Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan csak...

A férjem állandóan csak szexelni akar, mindennap és nem egyszer. De csak éppen ugy hogy neki jó legyen, ha fáj az sem érdekli. Én vagyok az aki hülyén gondolkodik?

Figyelt kérdés
Van hogy ha pihenek csak rám mászik, ha mondom neki hogy most ne, akkor lefog és csak ugy ruhán keresztül nyomkodja oda, egyáltalán nem érdekli, hogy én akarom- e.Ez odáig fajult hogy ma olyan eröszakossá vált, hogy szinte alig tudtam a szoritásából szabadulni, kénytelen voltam magamon eröt venni és megütöttem ököllel a melkasát.Erre ö teljessen meghökkent és azt mondta hogy nem vagyok normális, ezzel befejezödött az egész és elment valahova.Persze szokás szerint ténleg én érzem magam a hibásnak.Szerintetek?
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el mert csak rosszabb lesz. Ne tedd tonkre magad egy pasi se er annyit.
2014. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 Savlekotő ***** válasza:
Elhagytad már?
2021. ápr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!