Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor most kinek van igaza?...

Akkor most kinek van igaza? Mi a helyes megoldás?

Figyelt kérdés

A családban mindenki tudja, hogy semmilyen ételben nem bírom a cukrot, mert allergiás vagyok rá. Ugyanakkor arra is allergiás vagyok, hogy bekennek ecettel, mikor lázas vagyok.

Mindezek ellenére nagymamám ezeket soha nem veszi figyelembe, mondván, hogy ezeket így kell csinálni, mert így a helyes és ne legyek már olyan hülye.

De már nem egyszer kerültem kórházba gyomormosásra, mert nagymamám még a szalmakrumplira is cukrot tesz. Ugyanakkor egyszer, mikor jól bekent ecettel, mert kicsit belázasodtam, még kómába is estem 5 napig, olyan heves reakciót váltott ki nálam az ecet.

De mindezeket mamám nem érti meg, és továbbra is megy a feje után. Mit tehetnék, hogy végre 1 kicsikét is lássa be, hogy nem mindenkinek jó ami neki jó?


2011. jún. 4. 16:57
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
76%
Egy orvosnak kellene elmondanod a problémádat, lehet, hogy ő tudna hatni a nagymamádra. Az idősek egy része az orvosokat szenteknek tartja :)
2011. jún. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
88%

"Nézzük meg az igazi falusi parasztgyerekeket, most sincs egy fikarcnyi bajuk sem, úgy, ahogy régen. "


Párom vidéken született és nőtt fel, igazi falusi körülmények között, erdő-szántó közvetlen szomszédságában, és olyan pollenallergiája van, mint a huzat...

2011. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Én 25 éves vagyok és soha nem kent még senki ecettel.

Ti hol éltek?:D

18/F


XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDHOPSSZS:DDDDDDDDDDDDDDD

2011. jún. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem, tényleg tudja mit jelent, mindennap betanul egy darab idegen szót(ugyanezt csinálja az angol és német szavakkal) és annyira okos basszus:((((
2011. jún. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!