Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rendes, megbízható férjem...

Rendes, megbízható férjem van, mégis mást szeretek, megcsaltam. És nem tudom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok!13 éve vagyok a férjemmel,mindenünk megvan,gyerekek,ház,stb.Ő megbízható,jó ember,és nagyon jó apa.Mégis 2 éve beleszerettem egy másik férfiba,és tiszta szívemből szeretem.Egyenesen a férjem elé álltam,és elmondtam mindent.De a családom ellehetetlenített,zsarolnak a gyerekekkel,meg hogy mindenkit tönkreteszek..Mindenki azt mondja,elcseszem az életem,de én hiszem,ha tudok mást ennyire szeretni,akkor már nincs értelme otthon lenni.Nem megy a szex sem,bár az régebb óta,nem kívánom.Bevállalnának a gyerekekkel,de az egész családom ellenem van,a szüleim is.Nem tudom,mit tegyek,szétszakadok.Mást súg az eszem,mást a szívem.De a kicsik is csak akkor boldogok,ha én az vagyok nem?..:(
2011. júl. 27. 14:25
1 2 3 4 5 6
 41/60 anonim ***** válasza:
35%

Igen én is olyan ri.ngyó vagyok, mint a kérdező, mert merészeltem megérteni ebben a helyzetben.

Ku.rvulnak a nők hiába, hanyatlik a világ!

Szörnyű, hogy egy fiatal nő beleszeretett másba a férje mellett.

Erkölcsi fertő!

De jó, hogy nem iszlám országban élünk!

2011. júl. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/60 anonim ***** válasza:
Milyen hiányt?
2011. júl. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem jönne, mert gyerekei vannak, és itt a szerelme, de ha megyek, akkor majd megkérdezem a biztonság kedvéért.
2011. júl. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 anonim ***** válasza:
54%

Kedves Kérdező, jól felkavarta a válaszadók lelki világát a felvetett témád, nem is tudják visszafogni magukat. Be kellene tartani a szabályokat és nem válaszokra válaszolni!

Egyébként tarts ki, legyen kevesebb vágyad a múló dolgok iránt, legyél hálás, hogy nem egy romladozó viskóban éhezel, foglald le magad és a gyerekeiddel töltsd minden szabad percedet! Hidd el már ennyitől boldog leszel!

2011. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/60 anonim ***** válasza:
40%
17:06: a mai vilagban tul sok az EN, a mi (csalad) nem szamit. Az EN boldogsagom, az EN gyerekeim, az EN eletem. Ezert van minden. Mas lett a vilag, mas a nezopont. Eleg nagy baj ez. Nem kellene pozitivkent beallitani egy csalad szetszakadasat. Azzal van a baj, hogy a parjat hulyenek nezi, megcsalja. Ahelyett, hogy eloszor lepne ki a kapcsolatbol es utana a masikba belelepne. Ugyanis a megcsalassal megalazza...foleg az ilyen hosszu megcsalassal. Tisztelet a nulla szintjen van a reszerol. Ezzel van a baj, nem a szerelemmel (bar az ilyen helyzetben, ahol a ferj meg a feleseg szerint sem kovet el semmi rosszat, ez sem igazan allja meg a helyet). De szerintem ennek a ferjnek jobb lenne megszabadulnia ettol a felesegtol, hogy vegre o is igazan boldog lehessen valakivel, ne pedig egy szinjatek aldozata legyen.
2011. júl. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 anonim ***** válasza:
55%

Nem olvasom el a többi választ, fárasztó lenne.

Nem tudod, hogy az eszedre vagy a szívedre hallgass? Egyszerű. Arra, amelyik után boldog leszel.

2011. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/60 anonim ***** válasza:
90%

A következő kapcsolatodban van rá garancia, hogy örökké szerelmesek lesztek egymásba?


Szerintem a szerelem nem elég a családalapításhoz, ahhoz több kell; tisztelet és az, hogy Társad legyen a másik, akivel meg lehet beszélni a dolgokat, és persze ha igény van rá fel lehet dobni a kapcsolatot. Minden két emberen múlik...

Most már két év után ez nem egy döntéshelyzet, nyilván ott fogod hagyni a férjedet...Számomra inkább az a kérdés, hogy ha jó ember vagy, akkor mért nem ott fogtad meg a dolgokat, ahol még lehetőség volt rá??? Mért nem beszélgettél még a megcsalós történet előtt a férjeddel a kapcsolatotokról???

