Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes, megbízható férjem...

Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.Egyenesen a férjem elé álltam,és elmondtam mindent.De a családom ellehetetlenített,zsarolnak a gyerekekkel,meg hogy mindenkit tönkreteszek..Mindenki azt mondja,elcseszem az életem,de én hiszem,ha tudok mást ennyire szeretni,akkor már nincs értelme otthon lenni.Nem megy a szex sem,bár az régebb óta,nem kívánom.Bevállalnának a gyerekekkel,de az egész családom ellenem van,a szüleim is.Nem tudom,mit tegyek,szétszakadok.Mást súg az eszem,mást a szívem.De a kicsik is csak akkor boldogok,ha én az vagyok nem?..:(
2011. júl. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6
 31/60 anonim ***** válasza:
7%

talán a férjednél kellene hagynod a gyerekeket, neked meg megpróbálni együtt élni azzal a másikkal. Ha sikerül, csendben elváltok, rendezitek a gyerekek sorsát, ha nem és a férjed visszafogad, visszamenni hozzá. Mivel a gyerekei anyja vagy, meg fog neked bocsátani és vissza fog fogadni.

Megszüljük őket, gondozzuk, vigyázunk rájuk, de nem lehetünk boldogtalanok egy életen át miattuk. Egy olyan családban, ahol az anya boldogtalan, a gyerek sem lesz boldog. Ha képes vagy megtenni, tedd csak meg.

2011. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/60 anonim ***** válasza:
6%
Látom megjelent az az idióta is aki ész nélkül pontoz mindenkit lefelé..Micsoda szegénylelkű ember lehet!!!
2011. júl. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/60 anonim ***** válasza:
23%
kire gondolsz mégis?
2011. júl. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/60 anonim ***** válasza:
26%

15:21: azert nem mindenkinel igy mukodik. Az is lehet, hogy az a ferfi elhagyna vagy nem lenne tartos a szerelem. Biztosat bizonytalanra cserel es van kockazat, hogy sikerul-e.


Ami meg a gyerekek boldogsagat illeti...irtad, hogy mostoha szulovel is lehetnek boldogok. Lehetnek, de altalaban nem azok. Nagyon helyzettol fugg ez, nem lehet megmondani, hogy kinek hogy alakul, hisz tobb ember szemelyisegen, szerencsejen, hozzaallasan mulik a boldogsag.

2011. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/60 anonim ***** válasza:
43%
Nem értelek, sem senkit, akinek van gyomra két évig csalni egy olyan embert, aki szereti őt, mindent megad neki. Ha nem vagyok boldog valakivel, elválok tőle. Aztán, ha lesz új kapcsolatom, akkor lesz, ha nem, meg így jártam. Én sem állnék melléd a családod helyében.
2011. júl. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/60 anonim ***** válasza:
66%
Jól döntöttél, hogy elmondtad, de ezek után hagyd is el, ne szenvedjen melletted, mikor te máshoz jársz szerelmeskedni nap mint nap... A gyerekeknek is jobb lesz, ha elváltok, és nem azt látják, hogy két jégszobor él egymás mellett. A döntést hagyd meg nekik, hogy kivel akarnak tovább élni. A barátnőm szülei is elváltak, az anya megcsalta az apát, egyik nap bejelentette, hogy ő szerelmes és elköltözik. A lány 12 éves volt akkor, ma 18 és azóta nem beszélt az anyjával, mert nem kíváncsi rá. Az anya próbálkozik, ajándékokat küldözget, hívogatja, smst ír, a lány nem reagál semmire. Az apjának lett egy nagyon aranyos élettársa, őt tekinti anyjának, nem a sajátját, róla tudomást sem vesz. Az anya persze azóta már nincs együtt azzal, akiért anno elhagyta a családját, a jó anyagi körülményeket, szép házat, szép autót, jó munkahelyet. Semmije nincs, az anyjával él, apró munkákból, egyik napról a másikra. 40 évesen úgy néz ki mintha 55 lenne. Neked megérné ha esetleg ez lenne a vége? Persze nem mondom, lehet nálatok happy end lesz, a gyerekek is elfogadják a helyzetet és az új párodat, de azért számolni kell vele, hogy nem így lesz.
2011. júl. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/60 anonim ***** válasza:
0%
nem az a kisebbik rossz, ha csaljuk és együtt maradunk a gyerekek miatt?
2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/60 anonim ***** válasza:
55%
Nem minden fekete fehér, ha nem jön a harmadik, lehet, hogy teljesen jól elvan a férjével. Érzi, hogy komoly, felvállalja a 3., ez nem úgy szokott működni, hogy előre tudom, hogy jön a nagy ő, és még idejében elválok.
2011. júl. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/60 anonim ***** válasza:
41%

Mit kapna a kérdező, ha férfi lenne? Tökös dolog volt, rendes voltál, hogy megmondtad a feleségednek?

