Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjem állandóan csak...

A férjem állandóan csak szexelni akar, mindennap és nem egyszer. De csak éppen ugy hogy neki jó legyen, ha fáj az sem érdekli. Én vagyok az aki hülyén gondolkodik?

Figyelt kérdés
Van hogy ha pihenek csak rám mászik, ha mondom neki hogy most ne, akkor lefog és csak ugy ruhán keresztül nyomkodja oda, egyáltalán nem érdekli, hogy én akarom- e.Ez odáig fajult hogy ma olyan eröszakossá vált, hogy szinte alig tudtam a szoritásából szabadulni, kénytelen voltam magamon eröt venni és megütöttem ököllel a melkasát.Erre ö teljessen meghökkent és azt mondta hogy nem vagyok normális, ezzel befejezödött az egész és elment valahova.Persze szokás szerint ténleg én érzem magam a hibásnak.Szerintetek?
2011. márc. 1. 11:44
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki hogy orvosra lenne szüksége, de erre az volt a válasz, hogy ha elmegy (orvoshoz) ö ugy megjátsza magát, meg hogy azt mondja amit az orvos hallani akar.

Utolsó elöttinek: ez nem volt mindig igy,hogy ezt csinálta és nem tudom mi miatt változott meg.

2011. márc. 1. 14:10
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
ez durva... én biztosan nem hagynám... ha nem fogja fel, én kidobnám!
2011. márc. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
67%
hát szerintem jobban járnál, ha megcsalna és másokon vezetné le ezeket a feszültségeket.
2011. márc. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
76%

Szerezz be egy elektromos sokkolót azt a seggébe, ha erőszakos!


Ha nem tudsz, akkor egy kisebb méretű sodrófa is megteszi. Hidd el odasózol neki azt békén hagy!


Az ilyen állatot csak keményen lehet leszerelni, más nem használ neki...sajnálom.

2011. márc. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
69%
Sürgősen hagyd el. Ez a pasi ijesztő. Én megölni sem sajnálnám a helyedben, ha a szakítás után üldözne.
2011. márc. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd el, és kérj rá távoltartást, valami kezdetleges formája itt is van.
2011. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden választ olvastam el, de a megjegyzéseidet igen.

Ez nagyon rossz szituáció amiben vagy, és ki kellene jöjj belőle. Szerintem napi nem is egy ilyen szitu mellett a többi része a napotoknak sem lehet felhőtlen.

Ha az orvosi segítséget nem fogadja el, akkor mielőtt tényleg bántana bármiféle módon, gondold meg hogy van e hova menned, mert ezt Nem szabad elfogadd !!!!!!

Egyébként ha már eljut orvoshoz, ott lehet másképp látná a helyzetet, vesztenivaló nincs alapon mégis meg lehetne próbálni, és az orvos tudna neked tanácsot adni legfeljebb, hogy mennyire veszélyes a helyzet.

NEM te vagya hibás, ez már az ereje a férjed bajának, hogy majdnem eltudja veled ezt hitetni. Legyél erős, és ne maradj így vele együtt, ha csak átmenetileg is. Mindig van kiút !

2011. márc. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 ekeke ***** válasza:
54%

Vannak olyanok, akik nem veszik figyelembe a másikat, csak a testükért vannak vele.


Ez az egész szex-dolog meg tiszta lelki eredetű: a nemlétező lelkibékét próbálja meg az ember helyreállítani vele. Szeretethiány, önigazolás, kétségbeesett teljesítményhajsza. Mélyen érző ember, akit mélyen szeretnek, már sem nem szexakrobata, sem nem okoz fájdalmat.


Még egyvalami: neked is kell keresni, hogy más irányba vezesd le a villámot.. pl szájon át...

2011. márc. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
65%
Egyébként célpontot tévesztettél: nem mellbe kellett volna vágni...
2011. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
63%

kommentek olvasása nélkül, kérdésre válaszolva:

IGEN, te vagy aki hülyén gondolkodik!Mert még vele vagy! Azonnal hagyd ott, válj el ,egyébként lehet akármilyen jó ember, belül egy önző állat és ez csak rosszabb lesz!! Hidd el! Tapasztalat!

Ja és mellé még ha teheti meg is csal, de előbb-utóbb úgyis téged fog gyanúsítani.

2014. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!