Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám házinyulat akar venni....

Apukám házinyulat akar venni. Hogyan beszéljem le róla?

Figyelt kérdés

Azért akarja tartani, hogy utána majd megegye.. :S

Nekem nagyon szívem csücskei az állatok, szörnyen sajnálom a menhelyi kutyákat is, azokat is akiket nem szeretnek...


És nálunk azt a pár nyuszit senki sem fogja szeretni, az egész életüket 1 simogatás nélkül fogják leélni.. :((

Én biztos, hogy nem tudnék velük foglalkozni.. Nagyon jó szívem van, biztos sokat sírnék utánuk.. Látni sem szeretném majd őket.. :((


Ráadásul van egy törpenyulam, így elsőkézből tudom milyen szeretnivalóak...


16/L


2011. máj. 7. 17:40
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
6%

20:47

Egy egész egyszerű választ akartam írni, csak végigolvastam a sok színvonalas reakciót, amit itt írtak, és hát gondoltam akkor lesüllyedek erre a szintre én is, hátha így érthető vagyok.

Amúgy nem tudom elintézni azzal, hogy oké, mert nem oké.

2011. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
87%

Istenem :D

Régen ez annyira nem volt jelen... most meg itt a sok ember, aki húsárut utoljára a Tesco erre szakosodott osztályán látott, és a húsállatként nevelt nyuszit - mert nem a törpenyulat fogjuk levágni, hanem a kint nevelt és etetett házi nyulat.

A nyulat mindig is ezért tartották, nincs ezen mit nyávogni. A malac meg a tyúk is ugyanolyan, sőt a szememben a tyúk még "aranyosabb" jószág mint a nyúl, ami csak megkarmolni tudott világ életében. Mégis, ha kész állat húsát megveszed, kérdező, az nem tapad a kezedhez?azt is ugyanúgy megölték, sőt, valószínűleg borzalmas körülmények között tengte az életét egy 30X30 cm-es ketrecben. És megeszed ezt az állatot, akkor nem sír a szád se neked, se a többi rohadtnagy, beburkolózó állatvédőnek. Azt is azért ölték meg, hogy te megedd, ahogyan ezt is. És nem teljesen mindegy hogy ott csapják tarkón, vagy az udvarotokban?

Aki meg undorodik az emberektől ember létére annak nagyon gratulálok.

2011. máj. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
79%
Lehet lepontozni, már úgyis mindegy ^^
2011. máj. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
86%

Gratulálok az összes hisztis libának, hogy mindent megtesznek a komoly állatvédelem lejáratásáért. Ilyen reakciókkal szerintetek meggyőzhető bárki? Rosszul vagyok az olyan "állatvédőktől" akik egy állat érdekeit fontosabbnak tartják mint egy ember életét. Kiakadtok azon, hogy levágnak egy nyulat de bármikor megölnétek egy embert? Nézzetek már magatokba egy kicsit mert ez egyszerűen nonszensz.


A kérdésre válaszul a nyúl haszonállat és az ember megeszi, ugyanis mindenevő és szüksége van a fehérjére.


Kérdező az, hogy egy kamuzós hiszis liba vagy nyilvánvaló a válaszaidból, nem kell hozzá ismernünk. Valóban hatalmas élettapasztalatod lehet ha ilyeneken picsogsz itt. Nőj fel az élet ennél sokkal kegyetlenebb.

2011. máj. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
73%
Ettem már nyulat, de komolyan mondom, most megkívántam a törpenyulat. Bepaníroznám, olyan lenne mint egy nagyobb McNuggets.
2011. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
15%
Egyet értek veled kérdező. egy állat sokkal többet ér mint némelyik ember :S sajnos...........
2011. máj. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!