Egy nő ássa el magát és helyezzen minden a saját élete elébe, csak mert gyermekei vannak? Akkor már mindenről le kell mondani?

Ja bocs kérdező, az itteni prűd, intoleráns vérasszonyok szerint, te már nem lehetsz soha boldog, és ha minden jó, akkor hogy lehet semmi sem jó, és neked az a DOLGOD, hogy főzz, moss, takaríts, véletlen se élvezd a szexet és persze, hogy mindent feladj, amire vágysz, mert olyan hajón kell az igát húznod rabszolgaként, ahol a férjed, gyermekeid és a családod kezében az ostor. Ráadásul, az intelligens ember meg tudja magyarázni az intelligens gyermekeinek azt, hogy mi a szitu, a gyerekek nem buták. Igen, lehet kezdetben rosszul esik nekik, de attól még ugyanolyan kiegyensúlyozott ember válik belőlük, ha a szülők INTELLIGENSEK és ehhez mérten kezelik ezt a helyzetet.

Én még mindig azt mondom, hogy hajrá, valósítsd meg az álmaid.

2011. júl. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/60 anonim ***** válasza:
82%

Én gyerekként szeretnék hozzászólni.

Amikor olyan 6-7 éves lehettem,észre vettem hogy anyukám állandóan szomorú.Nem vitatkoztak apuval csak úgy éltek egymás mellett.Mindent megkaptam tőlük,egyik sem volt alkoholista,csak nem nevetgéltek,nem beszélgettek egymással.Anyukán szépen rendben tartotta a kertes házunkat,a kertet,főzött,mosott,és ha pihent akkor ki ült a teraszra cigizni,olvasgatni.Apu meg ugye dolgozott,hazajött,és vagy a műhelyben barkácsolt,vagy tévézett. Egyszer apu leült,és azt mondta,hogy anyu nem szeret minket mert el akar menni.Talált egy fiatal fiút és vele akar elmenni.Nem értettem 7 évesen,hogy miért nem szeret anyu engem,hiszen jó gyerek vagyok,és mindig rendes,kedves volt velem.

Megsértődtem,haragudtam anyura.Anyu is leült velem beszélgetni,és kiderült,hogy szó sem volt arról,hogy nem szeretne.mindent elmondott.Azt mondta,hogy szeretné ha vele mennék,mert akkor boldogok lehetnénk..De ha úgy gondolom hogy apuval akarok maradni ő azt is megérti.Fájni fog neki a döntés,de tiszteletben fogja tartani.

Aput választottam,mert nem ismertem anyu barátját,és még mindig az volt bennem amit apu mondott..nem szeret minket.

1 hónap után rájöttem,hogy tök rendes anyu barátja,és apu csak féltékenységből mondta amit mondott.Anyuhoz költöztem.A szüleim csendesen elváltak,én anyuval maradtam.

17 éves vagyok.Még mindig boldog házasságban él anyu,és nagyon szeretem a mostohaapámat is. Megváltozott az életem mert mostohaapám segítségével valóra vált az egyik álmom,hogy külföldön élek,tanulok..Apukámat is nagyon szeretem,mert soha nem tiltottak el tőle,soha nem szidta anyu,és apu is megbékélt idővel.Neki is van barátnője aki szintén nagyon rendes nő..17 évesen másképp látom a dolgokat mint 7 évesen.Ma már tudom,hogy a szüleim a lehető legjobb döntést hozták,és azért mert ők elváltak,és nem tudtak együtt élni,engem mindig szerettek,és ma is szeretnek..

Néha jobb a gyereknek is ha nem boldogtalanok a szülei.

17/L

2011. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!