Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, miért ilyen "apukám"?...

SOS, miért ilyen "apukám"? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

anyukám elutazott továbbképzésre,és "apukám" mostanába nagyon fura amióta nincs itthon senki,már kezdek tőle félni..ez az első hogy ketten lennénk itthon,megjegyezném hogy mostohaapukám,az édesapámmal soha nem találkoztam még..és hát olyan volt hogy ma reggel is én csináltam az ebédet,és megfogta a derekam,meg lejjebb is,szóltam neki hogy naa,mit csinálsz?azt mondta véletlen volt,a derekamra meg azért tette a kezét mert szeret,és olyan vagyok neki mint az igazi lánya..csomószor látom hogy néz,de úgy hogy nagyon zavaróan,feltünően,most már alszik,de fürödtem az előbb,és zárva volt az ajtó,azt mondja bemehetek fogat mosni,mondom dehogy..fürdök,mindjárt végzek,azt mondja,naa,gyors leszek.. nagyoyn zavar..anyukámat nemtudom felhivni,nincs pénz a telefonomon:(..és félnék is neki ilyet mondani,lehet nem hinne nekem..félek elaludni a végén még befekszik mellém:( multkor is megdicsért hogy milyen jó nagyok lettek a melleim:( jó kicsit kivágott volt a felsőm,de egyáltalán nem miatta...

16L


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, lesz ez még durvább is ha nem cselekszel. Na, majd akkor félhetsz.
2011. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 A kérdező kommentje:
nem annyira jó a kapcsolatom vele,sokszor kiabál..és soha nemhisz nekem,amikor kések itthonról,neki ez a pasi az élete..úgy odavan:(
2011. máj. 22. 20:41
 33/70 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ha barátnőd megjött, kérd el a telefonját és egy séta keretében hívd fel! Ez nem az a kategória, hogy "összevesztünk azon, hogy melyik csatornát nézzük és beszólt", amit esetleg le kellene nyelni.


A férjemet kérdeztem, hogy ha hasonló esetben felhívná a lánya és teljesen valószínűtlennek tűnne is neki, mit csinálna? Mondta, hogy azonnal hazamenne, mert az esélyét se akarná megadni annak, hogy igaz legyen.

2011. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én nem azért kérdeztem, hogy miről hívtad fel, csak hogy arról nem tudnád-e anyudat is. De ha nem mersz ez előtt a f@szfej előtt beszélni, akkor tegyél úgy, mintha megint a barátnődet hívnád, és mondd anyudnak, hogy hívjon vissza a mobilodon.
2011. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%

ohh szegénykém:( az jó, ha már át tudtál vkit hívni, hogy aludjon ott...vagy addig majd még te is próbálj vkihez átmenni aludni...biztos megérti akárkit is kérsz meg...

zárd be a szobád ajtaját, vagy torlaszold el...valahogyan zárd be, hogy ne tudjon bemenni...

és ne félj elmesélni anyudnak...egyetlen egy pasi sem lehet neki fontosabb a gyerekénél...

meg kell hogy értse...inkább mond el neki, bármit is válaszol rá, nem veszíthetsz vele semmit...

nagyszülőkhöz is elmehetnél, vagy áthívhatnád...

kerüld messzire ez a férfit, napközbe meg menj el bnőkkel, keveset legyél otthon...és próbálj ne egy helyen lenni vele...

remélem segítettem:)

2011. máj. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
86%
Ha anyukád nem hisz neked, akkor rendőrség és gyámügy. Ők hivatalból elkezdenek nyomozni, főleg, hogy fiatalkorú vagy. Akárhogy is reagál anyukád, ezt ne hagyd! Ha a pasi nyeregben érzi magát, később már zsarolhat is, hogy bemárt anyádnál, ha jár a szád, ő meg akkor fog használni, amikor kedve szottyan.
2011. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom te kislàny nagyon sajnàllak. En elhiszem neked, hogy az anyud nem hinne neked, de te akkor sem vàllalhatod ennek a kockàzatàt. Ne féljél és az anyudnak van egy kis esze,akkor fel kell neki fognia, hogy te igazat mondasz.
2011. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan felnőtt férfi ismerős, akiben megbízol? Akár szomszéd vagy bárki? Neki elmondhatnád, hátha vállalja a "testőrséget". Hidd el, egy férfi nem fog lacafacázni, ha baj van.
2011. máj. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
21%

Jah és a barátnődet nem bírtad volna kérni,hogy hívja fel anyádat.

Olyan kamu ahogy van.

Megcsúszott a sztori,hogy nincs pénz a kártyáján.Erre jött a kifogás,hogy vezetékesről hívta,de ez meg már csak kamu indok.

Aztán ott van az a dolog,hogy a mostoha apja 4hónap alatt meglátja,hogy mekkorát nő a melle.....

2011. máj. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
93%
Az ország melyik részében éltek? Ha a közelben vagytok, akkor a saját vagy a férjem asszisztenciáját szívesen felajánlom! Az ő lánya is hasonló korú.
2011. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!