Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem keresnek a...

Engem miért nem keresnek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Vagyis csak 1 ember van akit barátnak hívhatok, a többi max haver.

De senki sem hív sehova. Én írok rá erre a barátra msn-en is, ő sosem. Pedig amúgy simán elbeszélgetünk 5-6 órát is.

Én félek másokat elhívni, mert nem akarok rájuk akaszkodni.


17/L


2011. jún. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
93%
Kicsit sokat beszélsz....félnek a lerohanástól? Tartsd vissza néha magad-mondj keveset és lényegeset. vagy pl. hívd meg a moziba, ne példálózz vele
2011. jún. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
fiú
2011. jún. 12. 22:40
 13/56 A kérdező kommentje:
Kb havi 1 nap van, amikor be nem áll a szám. Másokkal szinte képtelen vagyok beszélgetni, csak ezzel a sráccal megy. Szerintem nem beszélek sokat, nem vagyok olyan tipikus nő
2011. jún. 12. 22:41
 14/56 anonim ***** válasza:
93%

ha egy fiú akkor így van:

nem tudsz mindig neki írni, mintha nem lenne életed,

mert unalmasnek tünik, ezt úgy mondom neked mint egy igazi barát, meg mondom a frankót, ezt csak egy igazi "haver" csinálja :P


de úgy van ez, ha azt akarod hogy ö is keressen, jobban akarjon veled találkozni, akkor kell hagyni öt, ne írjál mindig rá, ne keresd folyamatosan, hanem várd egy kicsit míg ö ír, találjál közben más elfoglaltságott, sajnos az igazság hogy nem lehet mindent egy fiúra vagy egy lányra rakni, mert jönnek mennek.

2011. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
80%
Látod, ez lehet a baj...be kellene osztanod, Mert most is "gátszakadásod" van-nézd vissza, hányszor ragadtál klaviatúrát...figyelj, a viszafojtott dolgok nem vezetnek jóra. Próbálj meg különböző kommunikációs helyzeteket egyenrangúan kezelni-pl. levelezz, fórumozz, menj el ftnesbe-Adódnak lehetőeségek spontán beszélgetésre. Még ha semmitmondóak is. Akkor nem gyűlik fel benned a sok energia, hogy 5-6 óra legyen levezetni. Hidd el, jószándékkal írtam.
2011. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%
Az előttem szólóval is egyetértek
2011. jún. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Beszélgetek sokat, de ezzel a sráccal valahogy mindig jön a következő téma, és a végén ott tartunk, hogy este 11 és már mindjárt elalszunk a gép előtt a fáradtságtól.


Amúgy kb 2 naponta szoktam ráírni. Egyszer megnéztem, hogyha én nem írok rá, akkor ő megteszi-e. 1 hétig nem beszéltünk, majd ráírtam, és megkérdeztem, hogy ő miért nem tette. Azt mondta, hogyha ő ír rám, biztos nem lesz témánk :/

2011. jún. 12. 22:48
 18/56 A kérdező kommentje:
Nem írok neki mindig, sőt, ha feljön msn-re délelőtt mondjuk, nem is írok rá, csak estefelé. Nem egyből rohanom le..
2011. jún. 12. 22:49
 19/56 anonim válasza:
80%
forever alone
2011. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
DE NEM MA. :D
2011. jún. 12. 22:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!