Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok tőle. Szerinte...

Gyereket akarok tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek a szeretője vagyok.Most légyszi ne ítélkezzetek,tudom hogy állati nagy ribancnak gondolna a fél világ,ha tudná. Tart kb másfél éve. Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja. Amúgy 17 évvel idősebb,3 gyereke van. Nagyon jól megvagyunk és tényleg nem csak szex van. De most gyereket akarok tőle. Nem tudom,meg merjem-e mondani neki,vagy tegyek úgy,mintha véletlen jönne össze??? Tudom,hogy szeret,de azt is tudom,hogy ez nem tarthat örökké mert családja van és meg is mondta hogy nem fogjuk ezt életünk végéig csinálni,mert én fiatal vagyok és nem lenne olyan önző,hogy feladjam miatta,hogy családom legyen. De én tényleg tőle szeretnék gyereket a közeljövőben. Légyszi ne osszatok ki,tudom,hogy megvetni való,amit teszek,de nagyon szeretem. Mit csináljak?
2011. ápr. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenekre mondják hogy önző buta liba.

Gondolsz a gyerekre aki apa nélkül nöne fel, a már élő 3 gyerekre akiknek tönkre menne az élete, a másik nőre aki megrokana, a jövöre mikor te 50 leszel ő már 70 éves szenilis troty lesz. Mihez kezdez ha a szüleid és a párod is egyszerre betegszik le, a koruk miatt bőven lehet hogy az egyik szivrohamot kap, a másik agyvérzét, a harmadik csontörést te és a szegény gyerköc gondoza öket? Mért nem keresel egy fiatal egésséges palit?

2011. máj. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%

Én csak a tervezett gyermeked sajnálom. Illetve nem csak...de Őt nagyon. Ha ilyen anyám lenne, biztos elásnám Magam szégyenemben. Valaki előttem írta, hogy kamu gyanus...

Sajnos nem hiszem. Tele van a világ ilyen kis szán@lmas, ótv@r, a lábuk közt lukkal rendelkező lényekkel. Ezek a női nem szégyenei. Mert hogy nem Nők, az teljesen biztos.

Egy Nőben legyen már tartás és önbecsülés!!!! Benned ennek szikrája sincs. Hiába végeztél egyetemet, látszik, hogy egyetemmel észt és intelligenciát sajnos nem osztanak.

Itt siránkozol, hogy ne ítéljen el senki, tudod mit? Én teszek a lelki békédre, azt kapod itt, amit érdemelsz.

A mostani párom előtt is voltak kapcsolataim...nem egy... Egyre mégis mindig nagyon ügyeltem, pont erre, hogy ne nyúljak bele hülyeségbe.

Volt olyan, akinek csak barátnője volt, még az elején el is mondta. Hát úgy elküldtem a p.cs@ba, ahogy az a nagy könyvben meg van írva. Volt, hogy közöltem az illetővel, hogy ha már Ő nincs tekintettel a Barátnőjére, akkor majd én leszek! Természetesen én lettem a hülye p.cs@, de mégis jobb így, mintha egy szakadt r..@ncnak tartott volna.

Nem vagyok szent én sem, de ekkora aljasságra nem vetemedtem volna. Pedig ezeknél a helyzeteknél CSAK! barátnő volt. Egy szó mint száz! Egy igazi szégy3n vagy....

Bocsi mindenki mástól, aki szerint agresszív volt a válasz, de az x-edik ilyen kérdés után, már muszáj volt egyszer ezt leírnom... főleg, mert egy Gyerek életével/sorsával akar játszani... a felelőtlen but@ liba.


30/N

2011. máj. 1. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
85%

Te mekkora egy roh@dék vagy...

Nem is elsősorban azért, mert szerető vagy, hanem, mert a tudta nélkül akarsz teherbe esni 1, 2 önző vagy, mert csak azért kell a gyerek, hogy az apját lásd benne, de az nem is érdekel, hogy, ha nagyobb lesz, akkor őt is érdekelné az apja!

Vállaltad, hogy "csak" szerető leszel, tudtad is, mert elmondta, hogy nem fogja elhagyni a családját. Akkor tedd szét a lábad, amikor együtt vagytok, és ne kombinálgass.

2011. máj. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
75%
Miért vársz megértő szavakat? Nem nagyon fogsz kapni. Tudod miért nem? Mert önző vagy nagyon! Nem nézel itt senkit és semmit, csak magadat, hogy neked jó legyen, legyen egy gyereked, akiben majd azt látod, akit szerettél. De ha ez a szerelem elmúlik, a gyereket nem dobhatod el. A gyereknek apa is kell, nem csak anya. A felesége a palinak mit szólna, ha mindez kiderülne. Persze a pali még mocskosabb...Te csak fiatal fruska vagy (már bocsi, de a gondolkodásod alapján írom ezt) és szerelmes, de a palid olyanokat mond, hogy a feleségét is szereti és téged is. Szerelemmel biztosan nem szereti mindkettőtöket, max. az egyiket csak szeretettel. De ha valakit szeretek igazán (mindegy hogyan), akkor nem csinálok vele ilyet. Megmondom, lezárom a múltat és új életet kezdek a másikkal. Ez így lenne fair. És ezért mocsok a palid.
2011. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
80%

71%


ÉN MEG AZ ÖSSZES HÁZASSÁGTÖRŐ RINGYÓ PASIT GYŰJTENÉM EGY KUPACBA ÉS KÍNOZNÁM MEG ŐKET!


Kérdező!

1. szakíts ezzel a ribanc pasival, nem érdemel meg téged. 2. 23 éves vagy, keress fiatal férfit magadnak, és attól akarj gyereket.

3. gyereket akarsz tőle? Ez oké is! Még ha el tudod tartani egyedül, akkor sem fog zavarni később, hogy nehéz lesz gyerekkel párt találni?


Kérdező! 23 éves vagy! Ha 33 lennél, akkor azt mondom vállalj gyereket! csak úgy, magadnak! De! Könyörgöm, még fiatal vagy! És nagy valószínűséggel találsz egy fiatal NŐTLEN! férfit magadnak!


Minek akarod megkeseríteni a jövődet?

2011. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
53%

tegnap 00:41

Apuci meg semmiről nem tehet, hisz őt csak elcsábították szegényke...idióta...

2011. máj. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
46%
Nem azt mondom h nem tehet róla, de egy nőben legyen már annyi tartás, hogy nem ugrik egy nős férfi farkára. Az is elég szomorú, hogy vannak ilyen férfiak, de a tizenéves p*csáknak lehetne jobb dolguk is komolyan.
2011. máj. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!