Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 13 éves fiam súlyosan...

A 13 éves fiam súlyosan meglopott, mit gondoljak ezek után?

Figyelt kérdés
2011. jún. 3. 19:29
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:
36%
Ne haragudj, de ha ez igaz, akkor te valamit nagyon elbasztál a gyerekkel. Egy 13 évesnek már bőven van annyi józan ítélőképessége, hogyha elnyúl ennyi pénzt és aztán hirtelen drága laptopot találnak nála, az ne buktassa le azonnal. Szóval a gyerek vagy megrekedt a pszichoszociális fejlődésében úgy 6 éves korban vagy totálisan deviáns, akit abszolút nem érdekelnek a következmények. Nem irigyellek, én nevelési tanácsadóhoz fordulnék, mert ez már nem smafu, amit korrigálni lehet egy kiadós veréssel.
2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 A kérdező kommentje:
Igen egyből bevallotta, és munka az biztos lesz!
2011. jún. 3. 20:12
 43/81 anonim ***** válasza:
72%
Ne haragudj, de ha ez igaz, akkor te valamit nagyon elbasztál a gyerekkel. Egy 13 évesnek már bőven van annyi józan ítélőképessége, hogyha elnyúl ennyi pénzt és aztán hirtelen drága laptopot találnak nála, az ne buktassa le azonnal. Szóval a gyerek vagy megrekedt a pszichoszociális fejlődésében úgy 6 éves korban vagy totálisan deviáns, akit abszolút nem érdekelnek a következmények. Nem irigyellek, én nevelési tanácsadóhoz fordulnék, mert ez már nem smafu, amit korrigálni lehet egy kiadós veréssel.
2011. jún. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
32%

A legfontosabb az, h éreztessétek vele, h azért szeretitek csak most haragszotok, mert mint mondtam ez figyelemfelkeltés volt a részéről, mégha nem is tudja. Gondolom megmagyarázni nem tudja...

Én akkor loptam amikor anyám második férjétől vált el, megint költöztünk, jó nem ilyen dolgot hanem a már említett színes ceruzát, én se tudtam megmondani miért, nem éreztem magam szomorúnak stb, csak mindig hiányérzetem volt. Megbeszéltük, visszaadtuk a lopott cuccot, és anyukám minden este mesélt nekem, és beszélgettünk és elmúlt. 9 voltam, v 10, szóval simán lehet h kicsit többet kéne együtt lennetek, beszélgetni stb.

2011. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:

jó azért ne hibáztassátok ennyire... anyukám 2 évig szenvedett pl. a cigiről leszokással, nagy nehezen sikerült neki, úgy gondolta, hogy ez elég jó példa nekem arra, hogy sosem fogok rászokni, és rászoktam mégis. Nem anyukám miatt van, vagy apám miatt, el sem voltam kényeztetve, ilyen az élet, nem kell a kérdezőt bombázni, hogy milyen felelőtlen volt. Amúgy olyan helyen dolgozzon, ahol pénzt kap, és a pénzt matek tanárra kelljen pl. költenie (: Csak, hogy ismerkedjen a számokkal, mennyire is nagy szám ez a kétszáz valahányezer....


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:08 voltam

2011. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 anonim ***** válasza:
46%

Hihetetlen bunkók egyesek.

Majd megnézem, hogyha nektek lesz egy lázadó kamaszotok, akit semmi nem érdekel, csak a haverok előtti felvágás.... majd akkor félreáll a szátok, ha az lesz az első szava mindenkinek, hogy hogy nevelted.


Aki volt már kamasz, az azért tudja, hogy ez nem így van, akinek van kamasza, az meg azért tudja.

Aki nincs még 13, az meg ne szóljon bele.

2011. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/81 anonim válasza:
280.000???sztem dolgozza le vmi háztartási segítséggel.fűnyírás,mosogatás,stb.
2011. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
23%
A gyerek azt a mintát követi, amit a szüleitől lát. Gondolkozz el ezen.
2011. jún. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk én seggberúgnám azt is, aki egy 13 éves gyereknek elad egy majd' háromkilós gépet készpénzért.


Beszélj az anyjával, hogy elveszitek a gépet tőle vagy levonod a gyerektartásból.

2011. jún. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/81 anonim ***** válasza:
50%

ma 20:20 ez sok mindenben igaz, de itt nem..

- ez a szeretethiány.

2011. jún. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!