Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
 51/93 Horkýže Slíže ***** válasza:
73%
egy ilyen akcio utan te is mehetnel a kuka melle..........de meg rad is boritanam annak ellenere hogy ense szeretek a bordelba...de ez amit csinaltal mar tulzas
2011. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
58%
A te érdekedben remélem,hogy nem mentél be a lányaid szobájába ;D
2011. márc. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
79%

Horkýže Slíže, a Magyarországiak nem értik mi az a "bordel", javítás: kupi, kupleráj.


Amúgy meg nekem az apám csinálta ezt, egy poharat nem mosott el soha, de azért mindent észre tudott venni, amit nem gyoztem a suli és a munka mellett. Mert az a zasszony dóga, o meg nem gyozte a Mónika sót kapcsolgatni a fotelbol mikozben elvárta, hogy ki legyen szolgálva és persze minden nap meleg friss étel.

2011. márc. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
85%

mit csináltál Sándor417? tombolva -örjöngve írogatnak ide ötezren! : ))))))

pedig csak egy radikális akciót: ami fölösleges -azt ki!

újra mondom (márc28 12:37 voltam) ügyes vagy!

nem kell a gyűjtögetés! ez az én hibám is (hátha valmire még jó lesz: majd javaslom uracskámnak, a módszered!

akkor, mikor nem látom - nem is fogom keresni.

Csak a feltétlen lényeges dolgok kellenek.


Mert semmit sem hoztunk a világra, világos, hogy ki sem vihetünk semmit- mondja Pál apostol (1Tim 6,7)

2011. márc. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
100%

22:44

Tényleg hasznos kidobálni, ami épp nem kell.

Csak aztán mikor kiderül, hogy mégis kell, akkor gáz, hogy megint elköltheted rá a több ezret, ahelyett, hogy elraktad volna. Így meg aztán megint költheted rá a pénz, újabb anyagot használnak fel a dolog elkészítéséhez, vágnak ki fákat, vagy a franc tudja.

Én is kipróbáltam, kidobtam ami nem kellett. Később meg ott álltam és hülyéztem magam, hogy most vehetem meg megint.

Nézőpont kérdése...

2011. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
65%

hát,én már levágtam volna egy balhét..

15 éves lány vagyok..elmondom hogy épp az én szobámba is,szokásomhoz híven rendetlenség van..miért?mert folyton ezzel vagyok piszkálva..anyu meg nevelőapum meg hát ha nem is rendmániások...de kb közelitenek afelé...már csak azértsem csinálom meg,oké hogy majd holnap összepakolok,mert azért énse szeretek átesni a cuccaimon..nem várom el hogy bárki itt összepakoljon,csak úgy vagyok vele,hogy ez az én szobám,és ha én így is megtalálok mindent,és nekem jó így senki ne szekáljon vele...csak mert ez egy lányszoba..és lányoknak nem illik meg stb.

ha jön valaki,össze szoktam pakolni.és én pl nem várom el,hogy kiszolgáljon bárki is :)

próbáltam már anyumat rávezetni arra,hogy "ha elengedsz bulizni,összepakolok"...csak ő megfordította,és megint én jöttem ki sz*rul.."majd ha összepakolsz,meggondolom hogy mehetsz-e bulizni"..ilyenkor szoktál a szülők eljátszani,hogy dejó hogy összepakoltál,de nem mész sehova..nem véletlen lázadunk mi állandóan : ))))

2011. márc. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
71%
a kérdező nem ir...szerintem ő lett bezsákolva:)
2011. márc. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
78%

Hát, tudjátok, kuka mellől egészen nehéz lehet netezni...


Aztán lehet hogy nagy fekete zacsiban van már egy árok partján...

2011. márc. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
55%
Akik azzal próbálják védelmükbe venni a "takaros" kis családot, hogy a családfő talán túlzottan rendmániás, akkor figyelmébe ajánlom, hogy több mint 10 zsáknyi széjjel hagyott holmi esetében ezt nagyon nem mondhatjuk el. Úgy tűnik itt nem két kávéscsészéről, egy könyvről vagy néhány CD-ről van csak szó. Csodálom, hogy egyáltalán közlekedni, vagy leülni lehet egy ilyen házban, bár meg kell hagyni nem kis ház, ahogy a kérdező írta. Viszont annál kiterjedtebb benne a kupleráj. Nekem is volt már "szerencsém" hasonló otthonokat látni, hát nem egy felemelő élmény.
2011. márc. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
100%
Te talán tudod, hogy mi volt a 10 zsákban? Mert ha már nagyon ragaszkodunk a sztereotípiákhoz, egy férfinak minden szemét, ami nem az övé.
2011. márc. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!