Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem keresnek a...

Engem miért nem keresnek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Vagyis csak 1 ember van akit barátnak hívhatok, a többi max haver.

De senki sem hív sehova. Én írok rá erre a barátra msn-en is, ő sosem. Pedig amúgy simán elbeszélgetünk 5-6 órát is.

Én félek másokat elhívni, mert nem akarok rájuk akaszkodni.


17/L


2011. jún. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
Te computerfüggő vagy? Lassan én is az leszek...Ilyenkor elzárom néhány napra....Lehet, hogy látszik, ha ent vagy msn-en? Nem értek hozzá...de a skype-ot azért hagytam abba, mert olyan, mint egy leskelődés...Nagy Testvér jelez, ha fent vagyok/ha más bekapcsol-te ezt senki sem szereti..
2011. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

De most ne keljen már megmagyaráznom, vagy szerinted akkor miért nem keres? Meg miért mindíg neked kell ráírnod?

100 km nem a világvége, feltalálták már a vonatot.

2011. jún. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 A kérdező kommentje:

Nincsenek haverjai a suliból. Ez totál lehetetlen, amit írsz, szóval mind1 :) Ráadásul másba szerelmes, nekem is van barátom, szóval mind1


Nem vagyok gépfüggő, csak esténként vagyok itt, mikor már nem lehet sportolni, mert már megfürdötem

2011. jún. 12. 23:05
 34/56 anonim ***** válasza:
ehh
2011. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Jó, nekem viszont nincs időm naponta utazni kb 50 km-t, ottmaradni 3-4 órát, majd haza.
2011. jún. 12. 23:06
 36/56 anonim ***** válasza:
Aha. Te tényleg azt hiszed, fiatal fiúk "barátkoznak" lányokkal? Ha másba szerelmes nem gondolod, hogy azzal a lánnyal van tele a feje?
2011. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
Különben is 17 vagy bszod vegyél egy jegyet aztán irány az agárdi pop strand, vagy siófok beach house fél nap alatt lesz egy rakás új barátod...
2011. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 A kérdező kommentje:

Már miért ne barátkozhatnának fiúk a lányokkal?

Ez most komoly? Ne nevettess, hogy te ezt gondolod...


Haggyuk inkább a kérdést, mert ez már kezd vicces lenni :) Ilyen ember nekem ne írjon, aki ennyire .. hogy is mondjam.. inkább sehogy. Jó éjt neked, és nehogy beszélgess 1 fiúval!:)))


(hihetetlen, hogy létezik olyan, hogy fiú-lány barátság, mikor egyáltalán nem jövünk be egymásnak, és ő nem kell a látói szerelmének)

2011. jún. 12. 23:09
 39/56 anonim ***** válasza:
Ha van barátod, akkor miért nem mentek pár napra sátrazni valahova? Annyi camping van ;) Nincs sátor vagy mi?
2011. jún. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

És ez most hogy az istenbe jött ide?:DD

Amúgy neki nincs szünet, dolgozik, szóval majd ha szabija lesz, akkor.


De ne mond már meg, mit csináljak, jó?:))

2011. jún. 12. 23:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!