Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
79%

Hogy lehetne hiba ,hogy vki legalább annyira szereti a gyerekét , mint a férjét. Abszurdum.


És ha valaki annyira szereti a férjét mint a gyerekét,az miért olyan fura,mirt kell egyből neki támadni.

Az Hiba talán?

2011. jún. 7. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
69%
Veszélezteti a gyerek biztonságát ha a anyja szereti az apját is ugyanúgy,na ez gáz,jobb lenne ha ráse szarna a férjére,a gyerek meg abba nőne föl,az éhezés az veszélyezeti egy gyerek biztonságát,nem egy kit szeretek jobban marhaság.
2011. jún. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:24


Azzal semmi baj nincs, ha annyira szereti a férjét , mint a gyerekét. Sehol nem írtam ilyet...

2011. jún. 7. 00:27
 24/66 anonim ***** válasza:
82%

Kedves Kérdező, 0:19 vagyok.

Nem szeretem jobban, csak mélyebben.

A gyerekeim megkapnak tőlem mindent érzelmileg. Semmiben nem szenvednek hiányt. Nincs, amit észre vehetnének.

Sőt, ha egyszerre kérnek valamit, akkor a gyerekek az elsők, aztán a férjem. De ezt ő is megérti.

2011. jún. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 A kérdező kommentje:

"Veszélezteti a gyerek biztonságát ha a anyja szereti az apját is ugyanúgy,na ez gáz," - Ilyet nem írtam ,hogy veszélyezteti a biztonságát.De most ,hogy mondod erre is láttam már példát. A nő hagyta ,hogy a kislányát rendszeresen durván és gyakran ok nélkül , dühből verje az apja , csak azért, mert neki fontosabb volt a kis érzelmi háttere, a férje pénisze és pénze a lányánál.


" Aztjobb lenne ha ráse szarna a férjére,a gyerek meg abba nőne föl," - Ilyet sem írtam sehol. Épp ellenkezőjét erősítettem ,amikor azt írtam , egy feleségnek a szülés után is ápolnia kell a házasságát. Emberek ennyire nem tudunk olvasni?


"az éhezés az veszélyezeti egy gyerek biztonságát,nem egy kit szeretek jobban marhaság." - Egy kisgyerek számára, aki ki van szolgáltatva az egész világnak, ez nem akkora marhaság.

2011. jún. 7. 00:31
 26/66 anonim ***** válasza:
72%

Megint 0:19 vagyok!

Az, hogy esetleg valaki még egy kicsit jobban is szereti a férjét, mint a gyerekét, még nem jelenti azt, hogy teljesen kifordul anyai mivoltából, és hagyja, hogy az apa üsse-verje.

Ne essünk át a ló túloldalára.

2011. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:27


Ha ideszartál a topicomba, akkor válaszolj.

2011. jún. 7. 00:37
 28/66 A kérdező kommentje:

"Az, hogy esetleg valaki még egy kicsit jobban is szereti a férjét, mint a gyerekét, még nem jelenti azt, hogy teljesen kifordul anyai mivoltából, és hagyja, hogy az apa üsse-verje.

Ne essünk át a ló túloldalára."


Nem általánosságban írtam. Csak reflektáltam egy a kezdeti hozzászólásomra torzan reagáló válaszra.

2011. jún. 7. 00:40
 29/66 anonim ***** válasza:
72%

Igen az éhezés nem marhaság,tapasztaltam sajnos.


De ez férjem szeretem -e jobban vagy a gyereket ez egy marhaság.Melyik ujjamat harapjam meg,aki meg férjet irja a többség nem érti meg és elitéli,hogy milyen má...

2011. jún. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
55%
Ja, értem. Bocsi. :)
2011. jún. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!