Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
 11/93 anonim ***** válasza:
61%

Ügyes vagy! (ha használható -a máltaiak beveszik, de csak ami használható, azt vidd)

egy tanács: gyorsan elvinni ,kivinni mert VISSZASZEDEGETIK! (ejnye, de jó kis pulóver, 10 éve itt van,de most vettem észre..stb)

2011. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/93 anonim ***** válasza:
76%
Bevállalós vagy Sándor!!! Mekkora balhé lesz nálatok délután! Elmondod majd, mennyi zsozsót költöttek el a lányaid a feleségeddel karöltve bosszúból? Merthogy ez nem marad megtorlásként, abban biztos vagyok :))
2011. márc. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/93 A kérdező kommentje:

Kiraktam a kuka mellé az udvaromban van.Pénteken kell kitenni a szemetet az utcára .Addig van (sírdogálva:)idejük átválogatni ha akarják.

Volt már ilyen.Kicsit lázadoztak de egy darabig nem volt kupi.És ami a legjobb átválogatás után is a zsákok fele kinn marad.(!!!)

Ezek csak venni tudnak (de azt szeretnek ám:), kidobni semmit akkor se ha rossz vagy ha nem használják már.

Mindig felajánlom a páromnak , h egy szavába kerül és már cuccolom is haza a jó édes anyukájához nagyon szívesen:)

2011. márc. 28. 12:38
 14/93 anonim ***** válasza:
47%

Milyen érdekes, nálunk is ugyanez a helyzet. Azt hiszem, én is így fogok eljárni. :-)

28/F

2011. márc. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/93 anonim ***** válasza:
28%
Tök jó fej vagy!!!! :)))))))
2011. márc. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/93 anonim ***** válasza:
78%
én is. csak én vagyok a nő...
2011. márc. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/93 anonim ***** válasza:
65%
nálam te is kikerülnél a kuka mellé egy ilyen akció után...
2011. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/93 anonim ***** válasza:
78%
Egészen az utolsó kommented utolsó mondatáig jófej pasinak tartottalak.
2011. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/93 anonim ***** válasza:
44%

szavazzatok le, de csak nekem tûnik ùgy, hogy egy asszony meg két kamaszàlàny utàn maradt kupi tényleg idegesìtô lehet? Gondoljatok màr bele!! Ha màr egy férfit kezd zavarni a rendetlenség, esetleg piszok, akkor ott tényleg nem kis dologròl lehet szò... Szerintem se dobd ki a dolgokat, csak mondjuk a gyerekeidnek addig ne add vissza amìg nem értik meg, hogy a normàlis, nyugodt csalàdi élethez nem disznòòlban kell élni!!! Hogy ùgy is lehet kellemes az élet, ha nem kell a fôldrôl ôltôzkôdni, vagy ha a fehérnemûit nem a kônyvek môgûl kell elôvadàszni... én el tudom képzelni, hogy ez zavarò, nem kell egy pedàns apàt lehurrogni azért mert érvényesìteni akarja az akaratàt, ami ràadàsul pozitìv hatàssal lehet a lànyaira!! Az asszonyra nem mondok inkàbb semmit, de gondolom volt honnan ellesni a példàt a csajoknak!

Hajrà faszikàm, ne hagyd magad!!! :)

2011. márc. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/93 anonim ***** válasza:
75%
Az utolsó kommentig én is "jó fejnek " tartottalak,de ez...."mehet a jó édes anyukájához" ???? Szerintem itt az ideje hogy átgondold, gondoljátok,hogy egyáltalán van-e érteLME együtt élni! Ez már nem CSALÁD:(....
2011. márc. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!