Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:06


Le tudnád írni , hogy milyen különbséget érzel férjedhez és a gyerekedhez való viszonyulásod között? És hogy miért érzed a férjed iránti szeretetet intenzívebbnek?

2011. jún. 7. 00:08
 12/66 anonim ***** válasza:
58%

74 % téged szét fognak itt tépni az ősanyák.

Sokan sajnos belefulladnak a gyerekükbe,elfelejtik hogy nem csak anyák,aztán nem értik a férjük miért megy máshová.

2011. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:10


Az ,hogy vki legalább annyira szereti a gyerekét , mint a férjét , nem azt jelenti ,hogy a férjét elhanyagolja , vagy " belefullad a gyerekébe" :D Nem értem, miért jelentené ezt. Nincs törvényszerű összefüggés a kettő között. A férj elhanyagolásának okai közt ez az ok pont nem az , ahol a hibát kell keresni. Hogy lehetne hiba ,hogy vki legalább annyira szereti a gyerekét , mint a férjét. Abszurdum.

2011. jún. 7. 00:15
 14/66 A kérdező kommentje:
Ha vki elhanyagolja a férjét, a probléma nem a gyerek iránt érzett szeretet, ez biztos...
2011. jún. 7. 00:17
 15/66 anonim ***** válasza:
67%

mark86


igazad van,de megnézném hogy ha napi 24 órában egyedül kínlódna egy férfi a gyerekkel mibe fulladna bele.

nem lehet könnyű fitt,üde,fiatalos bombázó mintafeleségnek lenni 1-2 kisgyerekkel a nyakukon. persze ha már nagyobbak az más tészta,de sok férfi elvárja hogy a felesége ugyan az maradjon mint szülés előtt és ez kizárt dolog szerintem. nem kötözködés,mert vannak feleségek akik tényleg túlzásba viszik csak mondom.

2011. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 A kérdező kommentje:
De ne offoljunk. Most nem kellenek a férjet védő hozzászólások. Egyértelmű egy egy feleségnek szülés után is ápolnia kell a házasságát. Ez nem vitatéma.
2011. jún. 7. 00:18
 17/66 A kérdező kommentje:
*hogy egy
2011. jún. 7. 00:18
 18/66 anonim ***** válasza:
78%

mark86


00:10-nek ment.

2011. jún. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
91%

74% 0:06 vagyok.


Nagyon sokat gondolkodtam a válaszon.

Hadd kezdjem azzal, hogy a gyerekeimért képes lennék meghalni. Vagy ha (ne adja Isten) megh*lna (ki sem merem írni) valamelyik, akkor én abba belepusztulnék.

De ha a férjemmel történne ugyanez, akkor nem, bár biztos belerokkannék lelkileg.

Ez valószínűleg az anyai ösztön miatt van, és amiatt, hogy egy élettársat túlélni természetes, míg a gyereket túlélni nem az.


Mégis a férjemet "mélyebben" szeretem. Nem jobban, de ragaszkodóbban.

Vele régebb óta vagyok együtt, több mindenen mentünk át, egyenrangúak vagyunk a házasságban. (A gyerek nem egyenrangú az anyával.) A férjemmel lelki társak vagyunk, hiszen mindent meg tudunk beszélni, és minden gondot meg tudunk közösen oldani. A gyerekek ugyen elmondanak mindent, de ez egyoldalú. Nyilván nem traktálom őket az én gondjaimmal, ami legtöbbször nem is gyereknek való. Továbbá én oldom meg az ő gondjaikat és nem fordítva. (Tudom, ez majd változik, amikor majd ők etetnek meg pelenkáznak engem.)

Persze ez nem panasz :) hiszen a gyerekek legyenek gyerekek, az anyának meg az a dolga, hogy segítse, nevelje őket.

Csak azt akartam kidomborítani, hogy a férjemmel mitől mélyebb a kapcsolatunk.


Te jó ég! Vissza sem olvasom, hogy miket írtam. Ha valaki érti, és megérti, annak gratula! ;)

2011. jún. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 00:19


Én ezt értem , de azt remélem tudod ,hogy a gyerek ezt megérzi. Én is megéreztem ,hogy az anyám jobban szerette nálam a testvéremet , és más gyerekek is megérzik , ha nem ők az elsők... Most engem fognak megszólni, de ez veszélyezteti a gyerek biztonságérzetét.

2011. jún. 7. 00:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!