Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye lesz anyós és...

Mennyi esélye lesz anyós és apósomnak a gyerekem láthatására? Úgy néz ki befognak perelni minket. Láthatáson hozzá nyúlhatnak vagy csak nézhetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon sokat ártót már nekem 4 év alatt anyósom.

Nem lenne elég 1 nap sem,hogy felsoroljam.Az a baj a fiát nem akarja el engedni,és mindent be vett a cél érdekébe,hogy mind rossz boszorkát ki készítsen.Mert én mit nőszemély el vettem a fiát tőle,és az ő családjától is szerinte.Sokszor meg bocsátottam neki,de terhességem alatt is végig bántott,és elhordott mindenek.Mindent be vet annak érdekében,hogy porig alázón,és érezem magam kellemetlenül.A fiát lelki nyom rá tette,és be csapta ki semmizte.A kisfiamat 1darabig láthatta,de 2 x majd nem kiesett a kezéből,és én mint anyát folyamatosan kérdőre von,hogy mit adok babának enni,hányszor eszik stb!2 hetesen elakarta vinni a fiam.Mikor haza hoztuk babát a kórházból meg lett beszélve velük hogy 1héten 1x jöjjenek,mert szeretnék ugyan olyan életet élni egymással amit eddig csak 3 ba.2 hétig ez így is volt utána 2 naponta majd naponta itt álltak,és össze vissza fogdosták az alvó kisfiam ágyba.Mikor elvittük hozzájuk kézről kézre járt a babánk az egész rokonság ott volt,a gyerek úgy meg volt ijedve itthon 2 hétig sírva ébred.Legutóbb szitu mikor kiosztottam,be jelentette váratlanul,hogy fel akar jönni meg nézni a kicsit,jó mondom had jöjjön.Erre engem és férjem semmibe vet,ő akarta meg mondani mikor ki foghatja a gyerekem.Azt én meg be rágtam,és mondat neki,hogy sír nála a babám,és adja ide nekem alig akarta odaadni.Most anyósom a fiát látja a babámba,és nagyon féltem tőle!Ki akarja a picinket sajátítani,és nem érdekli,hogy a fia is szenved.Hogy szeretheti úgy az unokáját ha maga akaratát akarja rákényszeríteni mind pl:Sír nála a kicsi annál jobban öleli szórósan magához baba meg sír jobban,és fogja tovább,

mikor elvettem tőle nálam mosolygót,és egy hangja sem volt.


2009. febr. 19. 12:38
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
49%

A kisbaba erzi, ha az anyukaja ellenseges valakivel szemben, es annak az oleben, kezeben termeszetesen nyugtalan. szerintem kicsit azert onzoseg amit csinalsz, szerintem is nezz tukorbe!

(bocs de nincs ekezetem)

2009. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
81%

Akinek még nem volt ilyen anyósa az könnyen mondja , hogy tele vagy gyűlölettel. Ne törődj velük! Mindig tedd azt, ami szerinted a gyereknek a legjobb, elvégre a te gyereked nem nem az övé. Az anya-gyerek kapcsolat olyan szoros , hogy így is úgy is megérzi a kicsi, hogy ki nem állhatod őt.

Ha nagyobb lesz, eldönti majd ő maga mit szeretne. Most azonban még a tied a döntés joga.

2009. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 A kérdező kommentje:

Meg szoktam már,hogy van itt bőven egy kettő beszólogató!Sajnállak benneteket,mert nincs ennél nagyobb örömötök az éltben:DLegyen így mindig!Kívánok még hosszú éveket,és egy ilyen édes anyóst ami nekem dobott a gép.


Ahhoz hogy 2 szülő idáig eljusson úgy érzem nem elég 2 vagy 3 nap.Sok minden össze jött,és nem fogom itt olyan dolgokat is elmondani ami már tényleg nagyon durva.

Mindenki tudja ahhoz,hogy e döntés megszülessen 2 ember kellet.Tudta jól anyós,hogy kockáztat de addig tette a tűzre az olajat még ő éget meg.

Szerintetek az ilyen anya szereti a saját fiát?Mért kell egy gyerekkel másképpen bánni mert ő gyerek?Attól még nekik is meg lehet a véleményük.

Azért vagyunk mi anyukák,hogy meg védjük őket.

Úgy is eljön az idő,és mindenki elnyeri méltó büntetését isten nem bottal ver.


