Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan csak...

A férjem állandóan csak szexelni akar, mindennap és nem egyszer. De csak éppen ugy hogy neki jó legyen, ha fáj az sem érdekli. Én vagyok az aki hülyén gondolkodik?

Figyelt kérdés
Van hogy ha pihenek csak rám mászik, ha mondom neki hogy most ne, akkor lefog és csak ugy ruhán keresztül nyomkodja oda, egyáltalán nem érdekli, hogy én akarom- e.Ez odáig fajult hogy ma olyan eröszakossá vált, hogy szinte alig tudtam a szoritásából szabadulni, kénytelen voltam magamon eröt venni és megütöttem ököllel a melkasát.Erre ö teljessen meghökkent és azt mondta hogy nem vagyok normális, ezzel befejezödött az egész és elment valahova.Persze szokás szerint ténleg én érzem magam a hibásnak.Szerintetek?
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
80%
Ez durva. Undorodom az ilyen pasiktól.
2011. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 tetris ***** válasza:
93%

A leírtak alapján nem egyezik a szexuális igényetek. De ez akkor sem lehet mentség arra, amit csinál. Ne érezd magad hibásnak, mert nem te vagy az.

A férjed erőszakos, nincs rád tekintettel, végtelenül önző, hiszen csak a saját kielégülése foglalkoztatja, a te érzéseidet, kívánságaidat figyelmen kívül hagyja. Úgy kezel, mintha te az ő rabszolgája lennél, akinek kötelessége őt kielégíteni.

Két dolog következhet szerintem ebből:

1. egyre erőszakosabb lesz, a végén szétmentek, vagy

2. a férjed más nőket fog hajkurászni.

Szerintem nincs undorítóbb egy állandóan szexeni akaró férfinél, amikor mászik rád, tolakodik, erőlteti a dolgot.

Az ilyen nem kedveskedik, nem simogat, nem ölelget, nem mondja, hogy szeret, csak a saját kielégülése a cél.

A megoldás: ... hiszen te is érzed, mi lenne az! Hagyd a fenébe azt a tuskót!!

2011. márc. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
92%
Lapát neki. Más megoldás nincs.
2011. márc. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem is ilyen volt, nem számított neki semmi, a végén már az erőszakra gerjedt. Azt élvezte, amikor menekültem előle, sikerült elkapnia, és a végén volt pofája megkérdezni, hogy ugye milyen jó volt?

Én akkor válni akartam, ő nem, de közbe jött egy közúti baleset.

Csúnya dolog ezt mondani, de ha akkor nem hal meg, én ma már nem élnék.

Egyébként azzal, hogy hibáztat, csak a bűntudatod akarja felkelteni, és elérni, hogy ne merj lépni.

Te nem vagy hibás!!

2011. márc. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Egy kicsit megnyugodtam hogy nem én gondolkodom rosszul.
2011. márc. 1. 12:15
 16/32 anonim ***** válasza:
91%
Ez nem természetes a férjed sajnos veszélyessé válhat a számodra és még az erőszaktól sem riadna vissza. Ha nem akarod az életedet egy szexuális inditatástól túl fűtött mindenre képes férfi mellett rettegésben leélni addig hagyd el még nem lesz késő.
2011. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Ez a férjed részéről nem normális dolog. Ha más/több is az igénye, akkor sincs joga erőszakhoz folyamodni! És az élet más területén nem agresszív? Szerintem nem árt egy pszichológushoz elküldeni, mielőtt elfajul a dolog.
2011. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

A férjed amit csinál az lelkizsarolás és sajnos ezt nagyon sok ember elköveti a párjával,mert nem ismeri be a hibáit, hanem azzal védekezik, h. a párjára hárítja ráa dolgokat és ő így nyugodtan fog aludni.

Nekem is volt ilyen barátom és csak azt tudom tanácsolni ha fontos neked a saját biztonságod, épséged és boldogságod akkor most pakolj össze szépen és lépj le.Szerintem a párod csak kihasznál vagy túl érettlen egy komoly kapcsolatra, vagy egyszerűen nem egymásnak valók vagytok.Ha sokaid megbeszélésre sem tudja felfogni akkor vagy orvoshoz kell mennie vagy tényleg válni kell!Ez a te életed és ne hagyd magad befolyásolni, lehet te szereted a férjed de arra gondolj h. valszeg ez nem fog változni ha éveken keresztül nem változott semmit.Szerintem egy másik férfi mellett boldogabb lennél.Egy komoly férfinek akinek fontos a párja nem alkalmaz erőszakot.Túlságosan uralkodni akar feletted, mellé egy erősebb nő kell,neked pedig egy odaadó, kedves férfi.

2011. márc. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Miért mentél hozzá?

Miért vagy még vele?

2011. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
A normális közeledés az, amikor a pár elkezdi simogatni egymást, és ha a másik is benne van, viszonozza, ha nincs, akkor megérti a kezdeményező fél, ha meg is bántja... de nemhogy még rákontrázzon!... EZ egyértelműen erőszak.
2011. márc. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!