Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
 21/93 anonim ***** válasza:
84%

És az általad elöl hagyott holmikat is beleraktad a zsákba, vagy azokat gyorsan visszatetted a helyére?

Melledleg ne haragudj, de a legundorítóbb dolog azt mondogatni a másiknak, hogy mehet vissza az anyukájához...

2011. márc. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
79%

"Ha màr egy férfit kezd zavarni a rendetlenség, esetleg piszok, akkor ott tényleg nem kis dologròl lehet szò... "


volt már rendmániás párom,ő attól is toporzékolt ha a reggeli 2 darab kávéscsésze ott maradt délutánraw mosatlanul,vagy az este olvasott könyvet az éjjeli szekrényen hagytam,ahelyett hogy vissza tettem volna a könyvespolcra..(minek,hisz ugyis olvasom tovább)

2011. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
87%
A rendetlenség és a rendszeretet nem nemfüggő. És azt se tudjuk, milyen kupi volt. Az én nevelőapám feje már akkor vörös lett, ha kerestem egy cédét, és a többi addig az ágyamon volt. Anyu meg azzal érte el, hogy soha ne szeressem meg a rendet, hogy azt mondta: "egy fiútól még oké, de egy lánytól". Én ezt úgy értelmeztem, hogy csak egy pénisz választ el attól, hogy úgy éljem az életem, ahogy akarom. Ami az én esetemben azt jelentette, hogy addig benn marad a kakaósbögre, amíg van benne kakaó.
2011. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
80%

Vedd be azonnal a "szemetet"!!!


HA a cigányok ellopkodják a gyerekeid és az asszonykád soha nem fogja elfelejteni illetve megbocsátani!!!!!! (én az életed hátralévő részében soha többé nem szólnék hozzád, a szülinapod el lenne felejtve, illetve nem lenne közös karácsonyozás többé, valamint a kaját neked kellene innentől kezdve csinálnod, magadra mosnál is...)


Az egy célzás lenne ha összeszeded egy zacsiba őket ÉS BENT HAGYOD A LAKÁSBA, de NE VIDD KI A KUKA MELLÉ. Ebből akkora balhé lesz, kell ez neked???? én biztosan szembe köpnélek! NEM CSAK A TIÉD A LAKÁS, TI MÁR EGY CSALÁD VAGYTOK DE EZEK SZERINT NEKED EZ MÉG NEM ESETT LE!!!

2011. márc. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
22%
Egyezek a 12:43-al.....
2011. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
85%
Van némi fogalmam róla, miről írsz. Az én 20 éves lányom olyan sajnos, hogy magasról carik a környezetére. Itt a nagy ház, a kert, amit legnagyobb részt én egyedül tartok rendben, a férjem a fűnyírásban szokott inkább segíteni és a főzésben néha, mert az szereti csinálni. El nem tudom képzelni, hogy a felnőtt lányom hogy lett annyira lusta, igénytelen, hogy még a saját szobáját és holmijait sem képes rendben tartani és teljesen jól érzi magát a disznóól közepén, mert én már természetesen az ő szobáját nem vagyok hajlandó takarítani.Ez már nem is izgat annyira, csak sajnos a ház többi részében is nekem kell utána pakolni. Soha nem mosogat, viszont ahányszor eszik, vagy iszik, mindent otthagy maga után. Minden ivásnál tiszta pohár, ameddig a készlet tart. A fiam is itthon lakik még 30 évesen, igaz ő sem nagyon segít semmiben, de talán kevesebbet kell utána dolgoznom, de egyre fárasztóbbá válik,hogy a gyerekeim cselédje legyek.
2011. márc. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
47%

Bizony ha egy férfit zavar már a kupi,és rendetlenség,főleg ahol 3 nő is van,ott nem is csodálom ha ilyen lépésre szánta el magát..Ha könyörgésből nem értenek,ez csak helyre teszi őket..

