Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám házinyulat akar venni....

Apukám házinyulat akar venni. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Azért akarja tartani, hogy utána majd megegye.. :S

Nekem nagyon szívem csücskei az állatok, szörnyen sajnálom a menhelyi kutyákat is, azokat is akiket nem szeretnek...


És nálunk azt a pár nyuszit senki sem fogja szeretni, az egész életüket 1 simogatás nélkül fogják leélni.. :((

Én biztos, hogy nem tudnék velük foglalkozni.. Nagyon jó szívem van, biztos sokat sírnék utánuk.. Látni sem szeretném majd őket.. :((


Ráadásul van egy törpenyulam, így elsőkézből tudom milyen szeretnivalóak...


16/L


2011. máj. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
69%

Első vagyok


Rendben kérdező én feladom, valami nagyon máshogy van összerakva bennem, mivel én ebben semmi kivetnivalót nem látok.

A fentebbi gyári izomszövetes válaszoló pedig remélem csak humorizál.

2011. máj. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
89%

"Ellenben én tanulok és nem járok bulizni sem." És ez mégis hogy jön ide? Bírom, amikor valaki a nem bulizást egyfajta önigazolásként használja. Na, én meg szívesen ennék nyulat, mégis tanulok. Hoppácska :) Micsoda összefüggések születnek itt ma.

Mellesleg szeretem az állatokat. Van kutyám is, nyulam is volt régen. Természetesen a háziállatként tartott nyulamat nem ettem volna meg, de ha egy házinyulat azért vesznek meg, hogy megegyék, az teljesen más. Nem tudom, miért kell ekkora patáliát csapni pont a nyúl miatt. És ugyan ilyen alapon mégsem hisztizik senki a csirkék miatt meg a sertések miatt, vagy a kacsák miatt (pedig egy kiskacsa milyen cukiiii, nem?).

Szíved joga nagyon nagyon szeretni a nyulakat, de apukádnak meg szíve joga nagyon szeretni a nyúlhúst. És ha ő vágásra akar nyulat tartani, akkor ezt is megteheti, mint ahogy te meg megteheted azt, hogy úgy tartasz nyulat, hogy azt nem vágja le senki. Miből gondolod, hogy a te akaratod másoké felett áll?

2011. máj. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
2%

"A fentebbi gyári izomszövetes válaszoló pedig remélem csak humorizál."


Még nem létezik sajnos ilyen technológia, de ez a jövő útja.

Az én gyerekkoromban nem létezett a mai mobiltelefon sem, meg internet sem, meg laptop sem. Aki akkor ilyenekről írt, az sci-fi volt. Ha valaki panaszkodott volna, hogy miért nincs még ilyen, sokan kiröhögték volna.


Most meg létezik mindegyik. Lehet röhögni.


Ennyit a humorról meg a futurológiáról.

2011. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
53%

"Ugye jobban fáj, ha egy csecsemőt megöléséről hallasz, mint egy felnőtt férfiéről, ugye? Mert a csecsemő cukibb.

Meg egy szép fiatal sima bőrű lányt hamarább dugnál meg, mint egy idősebb, kövér bányarémet? Ugye?


De azért csak mondjad, hogy az élet értékét nem a cukisága határozza meg... "


Nem, nem fáj jobban. Pont egyforma értékű minden élet. Ez van. nem mindenki tesz tetszéselven különbséget. Mellesleg én egyik lányt sem dugnám, mert nő vagyok. És vegetáriánus is, ha érdekel. Én nem teszek különbséget cukiság alapján. Ez van. A párkeresési kritériumoknak pedig semmi köze a mészárláshoz, ne keverjük ide.

A képmutatás nem az, amit én csinálok, hanem amit a kérdező, akinek egy kis kacsa vagy csibe mehet a darálóba, de a kis nyuszi nem, mert cukika :).

2011. máj. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
76%
Mekkora utolsó egy szenny p*csa vagy te... ilyet hazudni, hogy a szemed láttára megölték a barátaidat meg a szerelmedet... max akkor hihető, ha ők is nyulak voltak... gondolom 16 évesen ilyen élményeid voltak, és most itt írogatsz a gyakorin... hogyne... azért ez elég ocsmány dolog, ilyenről hazudni... fel kéne nőni aztán gondolkodni egy kicsit.
2011. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 napietus ***** válasza:
75%
atyaég...gondolom apád már bánja, hogy nem széket csinált inkább annak idején. ilyen korlátolt, hisztis, vetítőgép fiatal lánnyal én még életemben nem találkoztam...
2011. máj. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
85%

de a kamu meg a hiszti megy rendesen.

Két emberes pofon kéne neked a nyúlpörkölt mellé

2011. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
96%

Szent ég, mi folyik itt. Nem tudom, miért kellett bekamuzni, hogy megölték a barátaidat meg a szerelmed (13 évesen volt szerelmed? :) ) De nem is ez a kérdés.


Én is szeretem az állatokat, vannak kutyáim, volt nyuszim is. Apuékkal megbeszéltük, hogy azt a nyuszit, amit én neveltem nem fogják megenni, ez így is történt. Ettől függetlenül apumnak nem tilthatom (és nem is akarom megtiltani) hogy nyúlhúst egyen. Ő csak egy csepp a tengerben. Én leszögeztem, hogy nem eszek nyúlhúst, se vadhúst, ők meg azt eszek meg, amit akarnak meg ami ízlik nekik. Nőlj fel! :)

2011. máj. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
3%

Na jól van szerzek magamnak még egy kis lepontozást, az úgyis jól megy mostanában :)

Megáll az eszem, hogy mennyi embernek látszó lény járkál erre az oldalra. Eddig is sejtettem, de ez!!

Épp ma jött szóba a nyúl meg a megevése. Nekem a nyúl háziállat és nem kaja! Majdnem agyvérzést kaptam, mikor exem hazaállított egy döglött nyúllal, hogy ő azt fogja megsütni ebédre! Mondom legközelebb ha nincs mit enni, csak kapj el egy kutyát az utcán, aztán megvan az ebéded!

Nem is azzal van a baj, hogy nyulat esztek, meg hogy ez nektek normális, de hogy még lehülyézitek azt, akinek ez nem tetszik...! Széép!


Azt mindenesetre nem tudom, hogy hogy beszéld le apukád, mert fogalmam sincs, hogy hogy kell szót érteni az olyanokkal, akik háziállatot esznek.

(Igen, meg lehet magyarázni, hogy nem háziállat, NEKEM az!)

Utálom az embereket.


Egy 30 éves hisztis p*csa.

2011. máj. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
96%
Legalább te bevallod ,hogy hisztériázól.Az önkritika fontos!:D:D
2011. máj. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!