Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
 71/93 A kérdező kommentje:

Először is nem vagyok tisztaságmániás , mert sokáig kérleltem őket és tűrtem.Közbe mondtam , h közeleg a zsákos nap .

Másodszor pedig 10milló átlagemberre van szükség , zseniből elég 1 is mellé.Óvva intelek a tévképzettől(amit a rendetlenségedre alapozol),h azt hidd magadról , h pont Te lennél az:D

tévképzet-frusztráció-skizofrénia...ezek csupa csúúnya dolgok kerüld őket messzire!

;)

2011. márc. 29. 20:03
 72/93 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ezért nem fért el az a 10 zsáknyi cucc a lakásban, mert semmi sem fér el az arcodtól, akkora. Csoda, hogy az ajtón még beférsz.

Minden válaszoddal egyre irritálóbb vagy, tényleg őszintén sajnálom a családod :(

2011. márc. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
56%

"Most a nagylányom gépéről írok . Az íróasztalnak 7 fiókja van .5ben betelt füzetek és franc se tudja milyen papírok.Felsorolom ami az asztalon van..."


"ne feledjétek nincs jogotok a közös élettér ellehetetlenítésére , nincs joga senkinek a másik magánszféráját telepakolni és úgy hagyni mindenféle cuccokkal"


Nem érzékelsz itt némi ellentétet? Először a lányod íróasztalával problémázol, utána meg a KÖZÖS élettérről beszélsz. Igazad van, nem kell disznóólban élni, de ha a nevelésben hasonló módon vagy következetes, ne csodálkozz, hogy ez lett az eredménye.


Rend = kiszámíthatóság = betörők legkönnyebb prédája. Ennyi erővel. Nagyon buta vagy.

2011. márc. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 A kérdező kommentje:

Lehet , h buta vagyok lehet , h nagy az arcom, de az van , h nem is célom okosnak látszani sem pedig szerénynek.

A gyereknevelésről pedig csak annyit, engem úgy neveltek , h semmit nem kaptam ingyen.Mindig mindenért teljesíteni kellett és meg kellett felelni a kihívásoknak.

De ez a mai tizenéves akiket csak úgy hívok a kedvenc szavukról h: lecarom generáció avval van legjobban elcseszve(sajnos én is így hibáztam , az h szeretetből nem mentség), h a semmiért tolnak alájuk mindent és ezért nincs semminek se becsülete előttük.Majd rájönnek ők is , h bárminek, h létrejöjjön annak mögötte tudásnak , rendnek és szorgalomnak kell lennie ahhoz , h megvalósulhasson.

2011. márc. 29. 20:45
 75/93 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, én teljesen át tudom érezni a helyzetedet. Egy rendszerető embernek nehéz lehet disznóól közepén élni. A kamasz lányaid és az asszony csak akkor fognak megváltozni, ha lesz rá motiváció. Következetességgel, jutalmazással, büntetéssel lehetne elérni, hogy a rend legyen a cél.
2011. márc. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
61%

Ami kint -az van bent. Mert egy világ van, egy tudati lét.

Az üresség jó - helyet ad a tudat mozgásának.

zen

[link]

*

[link]


*

2011. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
82%

Hát mit mondjak, elég érdekes elképzelésetek van a zsenialitásról. Sajnos még s lányomban sem sikerült felfedeznem egy szikráját sem, bármennyire szeretném is. Pedig a disznóól a szobájában - egyesek értékelése szerint - valódi zsenialitást árul el róla. Azért még várok türelemmel, hátha egyszer csak megnyilvánulásra kerül az ő esetében is, hogy miért kapja meg a Nobel-díjat.

Kedves kérdező, kívánom, hogy legyen még egy darabig kitartásod emellett a módszer mellett, és ha így sem válik be, nem érdemes sokáig kínlódni ebben az állapotban.

Egy ismerősöm - diplomás ember - kb. húsz évig sínylődött hasonló állapotok között az asszonyával - érdekes módon szintén eü-s dolgozó - és két lányával. Csak náluk úgy kell elképzelni, hogy egy panel lakás 1+2 félszoba, egy közepes testű kutya, 2 macska egy elképesztő kupleráj kellős közepén, ahol még a véres bugyi is a nappali foteljában hányódott sok más egyéb közé keveredve..... és akkor nem is sorolom tovább. Mondanom sem kell, hogy egy ilyen lakásba valamire való ember vendégként sem megy be szívesen. Húsz év után mert végre váltani, mikor rátalált egy normális nőre, aki nem a "zsenik" táborához tartozott.

Azóta végre van egy tisztességes, nyugalmas otthona, ahová szívesen jár haza, és lelkesedéssel igyekszik egyre szebbé tenni.

2011. márc. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező!

Élsz még? A családod mit reagált?

2011. márc. 30. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
90%

08:53

Hát igen, mondtam én, hogy a diplomához nem mindig osztanak észt is.

2011. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, ezt mire mondod?
2011. márc. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!