Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok azért a párotokka...

Szakítanátok azért a párotokkal mert tetovált és a családotok ezt nem tolerálja?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon utálják a tetoválásokat, ahogy a testvéreim is, meg mindenki más is. Személy szerint nekem sem tetszenek, sosem kéne, de a párom akivel másfél éve együtt vagyunk, egy álmát valósítja meg azzal, hogy a hátára tetoválást csináltat. Valószínűleg ez nem is az utolsó lesz, tervei vannak a jövőre nézve, hogy mit hova szeretne még varratni. Nem örülök ennek én sem, de attól még szeretem, és ez egy tetoválástól nem változik meg. A családom szereti a páromat, viszont mikor meghallották, hogy tetoválása lesz, elkönyvelték egy utolsó senkiházinak, rossz embernek, és nem kívánnak vele jó kapcsolatot tovább fenntartani. Mit tennétek ebben a helyzetben? 24/N
2011. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
jesszus, ez komoly?
2011. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

A minden csoda 3 napig tart azt úgy értettem, hogy 3 napig morognak a szülei a kérdezőnek. Aztán szépen megszokják, beletörődnek és látják ettől belsőleg nem változott semmit a párja. Szóval 3 nap morgás, majd vége, ennyit meg már csak kibírnak. Abban meg nyílván belegondolt a kérdező barátja, hogy egy tetkó egy életen át elkiséri. Bár úgy tudom, ha akarja el lehet távolíttatni.

Kérdező, írtad, hogy félsz rosszul fog esni a párodnak, ha a szüleid ott a szeme előtt morognak a tetkó miatt. Ez könnyen megoldható: közlöd vele, hogy se te, se a családod nem örül neki. Te nem akarsz beleszólni, elvégre az ő teste, ha akarja hát legyen. Csak ha lehet olyan helyen ahol pl. egy ujjatlan póló még eltakarja (már ezt is írtam). Viszont arra készüljön, hogy a családod többi tagja igen csak morog majd miatta.

Ennyi, kibírja azt a rövid időt még lecseng.

Aztán ha mégis valami öltönyös ember lesz belőle, akkor is a munkahelyén, állásinterjún senkivel nem vetetik le az ingjét. Az lenne már csak a szép.... Szóval munkahelyen simán megoldható, hogy senki ne is tudjon róla.

2011. aug. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!