Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy gondolom,...

Mit tegyek ha úgy gondolom, hogy a nevelőapám meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Amióta csak ismerem, egy nagyon negatív ember, amikor kisebb voltam gyakran megvert akár pitiáner dolgokért is. Kifelé (mások előtt) nyugodt embernek mutatkozik, bár barátai nincsenek. Itthon magunk között viszont nem találok jobb szavakat... bunkó, trágárul beszél, állandóan fenyegetve érzem magam mellette, mert én kicsi törékeny lány vagyok, ő meg erős alkatú férfi. sajnos gyakran álmodom azt is hogy megtámad meg akar ölni. Dokinál már voltam mondtam h nem tudok aludni, kaptam orvosságot, de igy se tudok jobban aludni,mert félek. ő is az emeleten alszik a szomszéd szobában, anyu meg lent. Lehet röhejesen hangzik, de szeretek anyuval aludni, mert olyankor nem félek. csak anyu meg nem igen engedi, mert egyedül szeret aludni :/ Mit tegyek?
2011. aug. 5. 00:52
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
50%
Pl minek mégy ki cigizni??? Nincs a szobádon egy ablak?
2011. aug. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
ja igen... bocsánat a zárkózást elfelejtettem említeni... már jópár éve kiszedte a zárat az ajtómból. egyébként egyszerü üvegajtó, ha nagyon akarja egy mozdulattal leszedi... pedig nagyon megnyugtató érzés lenne ha be tudnám zárni.
2011. aug. 5. 01:33
 23/49 A kérdező kommentje:
óóó hát volt hogy az ablaknál cigiztem, egyszer lebuktam, na az nagy verés volt. (mert szabály, hogy lakásban tilos cigizni). Komolyan annyi mindenben próbálok pedig alkalmazkodni, de mindig van valami ami neki nem tetszik.
2011. aug. 5. 01:36
 24/49 anonim ***** válasza:
MIVAN? még most is ver???? 22 évesen??
2011. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
egyébként elnézést azért, mert itt siránkozok, mert tényleg azt teszem, de nem igazán beszélhetnék erről a problémámról, mert ha kiderülne hogy elmondom ezt másnak na abból lenne még nagy a baj... de örülök, hogy megtaláltam ezt a honlapot, így név nélkül oszthatom meg a problémámat, bízva abban, hogy tud valaki segítő választ adni!
2011. aug. 5. 01:40
 26/49 A kérdező kommentje:
01:38: mostanság ritkán, de 12-15 éves koromban eléggé gyakori volt. De nem kis pofon...
2011. aug. 5. 01:42
 27/49 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj,én követlek az elejétöl,itt nincs megoldás azzal hogy alkalmazkodsz.Vékony is vagy kicsi is vagy,ugysem tudnád magad megvédeni, anyád egy balf@sz,szerintem segits magadon Isten is megsegít. 22 évesen felnött nö vagy,indulj el,menj el dolgozni,és menj el onnan a pokolból!!! Mégh csak egy szobát bérelnék is, és naponta csak 1-szer ennék akkor sem türném hogy igy megalázzanak! Sok sikert!
2011. aug. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
szia! Hát köszi szépen. Igen, gondoltam erre is. csak kicsit féltem a sulit, nagyon jó lenne a továbbtanulás. De meg fogom akkor probálni úgy, hogy tanulok , és mellette dolgozok is, remélem sikerülni fog! Csak ne lenne olyan bizonytalan az egész! De tényleg köszi a válaszodat.
2011. aug. 5. 01:58
 29/49 anonim ***** válasza:

legközelebb hergeld fel azt a kigyúrt vadállatot, aztán ha megvert akkor följelented, aztán elviszik. aztán később ki fogják engedni, valószínűleg elég hamar, lehet az is, hogy visszamegy hozzátok, de ha még egyszer megver téged, akkor megint feljelented, megint elviszik, és kérhetsz távol tartó végzést, de lehet, hogy ez a végzés már az első feljelentésnél megoldható, anyád nem fog tudni semmit se csinálni

persze ez csak akkor megoldható, ha anyádé, és a tiéd a ház

egyébként nincs apád, vagy valaki, aki leállítaná ezt a vadállatot?

2011. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
hát igen, gondoltam már erre is, hogy feljelentsem, de nem sok értelmét látom, pont ezért, mert úgyis kiengedik előbb utóbb, és a félelmem lehet beigazolódik, hogy úgy megver, hogy nekem annyi. Hát az eredeti apám elég messze lakik, de nem hiszem hogy annyira érdekelné... 16 éves koromig nem is láttam őt sose. Azóta is csak egyszer-kétszer látom, ha elutazok meglátogatni őket. Sajnos szar a helyzetem, egyedül anyámnál érzek félig meddig támaszt, csak az a baj, h ő nem akar beleavatkozni, azt mondja, ő ilyen, már felnőtt, őt nem lehet megváltoztatni. Anyu az egyetlen aki támogat engem a tanulásban, és próbál valahogy elindítani az életben. Ha ő nem lenne, tulajdonképpen nincs senkim.
2011. aug. 5. 10:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!