Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, miért ilyen "apukám"?...

SOS, miért ilyen "apukám"? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

anyukám elutazott továbbképzésre,és "apukám" mostanába nagyon fura amióta nincs itthon senki,már kezdek tőle félni..ez az első hogy ketten lennénk itthon,megjegyezném hogy mostohaapukám,az édesapámmal soha nem találkoztam még..és hát olyan volt hogy ma reggel is én csináltam az ebédet,és megfogta a derekam,meg lejjebb is,szóltam neki hogy naa,mit csinálsz?azt mondta véletlen volt,a derekamra meg azért tette a kezét mert szeret,és olyan vagyok neki mint az igazi lánya..csomószor látom hogy néz,de úgy hogy nagyon zavaróan,feltünően,most már alszik,de fürödtem az előbb,és zárva volt az ajtó,azt mondja bemehetek fogat mosni,mondom dehogy..fürdök,mindjárt végzek,azt mondja,naa,gyors leszek.. nagyoyn zavar..anyukámat nemtudom felhivni,nincs pénz a telefonomon:(..és félnék is neki ilyet mondani,lehet nem hinne nekem..félek elaludni a végén még befekszik mellém:( multkor is megdicsért hogy milyen jó nagyok lettek a melleim:( jó kicsit kivágott volt a felsőm,de egyáltalán nem miatta...

16L


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindenképp szólni kéne anyukádnak, még mielőtt eldurvulnának a dolgok... Meddig lesz távol édesanyád?
2011. máj. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:

pénteken jön haza. de úgy félek hogy nem hisz nekem,és azt hiszi hogy mostoha apukám szeretném innen kipaterolni...:(

nemrég vannak együtt mondjuk,mert kb 4 hónapja,és már ide is költözött:( azt elmondanám hogy 40 éves..

2011. máj. 22. 20:28
 3/70 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen rád indult, gondolom magát azzal nyugtatgatja, hogy nem vagy vérrokon.

Anyukádnak mindenképp szólj, ha nem hinne neked, akkor irány a gyámügy.

Édesanyám foglalkozott olyan kamaszokkal, akiket szexuálisan bántalmaztak, mindig így kezdődik ("jajj, csak megsimizem a hátad...") és ha nincs időben leállítva, akkor leteperéssel és nemi erőszakkal végződik.

Ne várd ezt meg, mozgass meg minden követ!! Függetlenül anyukád véleményétől!

2011. máj. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valaki rokon, aki odamegy aludni vagy te mész hozzàjuk. Hàt az anyud jól megbizik a pasijàban. Uristen.
2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/70 anonim ***** válasza:
100%
Egy ötlet még: webcamerát állíts be és próbáld meg felvenni az ilyen akcióit. Ha nem akarnak hinni neked, akkor lesz bizonyítékod.
2011. máj. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
100%

tényleg elég rossz lehet :(

Barátnődhöz nem tudsz átmenni?

Esetleg ha még van telefonfülke az utcán, akkor onnan felhívni anyudat.

Annyit fel tudok ajánlani, h ha elküldöd magánban anyud számát, akkor megírom neki sms-ben amit szeretnél.

Vagy esetleg nagyszülők?

2011. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz a barinődhöz átmenni aludni?
2011. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez kicsit durva, szerintem is tudatni kéne anyukáddal, de megértelek, hogy nem mered :S
2011. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/70 anonim ***** válasza:
91%
Nahàt milyen anyud van neked, hogy 4 hónapos ismeretség utàn, ott hagy téged egy 40 éves pasival. Azonnal tegyél valamit, hogy ne maradjàl vele.
2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
100%
Van valaki a közeledben, akiben megbízol? Nagymama, testvér, rokon? (felnőtt) Amíg anyukád nem ér haza, aludj másnál biztonságban!!!! És anyukádat minél hamarabb értesítsd! Mondj el neki mindent őszintén és neki meg kell tennie a megfelelő lépéseket. Sajnállak. Menj onnan minél hamarabb, míg baj nem lesz!
2011. máj. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!