Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kit szeretsz jobban: a házastá...

Kit szeretsz jobban: a házastársad vagy a gyereked?

Figyelt kérdés
2011. jún. 6. 23:28
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
12.56, jobb lett volna, ha inkább nem is válaszoltál volna! Megdöbbentő az a hozzáállás, hogy szerinted a gyermeked pótolható, mert ha esetleg meghal semmi vész, mert szülsz egy másikat!??? Legalábbis nekem, ha csak egy pillanatig megfordul a fejemben, hogy elveszíthetem a gyermekem összeszorul a szívem és elfog a rettegés. Én feltétlen szeretettel fordulok a gyermekem felé. A férjemet nem tudom így szeretni, mivel felé már vannak elvárásaim és ha esetleg rosszra fordulna a kapcsolat(verne például) azonnal elhagynám. Pedig nekem a férjem nem csak a szerelmem a legjobb barátom is.
2011. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
0%
12:56 vagyok. Azért nem lehet igazságot tenni, mert pl a halál is teljesen mást jelent neked mint nekem és a többi embernek. Nem gondolom, hogy az valami szörnyű dolog. A test elmúlik, de mit tudsz te arról mi jön utána. Lehet hogy valami sokkal klasszabb. Nem tudhatod, te sem én sem, de az biztos, hogy nem képzeljük egyformán a dolgot. Persze én is kiborulnék ha meghalna valamelyik gyerekem, totál összetörnék, de felállnék, mert az élet megy tovább, ez egy örök körforgás. A gyerekem nem a tulajdonod. Ha meghal, kit siratsz, Őt? Őt már aligha, mert fogalma sincs róla valószínűleg hogy viselkedsz. Magadat siratod, hogy neked nem lesz részed több örömben tőle. Tehát, önző vagy. Ezen már gondolkodtál? Így ítéld meg amit írtam. De ez szerte ágazó téma, csak arra akartam rávilágítani, hogy kár ilyet írni, hogy bár meg se szólaltál volna, mert nem tudhatod ki vagyok honnan jöttem, és az sem, hogy nem fogod azt mondani pár év múlva, hogy volt abban ott valami igazság. Ne ítélj, hogy ne ítéltess.
2011. jún. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még soha nem halt meg gyermeked mert lehet ha átélted volna nem írnál ilyeneket. Ha meg mégis akkor csak sajnálni tudlak hogy lelkileg ilyen szegény vagy. Egy gyermek nem egy tárgy amit pótolni lehet az elvesztése pedig igen is hatalmas tragédia ami után egy anyának joga van dühösnek össze törtnek lenni. Ez nem önzőség hanem anyai szeretett.
2011. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
100%
Gratulhatunk a fogyasztói társadalomnak ahol ma már minden potólható.
2011. jún. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Na az ostobaság határtalan, ez mindig bizonyságot nyer ezen az oldalon :)


Ma megtudtam hogyha valakinek meghal a gyereke és megsiratja akkor önző.


Namármost, ez minden, de MINDEN buta, ferdült, logikátlan gyk-n valaha olvasott választ ütött, le is fagytam rendesen. Aztán eszembe jutott hogy felesleges ilyenen elmélkednem, nem vagyunk egyformák. Annyi nő van a világon aki ha szül, azt mondják rá inkább csinált volna kisszéket helyette, szóval na bumm ilyen is van, akinek a gyereke annyi mint egy zacsi csipsz bezzeg a férje. Mondjuk nem tudom hogyha a férj hal meg (tudom hülye feltevés mert ilyennel nem jó példálózni) akkor őt meg lehet siratni? Nem értem, mindegy is.


Egy biztos. Aki így gondolkodik, szívemből remélem hogy a gyerek sem kötődik annyira őhozzá, mert nem kap vissza feltétlen szeretetet, féltést. Ő csak egy eredménye az imádott férfival töltött szexelésnek. Legalábbis annak, aki szerint a gyereket megsiratni önzőség, ott kétség sem fér ahhoz hogy az illetőnek halovány segédfogadalma nincsen az igazi anyai érzésekről.

2011. jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
Na, jól megkaptam. Nem csak a gyereket siratni önzőség valahol, hanem minden halottat. A férjemet is, az anyámat is. A halott mit érez ebből? Na mindegy. Mégis siratnám mindkettőt én is, hiába tűnök gépnek. De ez hosszú értekezés lenne az életről, meg stb-ről. Mindenkinek szép napot. Boldog lennék ha én lennék a világon a legrosszabb anya. Akkor nem itt tartanánk.
2011. jún. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!