Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esélye lesz anyós és...

Mennyi esélye lesz anyós és apósomnak a gyerekem láthatására? Úgy néz ki befognak perelni minket. Láthatáson hozzá nyúlhatnak vagy csak nézhetik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Nagyon sokat ártót már nekem 4 év alatt anyósom.

Nem lenne elég 1 nap sem,hogy felsoroljam.Az a baj a fiát nem akarja el engedni,és mindent be vett a cél érdekébe,hogy mind rossz boszorkát ki készítsen.Mert én mit nőszemély el vettem a fiát tőle,és az ő családjától is szerinte.Sokszor meg bocsátottam neki,de terhességem alatt is végig bántott,és elhordott mindenek.Mindent be vet annak érdekében,hogy porig alázón,és érezem magam kellemetlenül.A fiát lelki nyom rá tette,és be csapta ki semmizte.A kisfiamat 1darabig láthatta,de 2 x majd nem kiesett a kezéből,és én mint anyát folyamatosan kérdőre von,hogy mit adok babának enni,hányszor eszik stb!2 hetesen elakarta vinni a fiam.Mikor haza hoztuk babát a kórházból meg lett beszélve velük hogy 1héten 1x jöjjenek,mert szeretnék ugyan olyan életet élni egymással amit eddig csak 3 ba.2 hétig ez így is volt utána 2 naponta majd naponta itt álltak,és össze vissza fogdosták az alvó kisfiam ágyba.Mikor elvittük hozzájuk kézről kézre járt a babánk az egész rokonság ott volt,a gyerek úgy meg volt ijedve itthon 2 hétig sírva ébred.Legutóbb szitu mikor kiosztottam,be jelentette váratlanul,hogy fel akar jönni meg nézni a kicsit,jó mondom had jöjjön.Erre engem és férjem semmibe vet,ő akarta meg mondani mikor ki foghatja a gyerekem.Azt én meg be rágtam,és mondat neki,hogy sír nála a babám,és adja ide nekem alig akarta odaadni.Most anyósom a fiát látja a babámba,és nagyon féltem tőle!Ki akarja a picinket sajátítani,és nem érdekli,hogy a fia is szenved.Hogy szeretheti úgy az unokáját ha maga akaratát akarja rákényszeríteni mind pl:Sír nála a kicsi annál jobban öleli szórósan magához baba meg sír jobban,és fogja tovább,

mikor elvettem tőle nálam mosolygót,és egy hangja sem volt.


2009. febr. 19. 12:38
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
55%
A 3. válaszoló leírta. Ha nem értehtő a válasz elkell olvasni mégegyszer, ha úgyse akkor százszor! De, ha annyira érdekelne ez nem itt tetted volna fel a kérdést. Talán ügyvéddel is beszélhetnél. Ja, hogy neki nem lehet fröcsögni az anyósodról? Szánalmas egy anya vagy. Sajnálom a gyerekedet, tényleg nem veszed észre, hogy csak neki ártassz?
2009. febr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
Na most már fogd be a szádat te szuka,milyen dolog sértegetni?Gyenge jellemtelen lélek vagy!Primitív,a nők szégyene vagy!Büszke lehetsz magadra!Biztos még gyereked sincs és fájdalmadba másokat sértegetsz,ha meg van szép nevelésbe részesited a gyereked szegény gyerek felnőtt korára hányni fog tőled:DD Képzeld minden tudó domonkos hogy utána néztem de szeretem volna meg tudni,hogy van-e ilyen helyzetbe még valaki,és ő írná le,hogy náluk hogy van ez.Különben az írásod önmagad tükrözi mindenki magából indul ki,sajnáltra méltó,és szánalmas buta kis .. vagy
2009. febr. 20. 11:09
 23/49 anonim ***** válasza:
84%
MŰveltseg magas fokon! gratulálok
2009. febr. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Te beszélsz:o)

Még írni sem tudsz:D SZERENCSÉTLEN,SZÁNALMAS,AGYONMŰVELT HELYRESÍRÓ:o)


"MŰveltseg magas fokon! gratulálok"


Azt te nagyon kis szerencsétlen vagy:O))