Utolsó válaszadó!NAGYON JÓL ESETT AMIT ÍRTÁL!KÖSZÖNÖM SZÉPEN.

2009. febr. 19. 19:08
 14/49 anonim ***** válasza:
64%
Márt bocsi ,de nem kellene azért a nagyanyátol eltiltani!Elhiszem,hogy utálod(szerintem nagyon sokan nem szeretik anyost),de ha te is ott vagy atól mi baja lesz a gyerekednek ha ugy látja?Semmi!Ne legyél márt ennyire buta!
2009. febr. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
49%
Azért szerintem az nagyon szemét dolog lenne rászedröl ha még látni sem láthatná a nagyanya ,azért mert nektek problémátok van vele!
2009. febr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
88%
Mondd meg nekik, hogy heti kétszer átjöhetnek megnézni, és akkor amíg nálatok vannak figyelj rá, nehogy lejtse a gyereket vagy mindenfélével tömje! És ha esetleg perelni akar, ennél jobb lehetőséget, mint a heti kétszeri alkalom úgysem tud elérni!
2009. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
60%

Az nem beszólogatás, ha valaki másképp látja, mint te, belölről.

Azért jöttél ide, hogy tanácsot kérj, nem azért, hogy a saját hülyeségedben megerősítsenek.Ezzel neked ártanánk pont.

Ha olyan durve az anyós, jelentsd fel! A rendőrségen. Ha nincs miért, akkor viszont hadd lássa a gyerek a nagyanyját! Ha a segítő szándékot "beszólásnak" érzed,akkor te vagy túlérzékeny. Keress egy pszichológust, talán csak a szülés kimerítette a tartalékaidat. Ez nem beszólás, a legjobb segítő szándékból írom. Szerinted mindig csak neked lehet igazad? Ugye, nem? épp azért kérdezel? Kívülről jobban lehet látni néha a dolgokat.

szerinted van olyan ember,akinek mindig igaza van?

Te sem lehetsz ilyen. A férjed mit szól ehhez?

És ő megengedi anyádnak, hogy felvegye a gyerekét?

2009. febr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
76%

Egy négyhónapos mindig sír, ha szokatlan vki veszi fel.

Ez alapján semmit nem lehet megítélni.

Ne add oda hozzájuk, csak ha ott vagy .De a jelenlétedben nem lesz semmi baj, ha foglekoznak vele. Még a zalaitól se, mondd el, hogy te nem szeretnéd és kész. Mindenkit fejre ejtettek 1-2-szer, a legggondosabb helyen is, max nem mernek szólni. Könnyen kicsúszik a baba, de szerencsére nehezen törik csontja, mert puha még.de remélem ilyen már nem fog történi.

2009. febr. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
42%

"Úgy is eljön az idő,és mindenki elnyeri méltó büntetését isten nem bottal ver."

Pontosan, ezeket fogod Te is visszakapni, ha egyszer nagymama leszel. Már most beteges a ragaszkodásod a gyerekhez. Te se fogod tudni később elengedni.

Nem tudom mért veszed támadásnak, ha valaki nem azon a véleményen van mint Te. Sok nő nem szereti az anyósát, de attól még nem használja fel a gyereket ellene. Nem az az igazi szeretet, hogy elmajmolod azt a gyereket. Ugye Te se gondolod komolyan, hogy egy gyereket csak nézni lehet? Te vagy az aki kiakarja sajátítani. Szerintem teljesen bekattantál mióta gyereked van. A gyűlölködés helyett egy csomó értelmes dolgot csinálhatnátok a babával. Mér nem mozdulsz ki vele? Kapcsolódjatok ki és nem lesz időd ilyenekkel foglalkozni. A másik meg, ha rendszeresen eljársz vele valahova, akár csak baba-mama klubba anyósod se jár majd át folyton, mert tudja, hogy úgyse találna otthon titeket.

2009. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
DE MÉG SENKI SEM VÁLASZOLT ITT A KÉRDÉSRE AMIT FELETTEM. MINDENKI CSAK MELLÉ BESZÉL!EL KELLENE OLVASNI A KÉRDÉST MÉG EGYSZER AZTÁN HA NEM ESIK LE AKKOR 100X,ÉS HA NEM ÉRTETŐ AKKOR MEG NEM KELL VÁLASZOLNI RÁ.
2009. febr. 20. 10:40
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!