Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, miért ilyen "apukám"?...

SOS, miért ilyen "apukám"? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

anyukám elutazott továbbképzésre,és "apukám" mostanába nagyon fura amióta nincs itthon senki,már kezdek tőle félni..ez az első hogy ketten lennénk itthon,megjegyezném hogy mostohaapukám,az édesapámmal soha nem találkoztam még..és hát olyan volt hogy ma reggel is én csináltam az ebédet,és megfogta a derekam,meg lejjebb is,szóltam neki hogy naa,mit csinálsz?azt mondta véletlen volt,a derekamra meg azért tette a kezét mert szeret,és olyan vagyok neki mint az igazi lánya..csomószor látom hogy néz,de úgy hogy nagyon zavaróan,feltünően,most már alszik,de fürödtem az előbb,és zárva volt az ajtó,azt mondja bemehetek fogat mosni,mondom dehogy..fürdök,mindjárt végzek,azt mondja,naa,gyors leszek.. nagyoyn zavar..anyukámat nemtudom felhivni,nincs pénz a telefonomon:(..és félnék is neki ilyet mondani,lehet nem hinne nekem..félek elaludni a végén még befekszik mellém:( multkor is megdicsért hogy milyen jó nagyok lettek a melleim:( jó kicsit kivágott volt a felsőm,de egyáltalán nem miatta...

16L


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
87%
Vagy egy jó fizikumú ismerőssel cserélj éjszakára. És ha talál valakit az ágyában, nyugodtan megverheti:>
2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább te költözz, de sürgősen!

És nem tudod megcsinálni, hogy mikor hívod anyudat, hosszan megnyomod a 2-s keresztet? Elvileg küld visszahívót. Vagy tényleg utcáról. Ha nem hinne neked/nem sikerülne felhívni, akkor tanár/gyámügy/rokon, vagy valaki, akiben megbízol. A drága jó papával pedig ne légy elnéző, még ha anyád szerelmes is belé.

2011. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 anonim ***** válasza:
100%
Barátnődet miről hívtad fel?
2011. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
100%
....ez fura.....
2011. máj. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
77%
Én már a fürdős jelenetnél tudod mit tettem volna. Gyorsan felöltöztem volna, kivágtam volna az ajtót, elküldtem volna a halál f@szára, és elhúztam volna a p.icsába otthonról.
2011. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
64%

4 azaz 4 hónap alatt jó nagyok lettek a mellei.

ahan,szóval fake

2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy jó kérdés, barátnődet miről tudtad felhívni?
2011. máj. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%
fuujj, lelépnék otthonról.. Aztán szerda utántól nincs valami nagymama, akihez mehetnél aludni?:S
2011. máj. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 A kérdező kommentje:
vezetékesen..ingyen hivjuk őket.. egyébként,anyukám is hivhatnám arról,de félek!!:(
2011. máj. 22. 20:39
 30/70 anonim ***** válasza:
88%
Anyukádat nem tudod felhívni mert nincs pénz a kártyádon, de a barátnődet fel tudtad hívni? Hmm, itt valami nem stimmel, szerintem egy kiskamasz szórakozik
2011. máj. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!