Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok azért a párotokka...

Szakítanátok azért a párotokkal mert tetovált és a családotok ezt nem tolerálja?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon utálják a tetoválásokat, ahogy a testvéreim is, meg mindenki más is. Személy szerint nekem sem tetszenek, sosem kéne, de a párom akivel másfél éve együtt vagyunk, egy álmát valósítja meg azzal, hogy a hátára tetoválást csináltat. Valószínűleg ez nem is az utolsó lesz, tervei vannak a jövőre nézve, hogy mit hova szeretne még varratni. Nem örülök ennek én sem, de attól még szeretem, és ez egy tetoválástól nem változik meg. A családom szereti a páromat, viszont mikor meghallották, hogy tetoválása lesz, elkönyvelték egy utolsó senkiházinak, rossz embernek, és nem kívánnak vele jó kapcsolatot tovább fenntartani. Mit tennétek ebben a helyzetben? 24/N
2011. aug. 9. 18:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
67%

Gondolom az asztalnál nem félmeztelenül fog ülni...

Egyébként a családodnak semmi köze hozzá. Majd megbékélnek, hidd el! Hiszen a párod személyisége nem, csak a teste változik...

Egyébként nem bántásból, de lehetnél kissé önállóbb!

2011. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább a szűk látókörű rokonaimat szégyellném. :D
2011. aug. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%

Még 1x mondom.. nem kell elmondani.. főleg nem karácsonykor,mikor nemhiszem,hogy a veszekedés meghittebbé tehetné az ünnepet..

Majd nyáron rájönnek,ha tényleg nem tudjátok megoldani,hogy ne lássák..

2011. aug. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Nem tudnánk megoldani, meg nem is akarnánk különösebben begubózni azért, hogy úristen meg ne lássák. Csak a véleményüket nem akarjuk hallgatni, és ez lesz nehéz. De mindegy, valahogy majd kibírjuk. Főleg neki fog szarul esni ez aggaszt... Amúgy az önállóságommal nincs gond, nem arra irányult a kérdés, hogy most akkor a szüleimre hallgassak és szakítsak-e, csak hogy hogy reagáljam le őket meg mivel simítsuk el a balhét.
2011. aug. 9. 19:30
 35/42 anonim ***** válasza:
73%

Hmm...megvan azokról az emberekről a véleményem,akik külső alapján ítélnek.Személy szerint én sem szeretem a tetkót,de nem ítélem el az olyan embert sem,akinek tele van vele a teste,mert lehet többet ér emberként,mint 100másik...Hát elég érdekes,hogy eddig szerették(gondolom nem a 2 szép szeme miatt) most meg csupán külsőség miatt 180fokos fordulatot vesznek...A kérdésre válaszolva természetesen nem szakítanék vele,fel sem lett volna szabad merülnie benned ennek a kérdésnek,ha szereted.A szüleidet meg pláne nem értem,én akárkit(bizonyos keretek között)hoznék haza,aki rendes és rendesen bánik velem,a szüleim sosem szólnának bele.

22N

2011. aug. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Minden embernek saját dolga, hogy mit csinál a testével. Nem a külseje után kell megitélni az embereket. 30 évvel ezelőtt megszólták a fiúkat, hogy hosszú hajuk van, ma már senkit nem érdekel. Próbáld meg a szüleidnek elmagyarázni, hogy ismerik őt már, ettől a természete nem fog megváltozni. Nekem sem tetszenek a tetoválások, de a 30 éves fiamon már hely alig van ami üres. Mit csináltam volna, tagadtam volna ki a családból?
2011. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Én a helyetekben nem mondtam volna el nekik. Véglis nem az ö anyja. Aztán amikor megvan akkor megmutatjátok, egyszer végighallgatjátok a szentbeszédet és kész ennyi. Úgyis látni fogják h ettől nem változik meg. Amúgy meg ha eddig szerették, nem fogják csak azért nem szeretni mert lett egy tetoválása. Mert ez nem így megy. Meg sem tudják csinálni. :) Sztem nem kell aggódnotok.
2011. aug. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nem foglalkoznék a családdal, elég buták ha ilyen miatt húzzák az orrukat, és egyébként sincs közük hozzá... morognak hát morogjanak, ha ennyi eszük van...
2011. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
nem...
2011. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
ostoba...
2011. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!