Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes, megbízható férjem...

Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.Egyenesen a férjem elé álltam,és elmondtam mindent.De a családom ellehetetlenített,zsarolnak a gyerekekkel,meg hogy mindenkit tönkreteszek..Mindenki azt mondja,elcseszem az életem,de én hiszem,ha tudok mást ennyire szeretni,akkor már nincs értelme otthon lenni.Nem megy a szex sem,bár az régebb óta,nem kívánom.Bevállalnának a gyerekekkel,de az egész családom ellenem van,a szüleim is.Nem tudom,mit tegyek,szétszakadok.Mást súg az eszem,mást a szívem.De a kicsik is csak akkor boldogok,ha én az vagyok nem?..:(
2011. júl. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
Van ilyen.Nem vagy ezzel a problémával egyedül.Nálunk fordítva volt.Én vagyok állati rendes,és engem csaltak.A szerelem felbolygat mindent.
2011. júl. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
59%
van kiút. az emberi tartás. jó férje van jó apja a gyerekeinek. ezt becsülni kell. és valaha szerette. elrontotta,h kívül kereste a boldogságot. akiben van tartás,az nem lesz szertő,az kitart a családja mellett ha szépen élnek. egy nőnek kell tartás. főleg a gyerekek miatt. a szerelem elmúlik. amig tart addig kell kialakítani a hosszú távú érzéseket,kapcsokat. a tiszteletet,szeretetet,megbecsülést,hűséget. ha megvan,akkor egyik se megy félre. egy kis kilengés még így is megeshet,de az h valaki évekig így éljen és még le is akarjon lépni,és még nő is ráadásul,számomra ez már elfogadhatatlan. egy anyának nem szabadna így élnie,gondolkodnia
2011. júl. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
88%

Nálunk több ilyen eset is volt a környéken.

Az apjuk kihajtotta a belét, míg eközben

az anyjuk otthon unatkozott és epedezett a Bradt Pitiért..

Azután jött a válás és most már mindegyik asszony dobva van az új pasitól is.


Kell a jó? NEM !

Kell a rossz? IGEN!

2011. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a hozzászólásokat,mindegyiket kivétel nélkül,ezeken a dolgokon vívódom én is 2 éve.Pont ezeken.A gyerekek picik még,6 és 4 évesek,én 32 vagyok.Nagyon sok ember felett törtem pálcát régebben,amit már bánok,ez valóban nem rendelésre jön,és valóban irányíthatatlan.Csak küzdeni tudsz magaddal ellene,,aztán feladod.Próbálkozol a lezárással,aztán azt is feladod,mert nem megy..Én magam egy teljesen reálisan gondolkodó,2 lábbal a földön járó embernek tartom.Mégis itt írdogálok kétségbeesésemben.A gyerekek nagyon okosak,és hihetetlen,de minden rezzenésem érzik.Nem véletlen írtam,hogy fontos,én boldog legyek,különben ők "is" zombik..Lehet színjátékban élni,de meddig.És a férjem is olyat érdemel,aki boldoggá teszi.Nehéz ez a szitu,és én sem látom a kiutat.

2011. júl. 29. 09:21
 55/60 anonim ***** válasza:
20%

A férjemmel a válása után ismerkedtem meg. Viszont a lánya (!!!) mesélte, hogy ő nagyon megszenvedte az egészet, ugyanis évek óta halott volt a szülők kapcsolata, de nem mertek lépni, mert a gyerek...

Na, a gyerek szívta a mérgezett levegőt otthon, pedig ajtócsapkodás aránylag ritkán volt. De egymás mellett éltek, tapintható volt a feszültség és mindkét szülő bőszen lógatta az orrát.

Ez tartott 4-5 évig, majd a lány odaállt eléjük, hogy az ő kedvéért váljanak el végre és legyenek mosolygósak, mert ő ezt nem bírja tovább. Másnap beadták a keresetet.

Viszont ha a lány nem nyitja ki a száját, ki tudja meddig kínlódott volna három ember "jó szándékból".

Azóta az anyjának is van új partnere, akivel jól érzi magát. Vele nem beszélgettem erről, de férjemet azóta mardossa a bűntudat, hogy hány évig okozott rosszat a lányának, mert a "gyerek miatt együtt" elvet követte.

2011. júl. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
5%

11:17

Azért, mert neked nem sikerült, nem jelenti azt, hogy másnak sem fog.


Utolsó: Na igen, azok a gyermeki megérzések... Bár volt nemrég olyan kérdés itt, ahol a gyerek össze akarta tartani a szüleit, pedig azok naponta alázták egymást. Érdekes dolgok ezek.

2011. júl. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

csak ez azért nem áll,mert 1: a gyerekek még kicsik,2: nem alázzák egymást.


én a helyedben megfordítanám a helyzetet: mi lett volna ha a férjed közli, h elmegy,elviszi a gyerekeidet,te max 2hetente láthatnád,és tudnád h a mindennapjaikban másik "anyuka" vesz ezentúl részt? beleőrülnél sztem és a férjed nőjét a gyerekek közelébe se engednéd hát még h elvigye őket.


legyél felelősségteljes,és hozz áldozatot a gyerekeidért. ha igazán szereted őket,akkor már nem lesz kérdés benned,mert a szeretet elnyomja majd a szerelmet. ami ki tudja lenne e olyan izgi ha éjjel-nappal a párod lenne,ezt se felejtsd el.

2011. júl. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 xd012345 válasza:
nem mondom hogy szzánalmas,de nem is mondok semmi rosszat ez mindenkivel előfordul(hat)
2012. jan. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim válasza:
ha rendes és megbízható, akkor te egy ritka gonosz némber van...még a saját testeden sem tudsz uralkodni.
2014. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim válasza:
Mi történt azóta?:)
2014. jan. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!