Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na, milyen vagyok? Ma nekiállt...

Na, milyen vagyok? Ma nekiálltam és összeszedtem szemeteszsákokba az egés házból mindent ami nincs a helyén. Jól tettem?

Figyelt kérdés

Már úgy éreztem megfulladok!

Ami nincs visszarakva helyére , valszeg azért mert nincs neki gazdája, vagy nem tart már rá igényt-tehát mehet a szemétbe.

Elegem van a könyörgésből a kérlelésből .Látom , h mindenki carik rá a rendre. Unom már , h amit maguktól kellene észrevegyenek (2 kamaszlány +asszony)azt nekem kell kikényszerítenem.

10 zsáknál tarok:D , de még lesz:)


2011. márc. 28. 12:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
42%
Köszönjük, de már rajtam kívül is gondolom jó néhányunknak volt szerencséje kipróbálni a kórházi ápolás színvonalát.
2011. ápr. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
83%
És vajon legalább egyszer is valaha kicsúszott a szádon az hogy KÖSZÖNÖM?! Vagy csak egy szájhúzás és egy fejelcsapás kíséretében ignoráltad, hogy " EZ NEKEM IGENIS JÁR"????
2011. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Most megint rend lesz egy darabig:)

A témát lezártnak tekintem.Az ápolónőkről is el lehet vitázni. Majd írok ki olyan kérdést is:)

2011. ápr. 1. 23:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!