Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha úgy gondolom,...

Mit tegyek ha úgy gondolom, hogy a nevelőapám meg akar ölni?

Figyelt kérdés
Amióta csak ismerem, egy nagyon negatív ember, amikor kisebb voltam gyakran megvert akár pitiáner dolgokért is. Kifelé (mások előtt) nyugodt embernek mutatkozik, bár barátai nincsenek. Itthon magunk között viszont nem találok jobb szavakat... bunkó, trágárul beszél, állandóan fenyegetve érzem magam mellette, mert én kicsi törékeny lány vagyok, ő meg erős alkatú férfi. sajnos gyakran álmodom azt is hogy megtámad meg akar ölni. Dokinál már voltam mondtam h nem tudok aludni, kaptam orvosságot, de igy se tudok jobban aludni,mert félek. ő is az emeleten alszik a szomszéd szobában, anyu meg lent. Lehet röhejesen hangzik, de szeretek anyuval aludni, mert olyankor nem félek. csak anyu meg nem igen engedi, mert egyedül szeret aludni :/ Mit tegyek?
2011. aug. 5. 00:52
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
De ezt honnét veszed? Tett célzást?
2011. aug. 5. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:

érett nő vagyok... csak sajna 50 kilóval :/

a sikoltás nem rossz dolog... ezért nem alszok általában... félek h álmomban akar átjönni. Nála el is tudom képzelni sajnos. :(

2011. aug. 5. 01:15
 13/49 anonim ***** válasza:
94%
Anyádtól ha még külön is alszik minek van együtt egy ilyen állattal???? Miért te alszol fennt a mellette levö szobába,és anyád lent? Miért vagy még 22 évesen ilyen szinten a b~@rom nevelöapádra szorulva? Anyád miért nem tesz valamit hogy a gyereke ne legyen 22 évesen depressziós bolond a palijától? Miért nem zárod kulcsra a szobád ajtaját??? Ha mindezekre a magától értetödö kérdésekre megtalálod a választ, talán megoldódik a problémád! Sok sikert! :-)
2011. aug. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Úristen és anyukád hagyta,hogy verjen??
2011. aug. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 A kérdező kommentje:

konkrétan nem tett célzást arra hogy megölne, csak fenyeget, hogy széttöri a csontjaimat (ez épp a mai - mondjuk ma nem vert meg csak megszorongatott).

inkább arra szokott utalni, hogy mennyivel jobb lenne, ha nem lennék.

2011. aug. 5. 01:18
 16/49 anonim ***** válasza:
De csináltál valamit? :O vagy csak ilyen volt a kedve?
2011. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
90%
Anyád szégyellje magát,de nagyon!!!!!
2011. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

azt hogy anyám miért van együtt vele, arrol sokat beszélgettem már anyuval. Végeredményben anno sokat segített neki, amikor anyu szarban volt, most meg már hogy idősebb, fél hogy egyedül maradna. Kicsit tart attól is, hogy miattam lelép majd a fazon, szerintem ezért nem szokott kiállni értem. Általában hallgatag szemlélő amikor konfliktushelyzet van.

Sajnos, amíg tanulok, addig nincs jobb megoldás. Ha sikerül a felvételim, akkor természetesen kollégiumba megyek (6 évig kollégista voltam - emiatt)... de úgy érzem már nehezen bírom ki a szeptemberig... és sztem nem csaK paranoia... vagyis nem az, sztem alapja van annak h félek. és kezdek kicsit rámenni már.

2011. aug. 5. 01:24
 19/49 anonim ***** válasza:
94%
Zárkózz be! Vigyél be mindent ami kell,egy vödröt pisilni,és csak akkor gyere ki a szobádból mikor otthon vagy,ha nagyon muszálj!!!!
2011. aug. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:
01:22-esnek: igen, a mai bűnöm az volt, hogy kiemntem cigizni (ekkor még egyikük sem feküdt le), majd amikor felmentem, már le volt oltva a lámpája a szobájában, és egyszercsak kiviharzott, hohy mi a faszt képzelek magamról, hogy nem hagyom őket aludni... (kb 5 perccel előtte még nem aludtak az BIZTOS, mivel jelét nem mutatták) szóval ilyen pitiáner dolgok miatt nekem ugrik. De egyébként soha nem beszél velem, csak ha "baja" van. Kezdem azt hinni erre tényleg nincsen megoldás. Pedig szerintem én vagyok az aki legjobban szeretne megoldást találni!
2011. aug. 5. 01:31
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!