Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok tőle. Szerinte...

Gyereket akarok tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek a szeretője vagyok.Most légyszi ne ítélkezzetek,tudom hogy állati nagy ribancnak gondolna a fél világ,ha tudná. Tart kb másfél éve. Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja. Amúgy 17 évvel idősebb,3 gyereke van. Nagyon jól megvagyunk és tényleg nem csak szex van. De most gyereket akarok tőle. Nem tudom,meg merjem-e mondani neki,vagy tegyek úgy,mintha véletlen jönne össze??? Tudom,hogy szeret,de azt is tudom,hogy ez nem tarthat örökké mert családja van és meg is mondta hogy nem fogjuk ezt életünk végéig csinálni,mert én fiatal vagyok és nem lenne olyan önző,hogy feladjam miatta,hogy családom legyen. De én tényleg tőle szeretnék gyereket a közeljövőben. Légyszi ne osszatok ki,tudom,hogy megvetni való,amit teszek,de nagyon szeretem. Mit csináljak?
2011. ápr. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
94%
Hány éves vagy? Nem lenne jobb egy olyan embertől gyerek akivel tisztességben fel is tudod nevelni?
2011. ápr. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
95%

Keress egy másik pasit akit nem vár otthon 3 gyerek.

Ha ebbe a szituba leszel jobban fogod szégyelni magad)

2011. ápr. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
70%
Ismerek olyat, aki megvalósitotta azt amit tervezel. A pasi felesége megtudta, miután a gyerek megszületett. Nem hagyta el, azóta is ebben a furcsa háromszögben élnek.
2011. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
28%
FIGYELJ! en nem nezlek le! ha tenyleg tanacsot szeretnel es hallgatsz is ram akor szivesen megirom a tapasztalataimat. eloszor is ; hany eves vagy?
2011. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
94%
Mi a kerdes tulajdonkeppen? Velemenyeket szeretnel, de kiosztast nem kersz. Vallveregetesre, fejsimogatasra marpedig ne szamits.
2011. ápr. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
91%
képes lennél egyedül felnevelni azt a gyereket? Lesz megfelelő anyagi bevételed,segítséged,stb? Ez nem olyan egyszerű...
2011. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja.


De. Csak a szexre megy. Te magad írtad.

2011. ápr. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

23 vagyok,bocsi elfelejtettem a végére írni... Anyagi akadálya nem lenn úgy sem,ha teljesen egyedül kéne nevelnem. Tudom,hogy az ő gyerekét akarom felnevelni,talán viszont látni a tekintetét és érezni a temperamentumát életem végéig. Amúgy is aktuálisnak érzem a baba dolgot,egyetemet befejeztem,fix melóm van...

Köszi az eddigi válaszokat:)

2011. ápr. 30. 23:01
 9/47 anonim ***** válasza:
80%
kb 13 eves lehet ennyi esszel.. jezusom
2011. ápr. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:
Tényleg tudom,hogy szeret. Nagyon sokat vagyunk együtt szex nélkül is és annyira nem is vagyunk jók egymásnál szexuális téren...
2011. ápr. 30. 23:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!