Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok azért a párotokka...

Szakítanátok azért a párotokkal mert tetovált és a családotok ezt nem tolerálja?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon utálják a tetoválásokat, ahogy a testvéreim is, meg mindenki más is. Személy szerint nekem sem tetszenek, sosem kéne, de a párom akivel másfél éve együtt vagyunk, egy álmát valósítja meg azzal, hogy a hátára tetoválást csináltat. Valószínűleg ez nem is az utolsó lesz, tervei vannak a jövőre nézve, hogy mit hova szeretne még varratni. Nem örülök ennek én sem, de attól még szeretem, és ez egy tetoválástól nem változik meg. A családom szereti a páromat, viszont mikor meghallották, hogy tetoválása lesz, elkönyvelték egy utolsó senkiházinak, rossz embernek, és nem kívánnak vele jó kapcsolatot tovább fenntartani. Mit tennétek ebben a helyzetben? 24/N
2011. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
69%

Ugye ez nem komoly? Semmi köze nincs a családodnak ahhoz, hogy neki tetoválása lesz...

Azt mondtad, eddig szerették a párod... Ezután meg már nem? Én a helyedben elgondolkodnék, milyen embereket nevezek a családomnak...

Ha téged megingat az, hogy neki tetoválása lesz és még többet is szeretne, hát te sem vagy normális...

2011. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:
Amúgy eddig nem tapasztaltam ilyet a családomtól. Bár eleinte külső alapján eléggé rosszul indítottak a párommal, de aztán megszerették a természete miatt, meg látják rajta, hogy engem is mennyire szeret. A párom elég jó családból származik, az a hír járja, hogy maffiózók, nagy házban élnek, drága kocsikkal járnak, de ő ennek ellenére elég szerény (testvérével ellentétben). Aztán ezt a "hülye maffiózógyerek" dolgot lemosta magáról a szüleim előtt, de a tetovált emberek "bűnözők, rossz emberek" így most a barátom mégis egy maffiózó lett a szemükben...
2011. aug. 9. 18:55
 13/42 anonim ***** válasza:
75%

* A válasz megírásának időpontja: ma 18:52 vagyok


Most látom mit írtál fölöttem, és hogy valójában mire irányul a kérdésed.


Engem nem érdekelne a család véleménye ebben az esetben, hiszen nagyon butának kell lenni ahhoz ha valakit a tetoválása miatt ítélnek el. Én a párommal 3 éve vagyok együtt, senki nem támogatja a kapcsolatunkat mert véleményük szerint nem illünk össze. Tudod miért nem? Mert ő faluban lakik, én viszont városi vagyok. Az én szüleimet a te szüleiddel kellene összekötni, kb egy és ugyanaz a gondolkodás....



Gondoljanak amit akarnak engem aztán nem érdekelne a helyedben.

2011. aug. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
Engem nem ingat meg. Nem tetszik, nem örülök neki, de attól még őt szeretem. Csak a tetkóit nem fogom. De ő se szereti a tűsarkúimat, meg azt, hogy rúzsozom a szám. Engem mégis szeret.
2011. aug. 9. 18:56
 15/42 anonim válasza:
21%
Ha a tetoválásnak, és a különböző karikák, hordásának, akár fülben, nyakban, orrban, ha nincs célja, mely cél lehet, szeretet megjelenítése, vagy a szeretni tanítást, vagy a pozitív energiák vonzását célozzák meg, ezen célok nélkül az ilyesmi nem más, mint belső üresség külső álcázása. Régen a rabszolgákat látták el ilyesmikkel. Ma már léteznek olyan rémisztő tetoválások, hogy az a negatív oldalra emlékeztethetik a szemlélőt, ha nem a szeretet megjelenítését és a szeretni tanítást célozzák meg! Persze vannak finomabb, szép és ízléses tetoválások, de ha csak a szépségéért és cél nélküli, akkor minek? Igazából az lenne a legjobb, ha nem alkalmaznák ezeket, hisz akadályozhat abban, hogy életszerűen tudjon hatni ránk az univerzális pozitív energia, és ezáltal közelebb kerüljünk ahhoz a célhoz, ami a feladatunk lenne. De persze ha azt éljük meg, hogy ezekkel az eszközökkel tudunk a jó irányába példát mutatni, segíteni másokon, a szeretni tanításba és, hogy megtalálja mindenki az igazi utat, akkor alkalmazzuk ezeket. De semmi esetre se értékeljük ezeket többre, mint amennyire a szeretni tanítás, a hazataláltság érzését, szolgáló eszközeként megilleti ezeket.
2011. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
40%
Magamra nem tetováltatnék semmit - mert egyszerűen nem érzem szükségességét. Nem akarnék vele semmit kifejezni, nem akarnék vele üzenni, nem lennék általa több. Olyan pasival szóba sem állnék, aki látható helyeken van kidekorálva, mert valószínű, hogy nem egy rugóra jár az agyunk. Nem mint emberrel nem állnék szóba, általában mindenkivel szót értek, de intim szférámba már nem hiszem, hogy beengedném. Ha most már párom lenne, s a farára, lapockájára tetováltatna valami helyeset, hát szenvedjen, ha ez a vágya. Ha máshova, feltűnőt akarna, akkor nagyot csalódnék benne, kényelmetlenül érezném magam vele, mert a társaságunk sem olyan, ahol tetkósok volnának.De megkérdezném, mi az Istennek van neki erre szüksége? Vagy nem mer egyéniség maradni a sok tetovált között? Vagy mit akar ezzel kompenzálni? A szüleidet meg megértem, mert számukra ez felesleges habókosságnak tetszhet.
2011. aug. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
33%
Hát a családodnak is el kell fogadnia, ez az ő döntése, de valahol megértelek, ha párom hazaállítana a hátán egy tetoválással én is kiborulnék. Még fiatalokon hagyján, de mikor egy 50 éves hapsit meglátok tele tetoválással, nekem mindig az ugrik be, hogy egy lecsúszott fazon, egy egy apróbb még elmegy, de mikor a teste 50% televarratják, az szerintem gáz.
2011. aug. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
18:58, bocsi nekem ez túl bonyolult. Amúgy valami olyan motívumot akar tetováltatni, aminek van jelentése, konkrétan azért azt szeretné, nem csak egy szép tetkót. De meg nem tudnám mondani, hogy mi lesz rajta. Nem szoktunk erről tárgyalni, mert nekem hiába mondja, nem tud lázba hozni.
2011. aug. 9. 19:00
 19/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha téged nem zavar annyira, hogy el tud viselni azt is ha morog rá a családod (minden csoda 3 napig tart), akkor én semmiképpen sem szakítanék. Eleve attól, hogy valakinek tetoválása van még lehet nagyon kedves, odaadó, védelmező meg minden. Max. kérd meg, hogy olyan helyekre tetováltasson, hogy ha egy ujjatlan póló van rajta, akkor is takarja.

Ha tényleg eléggé szereted egy-két tetkó miatt nem szakítasz. Nem alkoholizál, vagy drogozik.

2011. aug. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
33%
Tetováltassa magát. Ha a hátára akarja azt a családod úgyse fogja soha a büdös életben megtudni.. Te meg szépen azt mondod,hogy kinőtte az elképzelését.
2011. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!