2009. febr. 20. 11:29
 25/49 anonim ***** válasza:
82%
Nézzük a dolog másik oldalát is! Milyen nagyszülő az ,aki az unoka láthatást perre viszi? Nem gondoljátok hogy esetleg ő teszi ezt gyűlöletből? Nem csak a menyével pereskedik ,hanem saját fiával is, aki az ő gyereke! Szerintem ez azt mutatja hogy ő akar korlátok nélkül uralni mindenkit és minden helyzetet. Az hogy hogyan romlott el a két fél kapcsolata azt mi innen nem tudjuk megítélni, de szerintem egyikük sem vétlen. Itt az egyetlen megoldás ha hajlanak a kölcsönös kompromisszumokra. De azt senki ne felejtse el ,hogy a gyerek elsősorban a szüleié és utána jöhetnek a nagy szülők ha jó szándékúan segíteni akarnak. Itt a "jó szándék" az ,hogy pereskedni akarnak.
2009. febr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező. Csak megmutatod milyen ember is vagy valójában. Többen írták, hogy ne vedd sértésnek, ha valaki nem azon a véleményen van mint Te. De úgy látszik Te mindenkit gyűlölsz, mitől lettél ilyen megkeseredett? Mégse olyan nayg öröm a te kis babuskád? Amennyi időt itt töltessz a gyerekedre is fordíthatnád.

Különben nagyon tévedsz, van gyerekem. Gondolom Te vagy az akinek vén fejjel jött csak össze, és már teljesen bekattantál. Azért azt elmondhatnád, hogy azért mert nem osztom a véleményed, attól miért is nevelném olyan szarul a gyerekem. Én legalább megfogadom mások tanácsát, és ha hibázom igyekszem helyre hozni. Ezt Te is elmondhatod?

Zárd el mindenkitől a gyerekedet, legyen egy szocializálatlan kis hülye, akinek nem lesznek barátai sem később. Hálás lesz neked érte.

2009. febr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Utolsó drága hozzá szóló kekeckedő mindentudó,élvezetből mocskolódó,édes anyuka.Lehet te meg egy terroristát nevelsz!Soha nem tudhatjuk mi válik a gyerekünkből.De Te biztos tökéletesnek tartód magad,ahogy leírtad magad szinte ódát zengtél a te ügyes okos életedről,és ki a fenét érdekli,hogy mit csinálsz?Volt ilyen kérdést,osztót valaki neked lap drága anyuka?Kis szerencsétlen:O)Jó éjszakát aludjál jól,aztán nem ám félsz tudod a kis szörnyecskéktől anyámasszony katonája!

A te megszólítást direkt kisbetűvel írtam:O)

2009. febr. 20. 12:34
 28/49 anonim ***** válasza:
94%

Hú merjek még írni?!

Új válaszoló vagyok, és csak a kérdésre szeretnék válaszolni: Az ilyen nem nagyszülő, aki perli a saját gyerekét, az unokája láthatása miatt. Főleg, ha kitalált dolgokkal indul neki. Figyelj ha szépen ellátod a picurt, és a védőnő, gyerekorvos, szomszédok, mindenki látja, akkor anyósodnak vajmi kevés esélye van arra, hogy láthatást nyerjen. De ha mégis, akkor ragaszkodj hozzá, hogy csak úgy, ha te is ott vagy. Ha igazak a dolgok amiket leírtál, és a férjed (az ő gyerekük)is tanúsítani tudja a viselkedését, hogy árt a gyereknek, akkor szerintem semmi esélye rá. De (ez magánvélemény), én az ilyet nem tartom szülőnek, és már sok mindent elárul arról, hogy milyen ember is valójában.

Az hogy a te gyereked, oké. Gondolom nem is tiltod el mindenkitől. De ha én is veszélyeztetve érezném a testi épségét, akkor én is hasonlóképp cselekednék.

TE VAGY AZ ANYJA, TIÉD A DÖNTÉS! Teljesen mindegy hogy anyóspajtás mit papol.

Remélem nem fajul tovább a helyzet, és megoldódik a problémátok.

Nyugodj meg, neked most a kicsi a legfontosabb!

2009. febr. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:

11:49

A férjem sajnálom legjobban nagyon sokat gyötri az anya,most meg direkt csinálja,hogy be bizonyítsa,hogy akkor is az lesz amit ő mond.Úgy mondta neki az egész dolgot,hogy idefigyelj kisfiam be lesztek perelve de ezt úgy gondolod el végig kacagva mondta,örömmel.Soha nem mondtuk ellent nekik csak most,mert védjük a gyerekünket.Úgy gondoljuk a mi életünket tönkre tették nem szeretnék ha a gyerekét is.Köszönöm szépen,hogy mellénk álltál.Jól látod a helyzetet!!!Minden jót neked.

2009. febr. 20. 12:48
 30/49 anonim ***** válasza:
74%

miért nem veszitek fel egyszer, hogy mit mond? én is ezt csináltam 1 ügyemben. a bíróság elfogadta.

Kamerával vagy fényképezőgéppel. eldugod, hogy a hangot rögzítse, és már van is bizonyítékod, hogy hogy beszél. Én még azt is megcsinálnám, hogy kettesbe hagynám a babával egy pár percre, hogy mit mond. Mert akkor még ha halkan a babának is, de elmondja, hogy mit akar csinálni.


1 próbát megér. :)

2009. febr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!