Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy gondolom,...

Mit tegyek ha úgy gondolom, hogy a nevelőapám meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Amióta csak ismerem, egy nagyon negatív ember, amikor kisebb voltam gyakran megvert akár pitiáner dolgokért is. Kifelé (mások előtt) nyugodt embernek mutatkozik, bár barátai nincsenek. Itthon magunk között viszont nem találok jobb szavakat... bunkó, trágárul beszél, állandóan fenyegetve érzem magam mellette, mert én kicsi törékeny lány vagyok, ő meg erős alkatú férfi. sajnos gyakran álmodom azt is hogy megtámad meg akar ölni. Dokinál már voltam mondtam h nem tudok aludni, kaptam orvosságot, de igy se tudok jobban aludni,mert félek. ő is az emeleten alszik a szomszéd szobában, anyu meg lent. Lehet röhejesen hangzik, de szeretek anyuval aludni, mert olyankor nem félek. csak anyu meg nem igen engedi, mert egyedül szeret aludni :/ Mit tegyek?
2011. aug. 5. 00:52
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Hát én inkább maradnék egyedűl, minthogy egy idegbeteg a gyerekemmel ilyet csináljon. Én az első alkalommal úgy rugtam volna azon, hogy elmegy a kedve az ilyenektől, és felvilágosítottam volna a dolgokról. Az nem mentség amiket a kérdező írt.


22 lány.

2011. aug. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

sziasztok! Szerencsére megoldódott ideiglenesen a dolog, tegnap egy jóbarátomhoz költöztem. Ő és a nagyszülei nagyon kedvesek, és most közösen próbáljuk megoldani a dolgokat. :)

Nem is hittem volna, hogy ilyen hamar sikerül otthagynom őket. Köszönöm a sok kommentet srácok / lányok / asszonyok :)

2011. aug. 8. 10:05
 43/49 anonim ***** válasza:
De jó! Öszintén örülök,további sok sikert eröt egészséget neked! :-)
2011. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
én férfi vagyok
2011. aug. 12. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
Én is.
2011. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:
Nem tudom valaki olvassa-e még, de a lehető legjobb dolog történt velem, ami történhetett, felvettek az Egyetemre, és és néhány csoporttársammal költözünk közös albérletbe. Ezzel új fejezet nyílik az életemben. Mindenkinek köszönöm a bíztatást, a megértést, és a segítségeket!
2011. szept. 2. 11:36
 47/49 anonim ***** válasza:
Remek! Gratulálok,f@sza csaj vagy!!:-)
2011. szept. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
gratula! ezentúl éld az életed! ne add meg a világnak azt a boldogságot hogy szomorú vagy! így tovább, mi szurkolunk! :)
2011. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örülök,és gratulálok neked! További sok sikert kívánok,és légy boldog,minden jót! Szia
2011. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!