Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, miért ilyen "apukám"?...

SOS, miért ilyen "apukám"? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

anyukám elutazott továbbképzésre,és "apukám" mostanába nagyon fura amióta nincs itthon senki,már kezdek tőle félni..ez az első hogy ketten lennénk itthon,megjegyezném hogy mostohaapukám,az édesapámmal soha nem találkoztam még..és hát olyan volt hogy ma reggel is én csináltam az ebédet,és megfogta a derekam,meg lejjebb is,szóltam neki hogy naa,mit csinálsz?azt mondta véletlen volt,a derekamra meg azért tette a kezét mert szeret,és olyan vagyok neki mint az igazi lánya..csomószor látom hogy néz,de úgy hogy nagyon zavaróan,feltünően,most már alszik,de fürödtem az előbb,és zárva volt az ajtó,azt mondja bemehetek fogat mosni,mondom dehogy..fürdök,mindjárt végzek,azt mondja,naa,gyors leszek.. nagyoyn zavar..anyukámat nemtudom felhivni,nincs pénz a telefonomon:(..és félnék is neki ilyet mondani,lehet nem hinne nekem..félek elaludni a végén még befekszik mellém:( multkor is megdicsért hogy milyen jó nagyok lettek a melleim:( jó kicsit kivágott volt a felsőm,de egyáltalán nem miatta...

16L


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 anonim ***** válasza:
73%
Gondoljàtok, hogy tényleg kamu, ekkora fantàziàval rendelkezik? Egyébként igaz is lehetne, csak nem jutott eszébe pl. az msn. Ha igaz, hogy kamu talàn jobb is lenne.
2011. máj. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
85%

Meg például pánikban nem mindig a legegyszerűbre gondol az ember.

Vagy lehet, hogy nem tud írni MSNen, mert az a férif mindig mengézi, hgy mit írogat, vagy ki tudja...

2011. máj. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
56%

Nekem elsőre lejött, hogy kamu. :D

Azt írja a lány, hogy apukám. 4 hónapja van a pacák az anyjával, de már mostoha apukám. Több ponton sántít a történet.

2011. máj. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
64%
Ha nézi mit írogat akkor már ezt a kérdést is rég észrevette.... sajnos vannak ilyen "szülők", de sztem ez a kérdés kamu. Szerintem 1 zaklatónak előbb jutna eszébe a rendőrség,facebook,anyu elérése bárhogy, szomszédba átfutás mint a gyakori kérdések. Am meg van ingyen hívható szám zaklatott gyerekek számára, bárki megtalálhatja a google segítségével.
2011. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
75%

Az nem lehetséges, hogy azt csak így leírta, hogy mostohaapuka, mert sietett vagy valami, hogy le ne bukjon?

Azért szerintem ilyennel nem viccelődnek az emberek...

2011. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
79%
Aki nem làtta soha az apjàt, akkor vàgyik arra, hogy valakinek azt mondja "apukàm".
2011. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:
54%
Amikor ideirt azt irta, hogy a pasi màr alszik, gondolom azért akart bemenni fogat mosni.
2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%

Nos, ez nem gyerekjáték.

Ezért ha igaz, ha nem, úgy gondolom kapott a kérdező alkalmazható tanácsokat.

Innentől az ő dolga, hogy mi az igazság.

2011. máj. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 A kérdező kommentje:
hivott anyukám,kb fél órája,mondtam neki,azt mondta ne aggodjak,csak pénteken tud jönni,és biztos félreértettem,de barátnőm is itt van,nem kamu,hogy kamuznék ilyenről? persze hogy ugy irom apukám,irjam a nevét?eddig nagyon kedves volt,és már majdnem az elején mondta hogy hivjam apának....köszönöm akik segitettek!
2011. máj. 22. 21:39
 60/70 anonim ***** válasza:
74%
Az jó, hogy ott van a baràtnõd, szóval az anyukàd csak ennyivel elintézte, hogy félreértetted. Hàt mit mondjak, nem tudok mit mondani. Szerdàn viszont megint legyen,ahol alhatsz, vagy aki jön hozzàd.
2011. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!