Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azért is megválaszolhatatlan, mert akkor ennyi erővel össze lehetne hasonlítani azt, hogy a páromat szeretem-e jobban, vagy a legjobb barátomat... A Kettő még csak nem is hasonló.
2011. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
91%

Máshogy szeretem őket. De ha választani kell, egyértelműen a gyerekem az első.


Ez így van a férjemnél is.


(Eleinte nem, de aztán belerágtam a fülébe, mert nálunk esélyes volt, hogy ott maradok a szülőágyon. Akkor egyértelmű volt, hogy mindenáron a gyereket helyezzék előtérbe. Nem bocsátottam volna meg neki, ha engem választ a gyerkőc élete helyett. De szerencsésen túlestünk a dolgon. A kisasszony már 2 éves, de sajnos nem lehet testvére.)

2011. jún. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
94%
Most már a gyerekeimet. Első házasságomban nem így volt, Olyan hőfokon szerettem a férjemet, hogy izzott az egész lényem. Persze imádtam a gyerekeket is, de Ők valahogy ennek az izzásnak voltak velejárói. A vége az lett, hogy elhagyott, és újra férjhez mentem. A párom minden téren tökéletes választás számomra, nem tudok betelni vele, de már NEM AKAROK úgy égni, mint régen, mert tudom, ez egyszer majd fájdalmat okozhat. A feltétlen szeretet maradt a gyerekeimé, a páromat pedig szeretem szerelemmel, de szabtam önmagamnak egy határt.
2011. jún. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
A gyerekemet mindenkinél és mindennél jobban szeretem!
2011. jún. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
42%
Egy normális anyának mindig a gyereke lesz az első. Persze ez nem jelenti azt hogy a férjét kevésbé kell szeretni.
2011. jún. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne rangsorolni,mert a gyerek is megérzi,de a férj is,nem lenne ennyi szétmenés,ha nem állítanánk fel ilyen ranglistákat.
2011. jún. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
Na itt is összegyűlt a "mintaanyák" apraja-nagyja :) A normális ha egy anyának a gyereke az első. Ez nem ősanyaság (egyébként unintelligenciára vall ezt a gyk-s műszót használni dehát vannak hozzászólók akiktől nem várna mást az ember) hanem anyaság. De mondjuk van aki nem annak való, hanem csak szült mert társadalmi elvárás. Mondjuk aki a "belefullad a gyerekébe" kifejezést írta még első oldalon, hát mondjuk ő ne szüljön. Ő max házasodjon és itt álljon is meg, gyerek nem minden gondolkodású nőnek való.
2011. jún. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
"A szeretetet nem kell megosztani" Aki kételkedik nézze meg a Csodás álmok jönnek című filmet, ami valóban csodálatosan szép alkotás.
2011. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
36%
A férjemet. Mert belőle csak egy van. Ő a társam, vele élem meg és oldom meg a mindennapok gondjait. Sokkal régebb óta vagyok vele mint a gyerekeimmel. Gyermekem több lehet, de igazi társam csak egy. Ha ne adj Isten meghalna a gyerekem, vagy az egyik gyerekem, szülhetek még, de a párom az a párom. Lehet lepontozni, lehet hogy nem is fogalmaztam túl világosan, de tán sokan megértik mire gondolok. Kérdező, igen alpári néha a stílusod, biztos hogy van benned sok sérelem, de jó lenne ezt nem a válaszadókon kiélni, hiszen megtisztelnek azzal hogy válaszolnak a kérdésedre. 37/nő
2011. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:

Igazi társ csak egy lehet? Király. Kár, hogy sok válás van tizen-, huszonéves házasság után is. Gyerekednek mindenesetre ne mondd hogy hát kicsim apád fontosabb mert ha te meghalnál téged tudnálak pótolni.

Gratulálok. Nem pontozlak le hiszen a pontozás felesleges mert itt nincs hasznos meg hasznos válasz, de azért ledöbbentenek bizonyos válaszok, ilyenkor mindig elhűlök hogy csak a gyerek meg ne tudja hogy az édesanyja hogyan vélekedik egy ilyen kérdésben.


Én azt mondom hogy a férfit a nő, a nőt a férfi MINDIG tudja pótolni.Mert a "társ örök életre" csodásan költői hangzású, ám sajnos hogy örök életű-e, csak halálunkkor tudjuk meg. De a gyereked akit megszültél, a te saját véred marad, ő pótolhatatlan. De sokan a gyereket csak másodlagosnak tartják a férfiak után... furcsa, és valóban ledöbbentő, de nem vagyunk egyformák.

2011. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!