Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
"Melyik ujjamat harapjam meg,aki meg férjet irja a többség nem érti meg és elitéli,hogy milyen má..." - Te mit szóltál volna, ha az apádhoz képest háttérbe szorultál volna érzelmileg az anyád számára? Főleg ha ennek megnyilvánulásai is lettek volna? De ne a mostani énedet képzeld bele ebbe a helyzetbe , hanem mondjuk az 5 éves kori énedet.
2011. jún. 7. 00:47
 32/66 anonim ***** válasza:
74%

Ha ideszartál a topicomba, akkor válaszolj.

Moderáld már magad,mert nem a haveroddel beszélsz.Én semmi trágárt nem irtam neked.Nem szartam ide válaszoltam ,ha nem tetszik a válasz töröltesd ki,nem kell hozzá a duma.

2011. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
81%
Elég szar gyerekorom volt.De nem azért mert anyám jobban szerette apámat.
2011. jún. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:48


Én inkább nevezném szarásnak , mint válaszadásnak azt , ha úgy támadod vki véleményét , hogy el sem olvasod azt. Sztem ez nem nagy elvárás.:)

2011. jún. 7. 00:53
 35/66 A kérdező kommentje:

"Elég szar gyerekorom volt.De nem azért mert anyám jobban szerette apámat."


Nincs kauzális összefüggés sem a kettő között? (ezt nem tudhatom , azért kérdezem.)

2011. jún. 7. 00:54
 36/66 anonim ***** válasza:
72%
Az életkorod mennyi?
2011. jún. 7. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:
Nem hinném ,hogy az életkorom releváns lenne a témában.
2011. jún. 7. 00:56
 38/66 anonim ***** válasza:
68%
Nem hinnéd mennyire az,további szép estét.
2011. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
87%

mark86


fiatal még,különben nem használna olyan szavakat amivel be szeretné bizonyítani az ellenkezőjét/felhalmozódott gyermeki düh érezhető minden kommentjéből.

2011. jún. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
77%
Nyilvanvaloan nagyon szeretem a ferjemet, es ö is engem, de ahogy nekem is a gyerek az elsö, es a legfontosabb, ugy neki is. En a gyerekemet szeretem jobban, nem tudom miert, de szerintem ez normalis, hogy egy anya a gyereket erzi a legfontosabbnak a vilagon. Ez a szeretet teljesen mas, mint amit a fejem irant erzek, sokmindenben megis hasonlo, mert nem birnam ki, ha barmelyiket is elveszitenem. Megis, ha az lenne a kerdes, hogy valamilyen, barmilyen oknal fogva valasztanom kellene köztük,akkor a kisfiamat valasztanam, es a ferjem is öt valasztana ez biztos. Erröl egyebkent mar beszelgettünk:-)
2011. jún. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!