Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Engem miért nem keresnek a...

Engem miért nem keresnek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

Vagyis csak 1 ember van akit barátnak hívhatok, a többi max haver.

De senki sem hív sehova. Én írok rá erre a barátra msn-en is, ő sosem. Pedig amúgy simán elbeszélgetünk 5-6 órát is.

Én félek másokat elhívni, mert nem akarok rájuk akaszkodni.


17/L


2011. jún. 12. 22:28
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, erre, hogy aki igazi barát annak benne vagy a telefonjában + ő is a tiédben.


Én nem bíznék meg ezek utána srácban a heyledben ki tudja nem beszél e másoknaka dolgaidról a hátad mögött...

2011. jún. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
Ahogy a fiúk ebben a korban megteszik-ez az, amit nem értesz. Az óvodában és 30 fele vannak fiú-lány barátságok. Mellesleg nem minden 68-as vagyok én, a másik tényleg fiú sztem.
2011. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
Szerintem a srác úgy veszi, hogy nyomulsz. Hidd el, valakinél nem fér bele, hogy párkapcsolat mellett ellenkező neműekkel alakítsanak ki mélyebb kapcsolatot. Attól, hogy te úgy gondolod, létezik mindenféle nemiségtől mentes ffi-nő barátság, más még gondolhatja az ellenkezőjét és a srác nagyon úgy tűnik, hogy így gondolja. Egyébként szerintem is vedd fel a kapcsolatot korodbeliekkel és menjetek ki a strandra vagy a Balatonra.
2011. jún. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Nagyon így van.
2011. jún. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:

Állj fel a gép elől és keress élőben haverokat. Én pl nyelvvizsgán barátkoztam össze egy emberkével. Ne félj elhívni embereket,az még bőőven nem nyomulás. Van olyan ismerősöm,aki egy időben minden egyes áldott nap piszkált hogy menjek át hozzá (ahol semmit nem csináltunk,csak társat akarsz akivel tud cigizni meg bebaszni,én meg ezekért nem rajongok),és ha nem vettem fel a telefont,10x megcsörgetett. Na ez nyomulás.


Amúgy melyik megyében laksz? :D Gyere,menjünk el sörözni,biliárdozni :D

16/L

2011. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
*csak társat akart,bocs :D
2011. jún. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!