjed...ne haragudj...

2011. jan. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!