Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám házinyulat akar venni....

Apukám házinyulat akar venni. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Azért akarja tartani, hogy utána majd megegye.. :S

Nekem nagyon szívem csücskei az állatok, szörnyen sajnálom a menhelyi kutyákat is, azokat is akiket nem szeretnek...


És nálunk azt a pár nyuszit senki sem fogja szeretni, az egész életüket 1 simogatás nélkül fogják leélni.. :((

Én biztos, hogy nem tudnék velük foglalkozni.. Nagyon jó szívem van, biztos sokat sírnék utánuk.. Látni sem szeretném majd őket.. :((


Ráadásul van egy törpenyulam, így elsőkézből tudom milyen szeretnivalóak...


16/L


2011. máj. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
30%
És sok puszi a kérdés írójának. Nagyon szimpatikus vagy.
2011. máj. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
59%

Egy hisztis pics@ vagy,ez a te legnagyobb bajod. A nyúl is ugyanolyan állat mint a disznó vagy a csirke.Semmivel nem ér többet az élete.

Aki meg azt írta előbb ölne meg egy embert mint egy nyulat,az kezeltesse magát.Szép dolog az állatszeretet,de nem kell túlzásokba esni

2011. máj. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy legalább valaki értelmezte a kérdésemet. Sok puszi neked is, aggyal rendelkező válaszoló!


És még mielőtt kiakadna valaki, hogy a negatív kritikát nem bírom: de igen, bírom, csak a többiek nem tudták felfogni a kérdésem lényegét. Ez már sajnos nem az én hibám.

2011. máj. 7. 18:44
 24/46 A kérdező kommentje:

Természetesne, én egy nagyon hisztis pics@ vagyok, bár nem tudom, erre te miből jöttél rá :)

Ja és agyonszolizott is vagyok, van 20 cm hosszú hegyes rózsaszín műkörmöm, 15 cm magas platform szilikon cipőm és az elengedhetetlen póthaj sem hiányzik.


Természetesen ez vagyok én, hát sajnálom, hogy erre neked rá kellett jönnöd.


Ellenben nem vagyok egy soha nem hisztiző lány, akinek nem számít a pénz vagy az, hogy ki hogy néz ki. Ellenben én tanulok és nem járok bulizni sem. Ellenben én egy normális lány vagyok.


Vagyis bocsánat, én egy nagyon hisztis pics vagyok.. :((((

2011. máj. 7. 18:46
 25/46 anonim ***** válasza:
73%

Kedves kérdező nagyon el vagy tévedve.

Először is:

Disznót is tartunk itthon levágásra :D

Egyre ritkább, de néhány éve nekünk is volt.

Azért nem vagyok embernek nevezhető, mert semmi bajom azzal, hogy egy otthon tartott, vágásra szánt nyulat levágnak és megesznek?


Mellesleg, ha tényleg a szemed láttára nyírtak volna ki 3 embert, akkor ez lenne az utolsó, ami miatt sopánkodnál.


Az pedig egyenesen röhej, hogy valaki azt írta előbb ölne embert mint nyulat. Egykoszos nyúl élete többet ér az emberénél? Évszázadokig senkinek semmi baja nem volt azzal, hogy nyulat tart otthon, azért, hogy megegye!

Ti vagytok a képmutatók, mert ha boltban veszitek az persze oké, de attól még régen az is nyúl, boci, disznó volt stb.


És végül kedves kérdező:

Az megfelelő állattartásnak minősül, ha egy vágásra szánt nyulat levágnak. Csak, hogy tisztázzuk.



Első voltam

2011. máj. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ezt mondatot sem vagy képes értelmezni.

MI (a saját telkünkön) NEM tartunk sem disznót, sem csirkét.


Ez volt annak a mondatnak a lényege. Így már tudod értelmezni?

2011. máj. 7. 18:49
 27/46 A kérdező kommentje:
És képzeld csak el, nagyon fáj ami történt, de ez tett engem sebezhetetlenné. Kivéve az állatokkal szemben. És attól, hogy ez történt 3 éve, még nem jelenti azt, hogy nekem minden percben ezzel kell kötelezően foglalkoznom.
2011. máj. 7. 18:50
 28/46 anonim ***** válasza:
66%

Bocsánat félreértelmeztem.

Akkor most nyugodtan írd le mégegyszer, hogy pontosan mi a franc bajod van azzal, hogy apád levágásra akar nyulat tartani?

2011. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
17%

Bármilyen állatot megölni azért, hogy megehessük, hatalmas szégyen az emberiségre.

50-100 év múlva sötét barbár korszaknak fogják tekinteni a mai korunkat. Már rég nem itt kéne tartani az emberiségnek.


Állathúst, izomszövetet már régen gyárban kéne létrehozni sejttenyészetként vagy később direkt molekuláris manipulációval, sokkal egyszerűbb, gyorsabb, higiénikusabb megoldás lenne, és nem kellene hozzá egyetlen állatot sem legyilkolni.


Szégyen-gyalázat, hogy még nem tart itt a világ.


Internet van meg villanyvilágítás, de sok tekintetben semmit sem haladtunk az ókor óta, sőt.

2011. máj. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Az a bajom vele, hogy ezt a közelemben fogja csinálni. Egyen nyúlhúst, csak ne lássam az állatot amiből készült.
2011. máj. 7. 18:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!