Nem az a baj amit tettél, hanem ahogyan tetted, valószínűleg ezért haragszik rád a környezeted...Hát most már sok sikert a "rom eltakarításhoz" magad után, szerintem mást itt már nem lehet tanácsolni, ja és ne alázd meg még többet szegény férjedet!

2011. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
55%

ha az embernek gyerekei vannak,akkor már nem gondolkodhat úgy mintha egyedül lenne.. első a gyerek boldogsága. te meg legyél atól boldog h nekik szép életet biztosítasz. nem a f.aszt kell cibálni ilyenkor!! ha megházasodtál és gyerekeket vállaltál neveld fel őket tisztességesen,aztán ha még mindig nem bírsz magaddal,el lehet válni,de addig nem teheted meg h szétrombolod az életüket.


és hiába jönnek sokan azzal h a szülők veszekszenek,szomorúak és az rossz a gyereknek,mert leírtad h ti szépen éltek,"csak" neked új f.asz kellett.


felelős vagy a családodért. a férjeddel rendezd a dolgaidat. és mi az h a pasi akar téged gyerekestől?? a gyerekeknek van apukájuk,és arra van szükségük h együtt maradjatok.


olvass csak el pár tanulmányt a válás káros hatásairól a gyerekre nézve. elcsodálkoznál.


benned semmi felelősségérzet sincs. én elhiszem h jó dolog a szerelem,de ha múlóban volt a férjed iránt,akkor vele kellett volna rendbetenni a dolgokat. sosem értettem meg h ha gond van akkor a megoldást miért kell házon kívül keresni.


ráadásul te 2 éve hazugságban élsz.

2011. júl. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 anonim ***** válasza:
94%

Tegnap 18:34-es gondolatmenetét továbbviszem...

Most azt hiszed, hogy ha a szivedre hallgatsz, akkor leszel boldog. Aztán megteszed a nagy lépést, és hamar rájösz, hogy hiába szeretitek egymást nagyon, de nagyon, kevés lesz. Mert hidd el, NEM ugyanaz lesz a helyzet, mint mikor a férjeddel megismerkedtél, a valódi életed kezdetén! Amikor mindenhez elég volt a szeretet, a szerelem, az volt mindennek az alapja, megoldása, stb.! És ez volt a legtermészetesebb nektek is, a környezeteteknek is. DE! Mára gyerekeid vannak, akiket elszakítasz az apjuktól, aki a leírásod szerint nagyon is jó apa, és jó férj. Szóval mindenkinek meglesz a véleménye rólad, amivel MINDEN EGYES ÁLDOTT NAPON szembesülnöd kell majd, akármerre mész! Most azt gondolod, hogy ez nem érdekel téged, hiszen mindennél fontosabb a szerelem. Igenám, de gondolj bele. A boldogtalanságot, csalódást, megvetést látni fogod a gyermekeid szemében, a volt férjed szemében, a SAJÁT szüleid szemében. Nem beszélve a kevésbé fontos emberekről, akik szintén nagyon könnyen, és hamar fognak itélkezni! Hidd el, nagyon nehéz! Ugyanilyen helyzetben voltam, a szivemre hallgattam, meg is bántam! Nem, nem mennék vissza, nem csinálnám vissza az egészet, ha tehetném. Legszivesebben elbújnék az egész világ elől, vagy olyan messzire költöznék, ahol senki nem ismer, senki megvetését nem kellene nap mint nap tapasztalnom!

És a másik nagy kérdés: Ebben a korban, ebben a helyzetben, komoly családi háttérrel biztos hogy csakis a szerelemben látod a boldogságod forrását??? Nekem a legnagyobb boldogságot ma egyedül a gyerekemmel eltöltött idő jelenti! Pedig hogy indultam neki.... pont úgy, ahogy Te!

36F

2011. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/60 anonim ***** válasza:
62%

Igen, maximálisan igaza van azoknak, akik a gyerekek miatt maradnának. De akkor húzza fel magát egy anya, ha bele talál szeretni valakibe? Tudjátok, milyen hosszú tud lenni 13 év? És azt a 13 évet végigküzdötte a férje mellett, ahogy azt kell!

Könnyen mondtok bármit, amig nem próbáltátok, milyen is tilosban szeretni valakit.

Én nem ítélem el, de cudar egy helyzet az biztos. Kiút meg nincs belőle, sajnos.

2011. júl. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!