Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye lesz anyós és...

Mennyi esélye lesz anyós és apósomnak a gyerekem láthatására? Úgy néz ki befognak perelni minket. Láthatáson hozzá nyúlhatnak vagy csak nézhetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon sokat ártót már nekem 4 év alatt anyósom.

Nem lenne elég 1 nap sem,hogy felsoroljam.Az a baj a fiát nem akarja el engedni,és mindent be vett a cél érdekébe,hogy mind rossz boszorkát ki készítsen.Mert én mit nőszemély el vettem a fiát tőle,és az ő családjától is szerinte.Sokszor meg bocsátottam neki,de terhességem alatt is végig bántott,és elhordott mindenek.Mindent be vet annak érdekében,hogy porig alázón,és érezem magam kellemetlenül.A fiát lelki nyom rá tette,és be csapta ki semmizte.A kisfiamat 1darabig láthatta,de 2 x majd nem kiesett a kezéből,és én mint anyát folyamatosan kérdőre von,hogy mit adok babának enni,hányszor eszik stb!2 hetesen elakarta vinni a fiam.Mikor haza hoztuk babát a kórházból meg lett beszélve velük hogy 1héten 1x jöjjenek,mert szeretnék ugyan olyan életet élni egymással amit eddig csak 3 ba.2 hétig ez így is volt utána 2 naponta majd naponta itt álltak,és össze vissza fogdosták az alvó kisfiam ágyba.Mikor elvittük hozzájuk kézről kézre járt a babánk az egész rokonság ott volt,a gyerek úgy meg volt ijedve itthon 2 hétig sírva ébred.Legutóbb szitu mikor kiosztottam,be jelentette váratlanul,hogy fel akar jönni meg nézni a kicsit,jó mondom had jöjjön.Erre engem és férjem semmibe vet,ő akarta meg mondani mikor ki foghatja a gyerekem.Azt én meg be rágtam,és mondat neki,hogy sír nála a babám,és adja ide nekem alig akarta odaadni.Most anyósom a fiát látja a babámba,és nagyon féltem tőle!Ki akarja a picinket sajátítani,és nem érdekli,hogy a fia is szenved.Hogy szeretheti úgy az unokáját ha maga akaratát akarja rákényszeríteni mind pl:Sír nála a kicsi annál jobban öleli szórósan magához baba meg sír jobban,és fogja tovább,

mikor elvettem tőle nálam mosolygót,és egy hangja sem volt.


2009. febr. 19. 12:38
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:

12:42

Minden hétvégére jön 1 látogató,sokszor hétköznap is.

Megyünk majd baba úsziba is.Jön a dédi is.Nyáron meg irány a balcsi,játszótér alig várjuk már.Mindenki előtt nyitva az ajtónk de van egy határ ami anyóséknál betelt.Ha mindig rá hadjuk,hogy ő legyen fölénybe végén azt vesszük észre nincs gyerekünk mert ő úgy gondolja az ővé.Mi az hogy a rokonok előtt azt csinálja,hogy szorongása,és ha kéri valaki a babát nem adja oda.De még nekem sem hiába vagyok az anya.Ez nem hiszem,hogy normális viselkedésre utal.Én imádom a fiam a védőnőm szerint nagyon is jó anya vagyok,és jól cselekszem,holt ismeri ő is anyósom.

2009. febr. 20. 13:05
 32/49 A kérdező kommentje:

12:59

Én is gondoltam erre!Akkor h adjam hadd jöjjön ide?Vagy ha meg lesz a láthatás akkor csinálja meg?Figyi inkább írok privibe!Ha nem gond!

2009. febr. 20. 13:08
 33/49 anonim ***** válasza:
62%

itt sokan azt írták, a te hibád, tele vagy gyűlölettel, stb, stb.

A vitapartnerről nem is beszélve.

Lehet, hogy tele vagy gyűlölettel, de biztos megvan rá az okod.BIztos nem azért utálod, mert az anyósod, hanem mert adott rá okot.

