Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak köztünk olyanok, aki...

Vannak köztünk olyanok, aki haragszanak a testvéreikre? Pl. Múltbéli sérelmek. Akad olyan is, akik 1 életen át nem beszélnek egymással?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 17:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Az egész családdal megszakítottam a kapcsolatot, mivel a családdinamika engem jelölt a fekete bárány szerepére és ezt meguntam. Most gondolom valaki mást fikáznak, aláznak, sajnálnak le, mivel én már kiestem a képből.


Nem csupán múltbeli sérelmekről van szó (azt megbocsátaná az ember), hanem jelenben ható viszonyokról. Nemigen fogom keresni a társaságukat, legfeljebb, ha többen meghaltak már közülük és így már nem lesz tétje a dolognak. Tulajdonképpen sajnálom, hogy így kellett döntenem, de jobb megoldást nem találtam.

2017. jún. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!