Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem keresnek a...

Engem miért nem keresnek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Vagyis csak 1 ember van akit barátnak hívhatok, a többi max haver.

De senki sem hív sehova. Én írok rá erre a barátra msn-en is, ő sosem. Pedig amúgy simán elbeszélgetünk 5-6 órát is.

Én félek másokat elhívni, mert nem akarok rájuk akaszkodni.


17/L


2011. jún. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
De b+ én csak elütöm a magányos perceidet a hülyeségeimmel, ne mond, hogy nem élvezed :D
2011. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:

Hát, tényleg a döbbenettől maradtam eddig, de most táv. Jó önmarcangolát neked.

Van fiú-lány barátság, de nem ílyen, ahogy te gondolod. 17 körül semmiképp. Jóéjt

2011. jún. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 A kérdező kommentje:

Persze, biztos nincs. Te már csak tudod.

lehet, hogy te olyan lány vagy, hogy olyan fiúkkal haverkodtál, akik csak megd*gni akartak téged, de engem többre értékelnek, és ez a fiú sem olyan, hogy mindenkivel lefekszik.


Amúgy amit az egyikőtök elvág, az nem hülyeség. :D

2011. jún. 12. 23:13
 44/56 anonim ***** válasza:
sztem a 68% os nem lány, vagy ha az akkor már túl van a nyugdíjon.
2011. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
Hát, hogy őszinte legyek, euért nincs barátod...Végigolvastam (szenvedtem) és az jött le, hogy te egy ilyen emos depis csaj lehetsz....aki nem akar tenni semmit annak érdekében, hogy egy kicsit vidámabb legyen és igy tapadjanak rá a barátok. Az a valaki csak felajánlotta, hogy menjetek campingezni, te meg lehordtad, hogy nem mondja meg, hogy mit csinálj...Hát öregem, te mész a FuckYeah-ra, az már biztos! És aki azt irta, hogy FOREVER ALONE :D annak igaza volt. és te pedig nem ma, hanem FOREVER ALONE!
2011. jún. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 A kérdező kommentje:

Én folyamatosan mosolygok, de fáradt vagyok most és melegem van, beteg vagyok, minden bajom van.

Nem vagyok emós depis.

2011. jún. 12. 23:18
 47/56 A kérdező kommentje:
Ha neked az a legnagyobb örömöd, hogy forever alone, akkor legyen :) Neked is további ilyen jót az életben drágám. :)
2011. jún. 12. 23:19
 48/56 anonim ***** válasza:
Ez az....némileg keresetlen formba öntve,ne szívd mellre..
2011. jún. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 A kérdező kommentje:

Egy ismeretlen senki véleményét nem szívom mellre.

Egyszer úgyis mindent visszakap az élettől, remélem kamatostul :)

2011. jún. 12. 23:21
 50/56 anonim ***** válasza:

mégis mi tudjuk, fiúk.

miböl veszed hogy mindenki lány aki ír neked,

szeríntem a többség aki válaszolt fiú :D


és ezzel annyit hogy 20 évesen, és szeríntem mindig így van, ha nem tudsz fiúként egy lányt megd-gni, vagy mondjuk nem akarod megd-gatni akkor egyszerüen nem foglalkozol vele annyit

2011. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!