Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyereket akarok tőle. Szerinte...

Gyereket akarok tőle. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valakinek a szeretője vagyok.Most légyszi ne ítélkezzetek,tudom hogy állati nagy ribancnak gondolna a fél világ,ha tudná. Tart kb másfél éve. Tudom,hogy tényleg szeret és nem csak a szexre megy,mert az első pillanatban közölte,hogy ő miattam nem hagyja ott a családját, a feleségét is szereti,de alig van köztük szexuális kapcsolat és ezt már nem bírja. Amúgy 17 évvel idősebb,3 gyereke van. Nagyon jól megvagyunk és tényleg nem csak szex van. De most gyereket akarok tőle. Nem tudom,meg merjem-e mondani neki,vagy tegyek úgy,mintha véletlen jönne össze??? Tudom,hogy szeret,de azt is tudom,hogy ez nem tarthat örökké mert családja van és meg is mondta hogy nem fogjuk ezt életünk végéig csinálni,mert én fiatal vagyok és nem lenne olyan önző,hogy feladjam miatta,hogy családom legyen. De én tényleg tőle szeretnék gyereket a közeljövőben. Légyszi ne osszatok ki,tudom,hogy megvetni való,amit teszek,de nagyon szeretem. Mit csináljak?
2011. ápr. 30. 22:54
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%

Oké, tegyük félre azt, hogy én nagyon nem tartom jónak családos emberrel kezdeni...


Néhány ok, hogy miért ne akarj tőle gyereket:


-Gondolj a gyerekre! Jó lesz neki, hogy apa nélkül csonka családban nő fel?

(Nekem sem volt apám, és iszonyúan hiányzott. Anyám megteremtette az anyagiakat, de sosem foglalkozott velem eleget. Nem játszottunk, nem beszélgettünk. Emiatt olyan gátlásos visszahúzódó gyerek voltam, hogy egész életemre kihat ez. Olyan 20-22 évesen kezdtem magabiztosabb lenni, de anyámmal még mindig vannak tabutémák. Ha lett volna apám, akkor lett volna egy másik valaki, akihez esetleg fordulhattam volna. Vagy pedig anyámnak is több ideje lett volna rám, és abban sem azon károgott volna, hogy milyen rossz, hogy nincs párja... Szóval gondolkodj a gyerek érdekében!)


-Fix meló? Tudod mi a fix manapság... Nyereséges gyárakat zárnak be egyik napról a másikra, mert mondjuk egy befolyásos politikusnak kell az a terület, vagy hasonló...

Van saját lakásod? vagy a szüleidnél lakhatsz és nem zavarnak világgá, ha így szülsz gyereket? És mennyi félretett pénzed van? 1-2 millió csak jó lenne tartalékba még ha van lakásod is. Mi van ha megszűnik melóhely és évekig nem vesznek fel máshová, mert gyereked van, stb...?


-Hiányozni fog egy társ neked is. És gyerekkel sokkal nehezebb párt találni, gondolom.


-Vagy nem kell új pár, továbbra is átjár a gyerek apja?

És majd akkor fizeti a gyerektartást is? Erre előbb-utóbb rájön a családja és összevesznek. Tényleg tönkre tennél egy családot? (Bár ha a hapsi így áll a családjával, akkor az már most sem jó, de javítható lenne...)


...

Ne tedd!

2011. ápr. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan képes lennél megtenni a gyerekeddel,hogy TUDATOSAN elvágd az apjától? Ez önzőség. Egy gyereknek a kerek élethez kell egy apa(én tudom,mert nekem nem volt,pedig nagyon jó lett volna). Ha te most "véletlenül" teherbe esel szerinted,hogy reagál majd a pasas? Az is lehet,hogy oda adja pénzt "nesze,menj és vetesd el!" vagy esetleg erőszakot alkalmaz,esetleg helyben ott hagy. Az ott hagy rész akkor szinte 100%,hogyha elmondod neki,hogy gyereket akarsz. Legyen ez a férfi egy kaland az életebe,ahogy te is az övébe. Majd lesz valaki,aki apa is lehet a gyermekednek!
2011. ápr. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
91%

1/ Amint megtudom, hogy családja van a fickónak, lépek.

2/ Aki nem lép, tényleg ribanc.

3/ Ha gyerek lesz, a fickónak is viselnie kell a következményeit. Az ő gyereke is kötelessége gondolkodni.

4/ Ha előre megmondta, hogy nem fog gondoskodni, akkor úgyis dobni fog. Vagy nem, de fizeti az abortuszt. Vagy ha abba nem mész bele, akkor lelép és keres más kislányt.


Megérdemlitek egymást.

2011. ápr. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
100%

23:45 "nem nyeleti le veled mindet"

Hát ezen besírtam!!!Még mindig nem bírom abbahagyni a röhögést!

2011. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de hogy gondolod majd elhagya a családját a terhes kiscsajért akivel dugni jár össze vagy hogy 3 kölyök után a negyedikre is lesz pénze, amig gyesen leszel majd veled lesz otthagya a családját. Ne légy ilyen naiv.
2011. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem volt apám, nem is hiányzott.

De ha a tudta nélkül teherbe esel és ő olyan fajta aki a gyereke életének része akar lenni, akkor elég nagy fájdalmat okozol neki azzal, hogy 1: vagy bevallja otthon és tönkremegy a házassága, és rámegy az a családja, vagy 2: titkolóztok, és a te gyereked nem lehet az élete része.

2011. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha már magadra nem akarsz tekintettel lenni, hogy olyan férfit válassz, akinek te jelented a világot, és egyedül te létezel neki, legalább a leendő gyermekedre legyél tekintettel. Mit mondasz majd neki, ha az apja felől kérdez? "Apu a másik családjánál van?" Ne akard szánt szándékkal csonka családban felnevelni. Ha pedig tudat alatt arra vágysz, hogy akkor talán a férfi elhagyja a családját értetek... ne ringasd magad hiú ábrándokba! Amíg egyedül vagy ebben a kapcsolatban, hát csináld csak, de ne rángass bele egy ártatlan gyereket.
2011. máj. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
87%
Ha szeretne veled lenne. Neki már van családja és szerintem mint a legtöbb férfinek a szerető, csak kellemes kikapcsolódást jelentesz, na meg változatosságot. Ha közlöd vele, hogy gyereket szeretnél akkor borítékolható, hogy ellenkezni fog. Főleg ha már van 3 neki. Ha viszont eljátszod, hogy "becsúszott" az a legundorítóbb dolog amit egy nő tehet azért hogy megtartson egy pasit. Ráadásul lehet nem is sikerül. Ha ott maradsz egyedül a kicsivel, feltudod nevelni? Anyagiak is biztosítva lesznek? Erre gondolj!
2011. máj. 1. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
66%
Legszívesebben összegyűjteném a hozzád hasonló családtörő cafkákat egy kupacba és kegyetlen módon megkínoznám őket! Remélem ha 1x lesz férjed ugyan arra a sorsra jutsz mint a szeretőd felesége! Akkor majd megtudod!
2011. máj. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Kamugyanús. Ennél a tinilányok is okosabbak.
2011. máj. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!