Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13 éves fiam súlyosan...

A 13 éves fiam súlyosan meglopott, mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
Nem a pénztárcámból vette ki hanem az irodámból, és nem is az enyém ez a pénz, a cégemé.
2011. jún. 3. 19:38
 12/81 anonim ***** válasza:
75%
Indítás egy pofonnal, a gépet el tőle. Aztán vagy eladni, vagy megpróbálni vissza vissza vinni. Párhét szobafogság és egy alapos beszélgetés.
2011. jún. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
89%

hogy a büdös francba tudod ennyi pénzt ellopni?Nekem ez olyan nehezen hihető sztorinak tűnik..

Nekem is van 14 éves fiam,de még véletlenül sem tudna lopni tőlem ennyi pénzt.Mégpedig azért mert otthon nem tartok ennyi készpénzt.A kártyámat meg nem tudja használni,a kód hiánya miatt.

2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
36%

Nem hiszem hogy ez ne fake lenne.


Mert ha nem az, akkor összepakolod a mac-et és viszsaviszed a kereskedőhöz.

A gyereket pedig bezárod a szekrénybe, 70eFt/nap, tehát 4 napig.

Kb ennyi.

2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
46%
Hú ez komoly, én nem adnám el a gépet, hanem mint említettem dolgoztatnám- kevés pénzért, és ha ledolgozta, megkaphatná, persze csak ha megengedheted anyagilag, ha nem add el a gépet!
2011. jún. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
Elváltunk a feleségemmel és a fiam vele lakik, most hívott az anyja, hogy ezzel a géppel várta haza
2011. jún. 3. 19:41
 17/81 anonim ***** válasza:
79%
Mjuk az ény h sztem nem adhatnak el ilyen értékes dolgot egy gyereknek, de gondolom nem is a media marktban vette...
2011. jún. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
90%

Gondolom online rendelte. Durva,sajnálom :(


A válaszolóknak pedig: Nem mindenki minimálbérből él. Simán el tudom képzelni, hogy valaki felveszi egy összegben a fizetését, a kérdező esete a céggel még hihetőbb.

2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
76%

Nem irigyellek.Mármint ha úgy gondolod jól csináltad, akkor valami mégis félrevitte.Azonnal vedd el tőle.Nehogy már akár csak egy pofonnal megússza, aztán két napi morcogás után használja.25 éves vagyok, a gép maga a munkám, anélkül halott vagyok, tehát nekem befektetés lenne, nem szórakozás, jól élek, de nem vehetek ennyiért gépet.Innentől kezdve bármi kell neki, mondd hogy semmire nem tellik, mert ezt tette.Se cipőre, se internet előfizetésre, se arra hogy élvezze a nyarat.

Esetleg egyedül neveled?mert bátorkodom feltételezni, hogy az apja(ha nem te vagy)nem sokat gondolkodna hogyan reagálja le.Én tönkretenném a nyarát az biztos.Nagyon sajnálom, nagy feladat előtt állsz, mert a jövöje érdekében most nagyon helyre kell tenned.Mivel ez roppant fontos, hogy átérezze, én megkérdeznék egy pszihológust.

2011. jún. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
95%
Vigyétek vissza a boltba, hátha visszaviszik. A gyerekkel meg nem tudom mit csinálj, de ha megvered, akkor azt éred el hogy megutál. Inkább beszélj vele, hogy miért tette.
2011. jún. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!