Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bezártam a bnőmet a WCbe egy...

Bezártam a bnőmet a WCbe egy negyed órára ez tényleg olyan szörnyű h ez miatt le kell hordani engem a szüleinek mindennek?

Figyelt kérdés

Kicsit neurotikus tipus :P Na mind1 am szeretem meg minden csak vagy 1 hete rájött a hisztiroham és én meg bezártam a wcbe h gondolkozzon ott a sötétben magán meg nyugodjon le... na mindegy a lényeg h nem is neki van a baja evvel hanem megtudták vhogy a szülei és most olyanokat mondogatnak (főleg a faterja) h engem fel fog jelenteni a rendörségen meg h én egy agresszív hülye vok meg mindennek elhord ordibált velem is egy sort h ilyet egy nővel nem csinálunk, pláne nem az ő lányával... Meg h ha mégegyszer bezárom vhova vagy leöntöm egy pohár vízzel (mert olyan is volt 1x) akk eltöri a karom meg ilyeneket mond meg mondja a bnőmnek is a hülyeségeit... sztetek hogy lehetne leállítani?! Ahányszor náluk vunk mindig beszól és hiába mondom neki h az ő kicsi lánya olyankor eszét veszti és nem lehet vele mit csinálni nem érdekli :/ Hogy lehetne beszélnem vele? Jó mondjuk alapból is utál és mindig csak örül ha talál vmit amiért b.sztathat, de most sztetek ez olyan szörnyű dolog amiért ordibálni kell? Őt csak nem zárhatom be a WCbe XD

16/F


2011. aug. 1. 15:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/143 anonim ***** válasza:
75%

Hallod, h te mekkora gyökér vagy! Akár hisztis, akár nem, ilyet nem csinálunk senkivel sem! Téged is bezárnálak a wc-be egy kicsit, h gondolkozz el ezen. :D Ha meg nem bírod a csaj hisztijét, akkor add ki az útját! Az korrekt dolog, ez nem volt az!

Az apját meg simán meg lehet érteni... adtál okot neki rá, h ne bírja a búrád.

2011. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/143 anonim ***** válasza:
70%
Nem az apja vagy, hogy megneveld. Ha nem kell hisztisen, hagyd ott. A büdös parasztja!
2011. aug. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/143 A kérdező kommentje:
Az az egész család tök hülye! A bnőm de tőle elviselem de más velem ne ordibáljon pláne h nincs igaza! Mert nem zártam volna be ha nem lett volna szükség rá!!!
2011. aug. 1. 15:32
 24/143 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem az összes szereplő totál hülye, beleértve a főhősünket is.
2011. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/143 anonim ***** válasza:
78%
16 évesen kis gyerek vagy még sajnos egy párkapcsolathoz.
2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/143 anonim ***** válasza:
24%
Van egy ilyen ismerősöm p is bezárta 1x a volt barátnőjét ilyen roham miatt csak ő a kocsi csomagtartójába:D Ott hagyta egy fél órára miután kiengedte szakítottak oszt cső.Ennyi volt.Rendőrségi ügy meg nem lett belőle szal....
2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/143 A kérdező kommentje:
De kell hisztisen is, nem hagyom ott mert szeretem tényleg am tök jól elvunk csak néha bekattan az agya! De azért nem fogok ott állni és tűrni ha kanalakkal dobál csak azért mert én azt mondtam neki h elmegyek a Balatonra egy hétre haverokkal akk is ha ő nem akarja h elmenjek!
2011. aug. 1. 15:34
 28/143 anonim ***** válasza:
16%
ő**
2011. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/143 anonim ***** válasza:
74%

Nekünk floridába az egyik családbarátnál volt egy hasonló eset. 16 éves srác sötét fürdőszobába zárta a a 15 éves barátnőjét.

Nos ebből bíróság lett. A fiú 2 év javítót kapott és utána még pszichiáterhez kell majd járnia. A fiú apukája meg a család felé 150 ezer dollárt fizetett.

Szóval barátom kösd fel a gatyát. szerintem teperj a szüleinél és kérj bocsánatot.


Amúgy amit csináltál ezt elfojtott agresszivitásnak hívjak. És ahogy idősödsz ez nőni fog benned.

2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/143 anonim ***** válasza:
45%

Na pontozzatok le, de én nő létemre igazat adok a Kérdezőnek. Ismerek én is olyan huszonéves (!!) lányt, aki ha hisztirohamot kap, földhöz csapkodja (!!!!) magát, mint egy kétéves. Na ilyenkor kap is egy taslit attól, aki a legközelebb áll hozzá. Szerintem nektek fogalmatok sincs arról, hogy egy elborult agyú hisztigép mennyire veszélyes önmagára és a környezetére is.

Kérdező, Apucival nem tudsz semmit tenni, valószínűleg a lány nem véletlenül ilyen, hisztivel mindent elért, most próbálkozik nálad is. Azt azért megértheted, hogy az Apja védi a lányát.

Következőleg ne zárd be a wc-be, hanem lépj le (ha náluk vagytok), akár napokra is, ha meg nálatok vagytok, b@szd ki a lakásból, az utcán nem fogja égetni magát, hidd el.

23L

2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!