Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS, miért ilyen "apukám"?...

SOS, miért ilyen "apukám"? Nagyon félek.

Figyelt kérdés

anyukám elutazott továbbképzésre,és "apukám" mostanába nagyon fura amióta nincs itthon senki,már kezdek tőle félni..ez az első hogy ketten lennénk itthon,megjegyezném hogy mostohaapukám,az édesapámmal soha nem találkoztam még..és hát olyan volt hogy ma reggel is én csináltam az ebédet,és megfogta a derekam,meg lejjebb is,szóltam neki hogy naa,mit csinálsz?azt mondta véletlen volt,a derekamra meg azért tette a kezét mert szeret,és olyan vagyok neki mint az igazi lánya..csomószor látom hogy néz,de úgy hogy nagyon zavaróan,feltünően,most már alszik,de fürödtem az előbb,és zárva volt az ajtó,azt mondja bemehetek fogat mosni,mondom dehogy..fürdök,mindjárt végzek,azt mondja,naa,gyors leszek.. nagyoyn zavar..anyukámat nemtudom felhivni,nincs pénz a telefonomon:(..és félnék is neki ilyet mondani,lehet nem hinne nekem..félek elaludni a végén még befekszik mellém:( multkor is megdicsért hogy milyen jó nagyok lettek a melleim:( jó kicsit kivágott volt a felsőm,de egyáltalán nem miatta...

16L


2011. máj. 22. 20:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
100%

20:46 - te nagyon okos, gimnáziumban volt egy osztálytárs, aki eléggé deszka volt. Elmentünk nyári szünetre júniusban, szeptember elsején olyan didkókkal jött a lány, hogy csak lestünk. Szóval hidd el, megnőhet az két hónap alatt is.

Nekem fél év alatt nőt meg nulláról és azóta meg se mozdult.

2011. máj. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
4 hónap után nem a "nevelő apukád"!Csak egy pali, aki anyádat használja.Bocsi, de ez van.
2011. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:
71%
4 hnap után egy ideges pasast tudsz "apukám"-nak szólitani??? Hm, ez érdekes!
2011. máj. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
63%
Es tényleg az igazi apukàdnak nem tudsz szólni?
2011. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
13%

Ha bejön neked is, akkor csak óvszerrel menj bele bármibe is. (Nem kell lepontozni, mert nem tudhatom, mi van tudat alatt a kérdezőben, de nyilván nem lenne szerencsés a saját féltestvérét megszülnie.)

Ha taszít a lelked legmélyéig és tartasz tőle, akkor amíg ketten vagytok vegyél fel egy gusztustalan, igénytelen stílust. Öltözz fiúsan, igyál sört és böfögj, lábszagos zoknikat hagyj szerteszéjjel és hívj fel magadhoz osztálytársakat. Légy ápolatlan és mosdatlan. Le fog rólad kattanni.

2011. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
80%

"Jah és a barátnődet nem bírtad volna kérni,hogy hívja fel anyádat.

Olyan kamu ahogy van.

Megcsúszott a sztori,hogy nincs pénz a kártyáján.Erre jött a kifogás,hogy vezetékesről hívta,de ez meg már csak kamu indok.

Aztán ott van az a dolog,hogy a mostoha apja 4hónap alatt meglátja,hogy mekkorát nő a melle....."


Egyetértek ezzel a válaszolóval. Kamu. Azt se hiszem el, h. egy anyuka ne hívná fel legalább esténként, h. mi újság.

Meg, h. a net világába nincs lehetősége pl. egy oszttársnak szólni msnen, h. értesítse az anyukát, mondja meg neki, h. hívja fel a lányát.

Egyes embereknek nem értem az ilyen kamu miféle szórakozás, de ha jól esk, tegyék...

2011. máj. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
54%
És még annyit, hogy fingjál sokat előtte. Kiábrándító lesz. :)
2011. máj. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
71%
Milyen saját féltestvért szülne???????????????????????????
2011. máj. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
36%
Gratulálok 20.56-os,te voltál az eddigi egyetlen,akinek szintén leesett,hogy kamu.A többiek meg még meg is siratják.
2011. máj. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
55%
Lehet télleg nem akar semmit de nem 100
2011. máj. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!