Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám házinyulat akar venni....

Apukám házinyulat akar venni. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Azért akarja tartani, hogy utána majd megegye.. :S

Nekem nagyon szívem csücskei az állatok, szörnyen sajnálom a menhelyi kutyákat is, azokat is akiket nem szeretnek...


És nálunk azt a pár nyuszit senki sem fogja szeretni, az egész életüket 1 simogatás nélkül fogják leélni.. :((

Én biztos, hogy nem tudnék velük foglalkozni.. Nagyon jó szívem van, biztos sokat sírnék utánuk.. Látni sem szeretném majd őket.. :((


Ráadásul van egy törpenyulam, így elsőkézből tudom milyen szeretnivalóak...


16/L


2011. máj. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 1/46 A kérdező kommentje:
Tényleg annyira érzékeny vagyok ezen a téren, hogy múltkor kutyát sétáltattam az erdőben és láttam egy halott kutyát aki egy zacskóban volt.. Hónapokig rémálmom volt tőle és nem merek arra menni..
2011. máj. 7. 17:42
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem ne beszéld le róla.

A házinyulat nem kedvencnek szokás tartani.


Különben is gondolj bele, hogy amikor bolti húst eszel, az is egy állathoz tartozott, mégse sajnálod.

2011. máj. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 A kérdező kommentje:
A segítségeteket előre is köszönöm, kb 1 óra múlva tudok reagálni majd rájuk..
2011. máj. 7. 17:42
 4/46 A kérdező kommentje:

De azokat az állatokat nem mi tartottuk. Ráadásul egy csirke nem is "aranyos". Az én szememben a nyuszi nem haszonállat... Vagy te nem ítéled el azt, hogyha valaki megöli a kutyáját és megeszi? Elvégre Kínában ez szokás...


Amúgy házinyulam is volt régen, őt is nagyon szerettem...

2011. máj. 7. 17:43
 5/46 anonim ***** válasza:
97%
egy csirke nem is aranyos ezért azt bárki megölheti simán megeszed viszont a nyuszi aranyos ezért őt nem ölheti meg senki. lol?
2011. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
20%

Ez tényleg ,,gonoszság,,. :/ Akkor is,ha az apád,főleg azért mert tudja,hogy neked ez a szívügyed.Egyébként én is állatmániás vagyok,olyan szinten mint te. Nekem kiskoromban a nagyszüleim a házinyulainkat(nagyon szerettem őket) megették. :'( Még jó,hogy nem emlékszem rájuk annyira.. Első válaszoló,hát az rohadttul más helyzet,mert amit megeszel,tudod róla hogy nem te tehetsz a haláláról,viszont ha a szeretteid közül valaki vágja le,akkor már magadat is okolhatod,azért mert nem tudtad lebeszélni róla. :(

Nem tudom,hogy tudnád meggyőzni,de mindenesetre próbáld meg,a nyuszikért! Sok sikert!



13/L

2011. máj. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
75%
Am szerintem aranyos a csirke is meg a malac is stb... de megeszem őket,és nem én tehetek arról hogy meghalnak. Ezért is tartom hülyének a vegákat,akik csak azért nem esznek malackát,mert azt hiszik,akkor kevesebbet fognak megölni. Na ja persze.. :S
2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
83%

Első vagyok:


Nem nem ítélem el, hogy valaki kutyát, eszik.

Arrafelé az a szokás, senki nem áll eléd késsel, hogy egyél te is.


És fogadd el, hogy a nyúl haszonállat, évszázadok óta azért tartják, hogy megegyék.


Szokj hozzá, ilyen az élet.

2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
Kicsit edzd meg a lelkedet. Lesz még pár dolog az életedben, amihez szükséged lesz rá. Az édesapádat meg úgy sem tudod lebeszélni. Max, nem eszel a nyusziból.
2011. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
55%
Apád helyében a törpenyulad is megenném. Talán téged is...
2011. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!