Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok tőle. Szerinte...

Gyereket akarok tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek a szeretője vagyok.Most légyszi ne ítélkezzetek,tudom hogy állati nagy ribancnak gondolna a fél világ,ha tudná. Tart kb másfél éve. Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja. Amúgy 17 évvel idősebb,3 gyereke van. Nagyon jól megvagyunk és tényleg nem csak szex van. De most gyereket akarok tőle. Nem tudom,meg merjem-e mondani neki,vagy tegyek úgy,mintha véletlen jönne össze??? Tudom,hogy szeret,de azt is tudom,hogy ez nem tarthat örökké mert családja van és meg is mondta hogy nem fogjuk ezt életünk végéig csinálni,mert én fiatal vagyok és nem lenne olyan önző,hogy feladjam miatta,hogy családom legyen. De én tényleg tőle szeretnék gyereket a közeljövőben. Légyszi ne osszatok ki,tudom,hogy megvetni való,amit teszek,de nagyon szeretem. Mit csináljak?
2011. ápr. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
100%

Aha. És aztán egyik reggel majd elkap az az érzés, (mikor már nem fogtok találkozni - mert valljuk be, ez is eljön egyszer, mert a családdal marad!), és te ott maradsz az ő gyerekével. A pasit utálni fogod egy idő után. (ne mondd hogy nem, mert mindig ez a vége a szakítás után). És ott lesz a gyerek, aki erre az utált emberre emlékeztet.


Hát inkább ne! (szűkebb családomban fordult elő szinte ugyanez a szitu, amit te leírtál, csak itt már megtörtént, megvan a gyerek, és vége a kapcsolatnak. A nő mostmár gyűlöli a volt szeretőjét).

2011. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne siess, merlegelj!

5-10 ev mulva is igy fogsz erezni? Akkor is, ha netan elhagy a szeretod, s ott leszel egy kis gyermekkel?

Azt jegyezd meg, hogy egy embernek egy szive van, s igazan es oszinten csak egyet kepes szeretni!

2011. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak O hazudik felesegenek, hazugsagban el, hanem Te is ezt tenned, a "veletlenul" teherben esni szituval.

Ez a ferfi csak kihasznal, hazudozik, hiteget. Ez az egyik legregibb hazugsag, hogy "nem jovok ki azz asszonnyal otthon, nincs is szex, csak a gyerekekert maradok".

Nem hogy O nem akar onzo lenni, mehetsz par ev mulva, hanem tudja, hogy nem sokaig tudja ezt csinalni, feleseg elkapja, kiveri a huppot.

Ha el tudod tartani a gyereket, am csinald, mert amint a ferfi megtudja hogy terhes vagy, szakitani fog veled. Eleg neki a 3, ami mar meg van, nem kell neki 4.-ik. Ha kellene, az asszonytol mar lenne, es nem lenne szeretoje. De, gondolj arra, mikor kiadja az utadat, es mas lesz a szeretoje, mi lesz veled a gyerekkel, nem biztos hogy fogsz talalni egy apukat, aki elfogadja a gyereket is.

Te dolgod, a Te dontesed.

Felvallalni nem akarod a szitutad, irod, hogy "ne bantsatok, milyen neveket adna a fel vilag" ha tudna, hogy egy 17 evvel idosebb ferfinek, 3 gyerekkel, vagy a szeretoje. Mit gondolsz, mit szolna a vilag, ha meg terhes is lennel, ugy sutyiba? Ne fe;ejtsd. egy gyerek az egesz eletre van, nem addig mig egy kapcsolat tart a szeretovel.

2011. ápr. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
79%

"Nagyon sokat vagyunk együtt szex nélkül is és annyira nem is vagyunk jók egymásnál szexuális téren.."

Akkor O most kicsoda? Masodik apuka Neked? Egy apuka fazontol akarsz gyereket?

2011. ápr. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 napietus ***** válasza:
100%

és azt akarod, hogy a gyereked apa nélkül nőjön fel? térj már az eszedre...ő nem árult zsákbamacskát, megmondta az elején, hogy nem hagyja el a családját. a szabad idejét kellemesen eltölti Veled (nem csak szex, mikor mihez van kedve). szeret, persze, a férjem is szereti a vadászkutyáit. simogatja őket, gyönyörködik bennük, foglalkozik velük stb. na, Te kb. ennyit jelentesz a pasinak. mint a férjemnek a legkedvesebb kutyája. erre nem lehet egy életet alapozni, pláne nem egy gyerek életét.


29/N

2011. ápr. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
100%
arrol nem is beszelve hogy a gyerek nem egy emlektargy! neki apa kell es majd megszeretne ismerni! akkor mit fogsz neki mondani? NE TEDD!!!
2011. ápr. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%
Hasznàltasd tovàbbra is magadat. Miért nem keresel magadhoz valót. Ennyi idõsen én nem tudom miért, de a nõs férfiaknak szàmomra mindig volt valami különös illatuk.:) Soha nem tudtam volna elképzelni, hogy hagyom magamat kihasznàltatni, pedig lett volna rà alkalom. Tudtàk, ha hozzàmérnek karmolàs lesz a kezükön.
2011. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
83%
Ne adja az ég, hogy egy ilyen idióta pitsa szüljön...
2011. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim válasza:
69%
Én lennék az illető felesége megtudnam, kivegeznelek. Terj mar észhez, normális vagy? Addig lépnek félre a férjek amíg vannak ilyen buta nok mint te!
2011. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
100%
Hadd ne ecseteljem mennyire mélységesen lenézem az ilyen "felnőtt" embereket nem is csak azért mert házas emberrel kezdenek hanem mert gyereket akarnak tőle és mondjuk ki: lesz@rják hogy a gyerek vajon milyen "családban" fog felnőni (mert a férj nem hagyja ott a feleségét értük az tuti de ezt ők meg nem hajlandók belátni).
2011. ápr. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!