Én is csináltam ezt.Igaz én a 2 kisgyerekemmel(8-10 évesek,és fiúk voltak) akiknek hiába könyörögtem nap mint nap,hogy pakolják el a játékukat.Amikor már 50-szer lépek bele a hegyes kicsi legóba,és 50-szer elengedték a fülük mellett a kérésemet,hogy tegyenek rendet,így egyszer azt mondtam nekik,hogyha hétvégéig nem rakják el a játékokat,akkor bezsákolóm,és kidobom őket..Hétvégére ugyanúgy minden szanattszét volt,így ami nem a helyén volt zsákba került..Még akkor is csak vigyorogva bámulták,hogy úgysem dobom ki..Végül is felvittem a padlásra avval,hogy "ki van dobva" Teljesen kiborultak,hogy a játékaik nincsenek meg.. 1 hónapig minden este gyönyörűen elpakoltak maguk után,így újra vissza kapták a zsákolt játékokat..De onnantól kezdve még szólnom sem kellett.Szépen elpakoltak maguk után..Néha jó egy ilyen drasztikus lépés..

2011. márc. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 A kérdező kommentje:

A nagyobbik lányomnak soha nincs egy rendes rongya amit felvehetne.Heti rendszerességgel kell ruhát ,cipőt venni neki.

Egy pár hónapja azt mondtam , h elég akkor kap újat ha látom h dobott ki a régiekből a szekrényeiből.

Csodák csodájára ,nekiállt rendet rakni a szekrényeiben (amik ajtónyitásra borulnak ki:) és rájött , h egy csomó elfeledett jó cucca van.Ki is dobott vagy 3at ami már nagyon gáz, szerinte.

A kisebbiknek kb 4 köbméter játéka van.Mindenféle. Ezeket napi rendszerességgel szedi elő , jól összekavarja és szanaszét hagyja a barátnőivel. Mert minálunk játszania legjobb , mert itt mindent lehet és minden van.Ágyon ugrálástól a pincétől a padlásig azt hiszik az ő játszóterük az egész.

A párom ha le akarom tolni jogosan valamiért(el nem végzett dologért stb) képes pillanatok alatt úgy megmagyarázni nekem bármit , h a végén még én érzek lelkiismeret furdalást , h lehettem ilyen, h evvel jöttem elő:)

Szerinte úgy látom sokkal könnyebb megmagyarázni mint megcsinálni.

Az a fajta nő Ő is aki elmegy dolgozni, h otthon ne kellejen dolgoznia , vagy legalább legyen egy jó kifogása .

A saját udvaromban van a cucc a kuka mellett . Pénteken lesz kirakva , amikor jön a szemetesautó.

Cigánynak nem adok soha semmit mert a jövőhéten is itt lesz akkor és azt hiszi ,h az már neki alanyi jogon jár.Még fel is lesz háborodva ha nem kapja meg a részét azután:))

2011. márc. 28. 13:13
 29/93 anonim ***** válasza:
52%

Ez a "saját udvaromba" szöveg nálam kiverné a biztosítékot!

Talán az udvarunkba.


A másik, hogy nem csak a nők dolga rendet tartani.

Az asszony dolgozzon, főzzön, mosson, vasaljon stb, te meg ha felbaszod az agyad azon, hogy otthagyott reggel valamit munkába menet, míg te otthonmaradtál. Menj dolgoznim vedd ki a részed a házimunkából és akkor hőböröghetsz. Ja akkor már nem fogsz, mert látod mennyit dolgozik az asszony is.

2011. márc. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
67%

A párom ha le akarom tolni jogosan valamiért(el nem végzett dologért stb)


neked leesik a gyűrű az ujadról ha elvégzed?

naugye



meg hogy inkább elmegy dolgozni mint rendetrakjon...

megnézném hogy állna a szád ha nem dolgozna,te tartsd el őt és a gyerekeket is egyedül,és cserébe csilivili otthon vár...


egyáltalán,végzel te házimunkát (nem,a fűnyirás meg a villanykörte csere nem az),vagy csak pattogni tudsz?

2011. márc. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!