Ha az én anyósom is így viselkedne, én sem szívelném, az biztos. Egyszer amikor már majdnem szültem, elkezdte siratni magát, hogy majd én biztos eltiltom a gyereket, nem fogja látni, stb, (amúgy mi szerencsére jóban vagyunk), nem tudom mi jött akkor rá, de felhúzott, én meg váratlanul vissza, hogy A jó k...rva életbe....

Na a nagy csönd, azóta sem próbálkozik ilyenekkel.


Az előző válaszoló nagyon jó ötletet írt, próbáld ki.


A többieknek üzenném, hogy tanácsot jött ide kérni, nem pedig szidalmazást, aki segíteni nem tud, az ártani ne ártson! De ez minden kérdésnél így van. Unatkozó, otthon ülő anyukák, akiknek nincs jobb időtöltésük, mint más kárán vígadnak, és még tetőzzék a dolgot.


Nem kell velük foglalkozni. :)

2009. febr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Most köszönted meg másodszor a hozzászólásomat! Én voltan a tegnapi 18.42 és a mai 11.49 Sajnos tapasztalatból tudom milyen nehéz ez. Én már végigcsináltam ezt. Nálunk a megoldás az volt , hogy elköltöztünk. Akkor még gyerekem sem volt mégis pokol volt az életem . Most 25 év múlva azt mondom ,hogy mindenki élje a saját életét és úgy ahogy szeretné. Tudod: élni és élni hagyni. Egy haszna azonban volt a dolognak :Tudom milyen rossz, ha más akarja irányítani az életemet. Megtanultam mit tegyek ha fiaim felnőnek és barátnőjük is lesz .NE SZÓLJAK BELE SEMMIBE MÉG HA OLYAT IS TESZNEK AMI NEKEM NEM TETSZIK. Ennek eredménye hogy szerintük "szuperanya" vagyok .Nem vagyok beképzelt-ők mondták. Lehet hogy nem én csinálom jól de az én lelkiismeretem tiszta. Sok kitartást és boldogságok kicsiddel!


És ne húzd fel magad ha mának más a véleménye!

2009. febr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
100%

A legméltóbb válasz egy sértésre, hogy higgadtan figyelmen kívül hagyod. Ha képtelen vagy rá, fordítsd visszájára, eltúlozva az állítást. Ha erre sem vagy képes, nevess rajta! Ha képtelen vagy nevetni rajta, valószínű, hogy megérdemelted.

Russell Lynes

2009. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
42%
Igen intelligens nő vagy, lejön minden hozzászólásodból. A helyesírásodról szerintem jobb, ha nem is beszélek. Elmondhatnád mivel zengtem magamról ódákat. Esetleg azzal, hogy beismertem, hogy ha hibázok és más szóváteszi igyekszem változtatni? És nem lehurrogni mindenkit, aki tanácsot ad? Tényleg hiba, hogy nem csak a saját fejem után megyek. És igen, nem tudhatom mi lesz a gyerekemből, ebben tökéletesen igazad van. De igyekszem megtenni mindent, ami tőlem telik. De nem próbálom mindentől megóvni a saját érdekében. És lehet hiba, hogy Őt is arra nevelem, hogy amit gondol és érez mondja ki, mégha sokaknak nem is tetszik. De mi legalább kultúráltan tesszük, nem mocskolódunk.
2009. febr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
100%

írj nyugottan!

12:59-es vagyok :)

2009. febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 A kérdező kommentje:

12:59 este írok neked jó!Mert édesem morcisan kell,most dajka van:D


OLYAN ARANYOSAK VAGYTOK LÁNYOK,OLYAN JÓL ESIK ANNYI SEGÍTSÉGET KAPTAM TŐLETEK!KÖSZÖNÖM MÉG EGYSZER.ÉS HA SZERETNÉTEK AKKOR LEFOGOM IDE MAJD ÍRNI MI VOLT A BÍRÓSÁGON!


A DRÁGA JÓ ÉDES ANYÁNAK NEM REAGÁLOK:o)nevetek hihi

2009. febr. 20. 14:02
 39/49 anonim válasza:
54%

Nice...

aki egy ilyen írást elereszt magától, az egyéb aljasságokra is képes, a gyereket nagyon sajnálom, úgy nézni nem sok esélye lesz

2009. febr. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim válasza:
54%
néz ki
2009. febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!