Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes, megbízható férjem...

Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.Egyenesen a férjem elé álltam,és elmondtam mindent.De a családom ellehetetlenített,zsarolnak a gyerekekkel,meg hogy mindenkit tönkreteszek..Mindenki azt mondja,elcseszem az életem,de én hiszem,ha tudok mást ennyire szeretni,akkor már nincs értelme otthon lenni.Nem megy a szex sem,bár az régebb óta,nem kívánom.Bevállalnának a gyerekekkel,de az egész családom ellenem van,a szüleim is.Nem tudom,mit tegyek,szétszakadok.Mást súg az eszem,mást a szívem.De a kicsik is csak akkor boldogok,ha én az vagyok nem?..:(
2011. júl. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
40%

Én nem ítéllek el. Megmondtad már a legeléjn a férjednek, hogy mást szeretsz. Van ilyen, emberek vagyunk, nem mindenki ahhoz megy hozzá, aki valóban neki lett teremtve. Az, hogy zsarol a családod, méginkább téged igazol.

Add be a válópert és élj úgy és azzal ahogyan és akivel szeretnél. Ha 13 éve együtt vagy a férjeddel akkor gondolom a gyerekek sem olyan kicsik már, el tudják majd dönteni, kivel szeretnének élni.

2011. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Ez azt jelenti hogy már 2 éve együtt vagy a másik férfival?

Mert akkor ez nem kérdéses...

Ezt a férjed nem fogja megbocsátani, mindképp menned kell

A család előbb-utóbb el fogja fogadni a helyzetet, más választásuk nem lévén, viszont én úgy gondolom felelőtlen volt részedről mindez sajnos gyerekekkel már soha nem leszel olyan független többé mint azelőtt

2011. júl. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
46%
De MIÉRT KELL NEKED A SZÜLŐK TÁMOGATÁSA??? Hozzájuk akarsz menni lakni?
2011. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
50%
Őszinte voltál,a férjed megbocsájtott.Szerintem ha már nem kívánod,nem kellene boldogtalannak lenned.Ha még szeret az a másik férfi,akkor legyél azzal,de vidd a gyerekeidet is!A gyerekeknek az anyjukra van igazán szüksége.
2011. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 anonim válasza:
36%
A KUTYA IS JÓ MÓDJÁBAN VESZIK MEG!!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
50%
14:47 - ez elég gyenge próbálkozás volt.
2011. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem.Az egy dolog hogy elmondtad a férjednek. Könnyítettél magadon. DE a gyerekeket kellene figyelni hogy nem viselik -e meg a dolgot.? Mennyi idősek?? Csodálom,nem dobott ki a férjed???
2011. júl. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
26%
MINDIG A GYEREK ÉRDEKEIT NÉZDD.NE A SAJÁTODÉT,
2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
78%
A leírásod alapján te már döntöttél, hogy a másikat választod. Nem tudom honnan gondolod, hogy vele nem ez lesz pár év múlva a helyzet. Miért fogják rá az emberek a gyerekekre a dolgokat, nem merik bevállalni a döntésüket, mert érzik, hogy helytelen? Állítólag te boldog vagy a másikkal. Az utolsó mondatod alapján ezek szerint úgy gondolod, ez elég is a gyerekek boldogságához, vagyis nekik mindegy, hogy széthullik a családjuk, ha az anyjuk boldog? Na ne már, ennyire nem csaphatod be magadat. Előfordul, hogy az ember kikacsint házassága alatt, de miért kell rögtön elválni??? Felnőtt ember nem tud lemondani dolgokról, amiknél fontosabb is van?
2011. júl. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
53%
Az nem tiszta számomra,hogy két éve szeretsz mást titokban,és csak most mondtad el/utólag/ a férjednek,vagy már két éve,a kapcsolat elején?Mert nem mindegy.
2011. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!