Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok tőle. Szerinte...

Gyereket akarok tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek a szeretője vagyok.Most légyszi ne ítélkezzetek,tudom hogy állati nagy ribancnak gondolna a fél világ,ha tudná. Tart kb másfél éve. Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja. Amúgy 17 évvel idősebb,3 gyereke van. Nagyon jól megvagyunk és tényleg nem csak szex van. De most gyereket akarok tőle. Nem tudom,meg merjem-e mondani neki,vagy tegyek úgy,mintha véletlen jönne össze??? Tudom,hogy szeret,de azt is tudom,hogy ez nem tarthat örökké mert családja van és meg is mondta hogy nem fogjuk ezt életünk végéig csinálni,mert én fiatal vagyok és nem lenne olyan önző,hogy feladjam miatta,hogy családom legyen. De én tényleg tőle szeretnék gyereket a közeljövőben. Légyszi ne osszatok ki,tudom,hogy megvetni való,amit teszek,de nagyon szeretem. Mit csináljak?
2011. ápr. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
100%

"Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja."


Ugyanazon mondatban ellentmondtál magadnak.

Édesem. 17 évvel idősebb, és kijelentette, hogy nem fogja otthagyni a családját. Sajnos fel kell fognod, hogy te vagy a szerető, és csak az. Az egy dolog, hogy te gyereket akarsz, de ezt nem illik a háta mögött csinálni, plusz valószínű, hogy nem számíthatnál rá a gyereknevelésben. 23 évesen egyedül maradni egy kölökkel... Akárkitől is van, mégha életed szerelmétől, akkor is.

Nem megvetnivaló, amit teszel, hisz szerelmes vagy. Csak buta is, sajnos. Nagyon meg fogod bánni később, hogy meggondolatlan voltál. Ez a pasi szexre használ téged, te meg beleszerettél... Elcsavarta a fejét egy kis fiatal csibének. De legalább lásd a helyzeted.

Ha meg mindenképp gyerek a terv, akkor legalább szólj neki... ha nem teszed, egy okkal több, hogy elforduljon tőled később.

2011. ápr. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Én elhiszem, hogy jól kijöttök, de amint teherbeesnél tőle, dobna.

Ha meg komolyan gondolná veled, nem hülyítené a feleségét.

Tiszta sor.

2011. ápr. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
74%
Már megint egy huszonéves szerető,ezer meg egy,ezen az oldalon.Hát csináltasd fel magadat,úgy is az lesz a vége,csak most itt vársz megerősítést ahhoz,amit már eldöntöttél!Remélem a felesége rájön,és kiveri belőled a kölyködet!
2011. ápr. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 napietus ***** válasza:
100%
tudod, mi lenne, ha "véletlenül" teherbe esnél? adna 40 Eft-ot abortuszra, és közölné, hogy nem akar többé látni. és tudod mit? a maga szempontjából még lenne némi igazsága is. hiszen ő előre megmondta a feltételeket, ha nem vagy értelmi fogyatékos, és érted a nyelvet, akkor csak gonoszságból tehettél ilyet. így gondolná, ő is, meg minden pasi...
2011. ápr. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül akarod felnevelni.
2011. ápr. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
100%

Ó te jó ég! A szerelem vak XD


Ez a pasi szexre használ, és semmi másra. Hiába mondja, hogy othon ez rossz, az rossz, ez, ahogy From Oz is írta, a legősibb kábítós duma. 25 éves nő vagyok, higgy nekem, ezerszer hallottam már... Nyilván minden oké otthon, csak friss p*nci kellett apucinak. Ez kegyetlen, de így van. Te beleszerettél, ezért vak vagy sajnos, de itt a lehetőség hogy hallgass azokra, akik viszont tisztán látnak... Ne szülj! Ez a pasi előbb-utóbb megun, vagy lebukik, de az eredmény egy: kidob. Csúnya szakítás, sírás-rívás, és az, hogy van egy örök emlékeztetőd tőle, nem lesz jó pont a szituban... Ne akarj egy ilyen hazug és álszent embertől amúgy sem gyereket... Szerinted ha a törvényes feleségét, három ygereke anyját így átveri (a lehető legmocskosabb módon), akkor téged, egy kis 23 éves csirkét őszintén szeret? Térj magadhoz, kislány, ezek csak a brazil szappanoperákban vannak így, de ez a valóság. Ki leszel dobva. Ha nem most, akkor két év múlva, de ki leszel... Aztán gyűlölhted a szemetet, aki átvert, amíg a ygerekét szeretned kell és eltartanod életed végéig...A gyerekeddel meg elmehetsz a fenébe, se őt nem érdekli majd, se senkit, arról nem is beszélve, hogy egy huszonéves nő kisgyerekkel, amit egy törvénytelen kapcsolatból szült, kinek fog kelleni... Nagyon meg fogod nehezíteni az életed.


És még valami: fix állásod van. Anyukám... a mai világban nincs olyan, hogy fix állás.

Térj észhez, nőj fel.

25/N

2011. ápr. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
92%

Az előttem válaszolók már nagyjából elmondtak mindent, amit gondolok. Volt nős pasival dolgom, de szerencsére jelentéktelenül rövid ideig. Soha többé!!!!!!

Mielőtt még bármi termékenységi izét is elkövetnél tégy egy próbát, mondd meg neki, h tehres vagy. Figyeld meg a reakcióit és dönts asszerint.

2011. ápr. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%
A feleségét is szereti és téged is? Ez ki van csukva.
2011. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 napietus ***** válasza:
100%
ja, még annyit, hogyha neadjisten elhagyni miattad a családját, hogy tudnál benne megbízni? a feleségét is úgy szerette egyszer ahogy most állítólag Téged. biztos lennél benne, hogy Veled nem játszaná el ugyanezt?
2011. ápr. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
91%

Mégis hogy esnél "véletlenül" teherbe?

Bár ha van olyan hülye, hogy nem viszi el a használt gumit, hogy máshol dobja ki, vagy nem nyeleti le veled mindet, akkor meg is érdemli, hogy egy ilyen hülye pitsa a nyakába akasszon még egy gyereket.

2011. ápr. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!